VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problem s kurenim

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Roman 19
Začiatočník
Začiatočník
Roman 19


Male
Registrácia : 23.09.2012
Počet príspevkov : 17
Auto : Vw golf 5 1.9Tdi 77kw
Bydlisko : Humenne

Problem s kurenim Empty
OdoslaťPredmet: Problem s kurenim   Problem s kurenim Icon_minitime22/12/2012, 17:10

Čaute chalani mam taky jeden problem o ktorom som ešte doteraza ni nepočul neto riešil to . Na mojom golfe sa stala taka vec že ked mam pusene kurenie povedzme na 25stupňou fuka tepli vzuch až dokým nevytočim volantom do zatačky vtedy fukne studeny ale že až studeny . Neviete mi poradiť čo to môže byť alebo či stm nema niekto skusenosti ? Dakujem za rady!
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Problem s kurenim Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s kurenim   Problem s kurenim Icon_minitime23/12/2012, 18:18

no tak o tomto som fakt nepočul.take veci ako voda hladina ,teplota...atd je asi ok.Robí to aj ked stojiš alebo len ked ideš? nedáva my to suvis s volantom.Co tak skusit naklonit auto inak ma fakt nič nenapadá
Návrat hore Goto down
Roman 19
Začiatočník
Začiatočník
Roman 19


Male
Registrácia : 23.09.2012
Počet príspevkov : 17
Auto : Vw golf 5 1.9Tdi 77kw
Bydlisko : Humenne

Problem s kurenim Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s kurenim   Problem s kurenim Icon_minitime24/12/2012, 13:07

Vieš čo všetko je ok su vis to nedava ani mne ked auto stoji tak to nerobi akle ako nahle beriem zakrutu a stočim s volantom rsp. auto sa nakloni do strany fukne studeny vzduch .
Návrat hore Goto down
pithon6
Vodič
Vodič



Male
Vek : 40
Registrácia : 09.05.2009
Počet príspevkov : 169
Auto : vw golf 6 gti ed35
Bydlisko : michalovce

Problem s kurenim Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s kurenim   Problem s kurenim Icon_minitime24/12/2012, 15:22

to mam aj ja ale neriesim to
mozno ten vzduch prejde popri volantovej tyce neviem nerozumiem sa len tak som trepol Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem s kurenim Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s kurenim   Problem s kurenim Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem s kurenim
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s ABS
» mam problem
» mam problem

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: