VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 golf III rally Hacik

Goto down 
+3
Runcajz
Sharkygolf
remco
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime11/6/2008, 19:19

vo VW BA su vystavene auta ktore boli vyrobene touto automobilkou a nasiel som medzi nimi VW golf III pre rally vola sa Hacik (podobny na A59)... ospravedlnujem sa za kvalitu ci skor nekvalitu foto ale v objekte je zakazane fotenie

golf III rally Hacik Golfjp9
Návrat hore Goto down
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime11/6/2008, 21:21

to je vo VW v devinskej ze? som na to kukal aj ako puk ake veci tam maju:)
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime12/6/2008, 07:10

no tak takuto vyšku auta už mam ešte vymenim kolesa a ide sa na rally Laughing
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime12/6/2008, 14:16

Sharkygolf napísal:
no tak takuto vyšku auta už mam ešte vymenim kolesa a ide sa na rally Laughing

som ti to už hchcel dávno navrhnúť. jo a aj by som chcel vidieť nejký rýchly prejazd cez železničné priecestie tak nejak nakopečku. Možno by si už ani nedopadol ale leteeeeeeel, affraid

nič v zlom... Wink
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime12/6/2008, 14:56

no keby som mal taketo kolesa tak by mi to nerobilo žiadny problem,ale k tomu lietaniu,auto nema problem vzlietnuť len horšie su tie dopady,predok ešte v pohode je dosť vysoko a ma tuhšie tlmiče aj pružiny ale zadok je nizko a hlavne rury od vyfuku,takže tie chytam pri dopade,ale aj to budem riešiť a nemaj boba beriem to športovo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing

no toto auto nema chybu je to moja krvna skupina
Návrat hore Goto down
yurik
Pretekár
Pretekár
yurik


Male
Registrácia : 06.04.2008
Počet príspevkov : 588
Auto : VeeDub in da house

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime4/9/2008, 22:26

trochu ta poopravim, nie je to prerabka na rally, osobne som sa rozpraval s vyvojarmi a "otcami" tohto auta... automobilka VW dala volnu ruku a priestory skupine zanietencov, zamestnancov zavodu (podotkym inzinieri a pod), aby postavili nejake osobitne auta... biely touareg na chromoch si pamatate urcite...ten je tiez od nich, chodili s nim aj po zrazoch a aj s tymto zltym golfom, pytal som sa ho, ze co to ma byt a on, ze to len tak postavili, nemali konkretny ciel...
Návrat hore Goto down
tufi
Vodič
Vodič



Male
Registrácia : 07.08.2007
Počet príspevkov : 151
Auto : VW Golf 3
Bydlisko : Bratislava

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime22/9/2008, 22:57

ja som o tomcital toto:

Háčik pred Touaregom
K Touaregu sa dopracovali zaujímavou cestou. Koncern nevyrábal terénne vozidlo. V Bratislave si teda povedali, že z ušetrených peňazí si pripravia vlastný prototyp. Nazvali ho pracovne Háčik.

Model ukázali jednému zo šéfov koncernu. Najprv ich „spucoval“, že kde naň vzali peniaze. Povedali mu, že z ušetrených zdrojov. Keď sa potom vo vedení koncernu diskutovalo o potrebe vyrábať tereňák, niekto sa zmienil, že jeden vzor už vyrobili v Bratislave. Prišli sa špeciálne naň pozrieť. Potom to už malo rýchly spád. „Vyprovokovali sme celú záležitosť. Pri výrobe modelu Synchro sme zároveň dokázali, že sme kvalitu schopní zvládnuť. Tieto dva faktory boli rozhodujúce, že v boji o Touareg zvíťazila Bratislava,“ spomína Uhrík.
Návrat hore Goto down
tufi
Vodič
Vodič



Male
Registrácia : 07.08.2007
Počet príspevkov : 151
Auto : VW Golf 3
Bydlisko : Bratislava

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime22/9/2008, 23:11

golf III rally Hacik Hacik10
Návrat hore Goto down
tono55
Pilot
Pilot
tono55


Male
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 885
Auto : položené

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime23/9/2008, 00:00

to je milé, zadok z variantu s rezervou na 5tych dverách Smile
Návrat hore Goto down
kruhovy_objazd
Autoškolák
Autoškolák
kruhovy_objazd


Male
Vek : 34
Registrácia : 02.11.2008
Počet príspevkov : 116

golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime10/3/2009, 18:30

to muzeum VW kde presne to je v devinskej ??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





golf III rally Hacik Empty
OdoslaťPredmet: Re: golf III rally Hacik   golf III rally Hacik Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
golf III rally Hacik
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Goplf III Rally
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI
» Golf II 1,3
» moj golf
» My GOlf TDI

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Obrázky a Videá-
Prejdi na: