VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
borko383
Začiatočník
Začiatočník
borko383


Vek : 33
Registrácia : 18.07.2011
Počet príspevkov : 46
Auto : golf 1.6sr 74kw
Bydlisko : Nové Zámky

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime30/12/2012, 13:39

cawte prave som zistil ze mam prasktnute predne svetlo zo strany sofera da vymenit len sklo alebo treba cele svetlo
Návrat hore Goto down
TDC
Autoškolák
Autoškolák
TDC


Male
Vek : 39
Registrácia : 28.09.2010
Počet príspevkov : 147
Auto : VW Golf 4 1.9TDi
Bydlisko : medzi NM a TN + BA

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime31/12/2012, 13:45

da sa vymenit aj sklo .. mas to za par €uracov, len sa trochen potrapis ak to budes rozliepat po prvy krat ..
Návrat hore Goto down
maro212
Autoškolák
Autoškolák
maro212


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.05.2010
Počet príspevkov : 52
Auto : VW Golf Mk4 1.6 16V,2001 AZD
Bydlisko : Bytča

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime1/1/2013, 15:18

a ak to mas valeo svetla,tak ich ani nerozlepis ;-)
Návrat hore Goto down
simi901
Autoškolák
Autoškolák
simi901


Male
Vek : 33
Registrácia : 21.10.2011
Počet príspevkov : 60
Auto : VW Golf IV 1.8/ 92kw (125PS)
Bydlisko : Zvolen

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime1/1/2013, 23:26

tak ako hovori maro, ak su to valeo, tak ich nerozlepis iba Hella rozlepis.

Tu je odkaz na to sklo o "par" € lacnejsie Smile http://www.depoauto.sk/product_info.php/cPath/422_683_701/products_id/10095
Návrat hore Goto down
selc
Pretekár
Pretekár
selc


Male
Vek : 30
Registrácia : 03.02.2012
Počet príspevkov : 305
Auto : ex Golf IV 1.6SR AKL, Passat B6 1.9TDi, Clio R III 1.4 16V
Bydlisko : Bratislava

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime2/1/2013, 08:06

simi901 napísal:
tak ako hovori maro, ak su to valeo, tak ich nerozlepis iba Hella rozlepis.

Tu je odkaz na to sklo o "par" € lacnejsie Smile http://www.depoauto.sk/product_info.php/cPath/422_683_701/products_id/10095

Moc tym dielom od nich neverim, bral som odtial spatne zrkadlo (kryt) a vyzeralo akoby ho robili po opici, pod zrkadlo vsuniem v pohode prst a hore to je ledva ledva aby to slo nastavovat...
Návrat hore Goto down
http://firmicky.sk/
simi901
Autoškolák
Autoškolák
simi901


Male
Vek : 33
Registrácia : 21.10.2011
Počet príspevkov : 60
Auto : VW Golf IV 1.8/ 92kw (125PS)
Bydlisko : Zvolen

PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime2/1/2013, 09:47

Hej ved jasne, ja som nepovedal, že to z tade musí objednat, len som mu dal ako príklad. Ja som z tade bral zatiaľ len motorcek ostrekovaca a pravú prednú mriezku v narazniku a zatiaľ pohoda Smile ale to všetky diely ktore nie su originál alebo od osvedcenych a certifikovanych predajcov tak je to na nic. Bral som od ELIT-u pravý predny podblatnik a polovicu tých dier čo na to boli som musel vyvrtavat nove, no proste katastrofa, z roboty ktorá mala byt na pól hodku bola hodina a pol.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??   PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ?? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
PRASKTNUTE PREDNE SVETLO,,,,ma niekto na predaj ??
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» predne svetlo
» Prave predne svetlo !!
» Na predaj
» Golf na predaj !!!!!!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: