VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 VW Golf MK2 1.6TD

Goto down 
+10
MaRko009
selc
sudden30
SABREX
stevocz
vw-čkar
gabesz0102
mato88
Lajovw+
mr.palino
14 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime2/3/2014, 12:34

hádam to nechceš dať iné ako čierne , strmene dobre , ale napravnicu určite čiernu....
Návrat hore Goto down
mr.palino
Vodič
Vodič
mr.palino


Male
Vek : 30
Registrácia : 27.01.2011
Počet príspevkov : 162
Auto : VW Golf 3 1.6 (swap 1.8)
Bydlisko : Sečovce

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime7/3/2014, 07:55

No takže nápravnicu som rozmýšľal dať do tmavej farby teraz neviem možno čierna, ale nakoľko ramena na prednej náprave mam v žltej tak som premýšľal dať tú nápravnicu do žltej ale to je ešte hudba budúcnosti. Strmene asi do červenej, no ale zvažujem teraz, kto alebo kde mi urobia brzdové hadičky/ trúbky. V sobotu už idem brúsiť tak isto aj brzdové strmene, no neviem ako rozhýbať prihrdzavené piestiky na strmeňoch. Uvidíme dúfam že sa mi to podarí. Taktiež v Sobotu idem trocha dole a posnažím sa poprehadzovať diely (bezpriečkové dvere, blatník, kapotu) na auto. Momentálne sme s kamarátom pridali o čosi málo na čerpadle auto ide lepšie no stále to nieje ono turbo tlačí iba 0,5b dúfam že to dostaneme na pôvodných aspoň 0,8b.
Návrat hore Goto down
mr.palino
Vodič
Vodič
mr.palino


Male
Vek : 30
Registrácia : 27.01.2011
Počet príspevkov : 162
Auto : VW Golf 3 1.6 (swap 1.8)
Bydlisko : Sečovce

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime9/3/2014, 10:04

Zdravím, mal by záujem niekto kúpiť môjho Golf-a? Je na ňom ešte kopec roboty, no skoro všetko stačí iba prehodiť s auta ktoré mám na ND. Hlavne elektriku treba prehodiť pretože do tej mojej sa ešte predchádzajúci majiteľ hrabal a dopadlo to zle. Treba robiť predné brzdy (najlepšie zháňať väčšie brzdy pretože k autu dávam zadnú kotúčovú nápravu aj s novými kotúčmi a platničkami, teraz sú v predu 239mm kotúče), treba to na novo nalakovať no spodok nieje prehnitý. Nieje to cukrík, no naskytla sa mi príležitosť kúpiť G4 tdi za krásne peniaze. K autu by som dal 15" elektróny BBS, prídavné budíky (tlak turba, teplota oleja, tlak oleja) Auto má šport. podvozok JOM, polzuretanové silentbloky Powerflex, budíky s otáčkomerom. K autu dám ďalšie auto na ND aj s motorom a kopec ďalších dielov. Ak by niekto mal záujem kontaktujte ma do správy aj s cenovými ponukami, ďakujem.
Návrat hore Goto down
mr.palino
Vodič
Vodič
mr.palino


Male
Vek : 30
Registrácia : 27.01.2011
Počet príspevkov : 162
Auto : VW Golf 3 1.6 (swap 1.8)
Bydlisko : Sečovce

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime25/3/2014, 21:29

Mám otázočku dokázal by mi niekto poradiť či by bolo reálne alebo nieže reálne, skôr či to nepoškodí. Ide o prednú nápravnicu mám servo nápravu no sú na nej ulomené niektoré úchyty. Mohol by som to variť na tej náprave? Či radšej to nerobiť, a zháňať inú? Počul som že to dosť oslabí prednú nápravu. Ďakujem za odpoveď.
Návrat hore Goto down
mr.palino
Vodič
Vodič
mr.palino


Male
Vek : 30
Registrácia : 27.01.2011
Počet príspevkov : 162
Auto : VW Golf 3 1.6 (swap 1.8)
Bydlisko : Sečovce

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime21/6/2014, 13:50

Auto predané :/
Návrat hore Goto down
VW_dave
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 31
Registrácia : 04.06.2014
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf MK2 1.6GTD, VW 1303 /1:20/
Bydlisko : Trebishow

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime8/8/2014, 00:50

Zdravím páni, takže Paliho golf sa presťahoval ku mne, prebehla menšia oprava /olej, filter, prevodový olej, poloosi, náhon tacha, brzdy, silentbloky... Bezpriečkové dvere sú aj s novými blatníkmi v základe, a čakám na uvoľnenie garáže na lak, keďže v garáži sa momentálne rozložil brácho a v práci si to strieknuť nemôžem. Budem postupne updatovať info a hlavne fotky. najnovšie je v pláne MTdi. Komplet motor bez čerpadla a elektriky s prevodovkou 81KW z A3 je naskladnený, momentálne čakám na repas čerpadla F Croma. Zatiaľ prerábam ovládanie VNT turba na pretlak, silentbloky motora...

Ozaj nemáte niekto návod na prestavbu lankového radenia na pákový systém G2 ? Nerád by som vŕtal do tunela a prerábal kulisu /ktorú k motoru aj tak nemám/ Spojku viem prehodiť na bowden ale radenie bohužiaľ nie.

Ešte čisto teoretická otázka, je možné použiť na Tdi motore 1.6TD čerpadlo ? Mám tu jedno zvyšné z 59KW GTD a rád by som motor poskladal a založil. Čerpadlo vymením až príde z repasu /podľa chlapíka odhadom 60dní/
Návrat hore Goto down
VW_dave
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 31
Registrácia : 04.06.2014
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf MK2 1.6GTD, VW 1303 /1:20/
Bydlisko : Trebishow

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime16/10/2014, 22:17

Update:

Dnes STK a EK za mnou

emisie pekne pod max hodnotami [viac ako o polovicu - čo sa čudujem keďže mám pridané na nafte a turbe, pod plným kotlom to trochu dymí. podľa slov technika na vek motora ide krásne]

stk až na rozmer pneu OK nakoniec som bol prezuť a bolo to aj bez poplatku za opakovanú kontrolu [nové komplet podvozkové diely, silentbloky pwrflex, brzdy vpredu kotúče brembo max+brembo dosky a vzadu kotúče ferodo premier+dosky ATE - neveril ako to brzdí cinkol som si do červených čísel, vraj to trochu prebrzďuje zadok ale nešmýka ani prázdne auto na mokrej tráve takže som spokojný ]

konečne môžem prehodiť motor a do ďalšej stk/ek vyladím chyby aby to prešlo dance :race:
Návrat hore Goto down
mr.palino
Vodič
Vodič
mr.palino


Male
Vek : 30
Registrácia : 27.01.2011
Počet príspevkov : 162
Auto : VW Golf 3 1.6 (swap 1.8)
Bydlisko : Sečovce

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime20/1/2015, 21:12

Nejaký update? Čo je nové aj ja ako bývalí majiteľ by som chcel vedieť niečo nové Smile
Návrat hore Goto down
VW_dave
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 31
Registrácia : 04.06.2014
Počet príspevkov : 11
Auto : Golf MK2 1.6GTD, VW 1303 /1:20/
Bydlisko : Trebishow

VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime22/1/2015, 14:06

Nazdarte VW-positive Smile

Takže update zatiaľ žiadny, akurát poopravované drobnosti ako zámky /stále a dookola mi niekto otvára zamknuté auto už mám 3tiu sadu kľučiek/, počítadlo KM, skalibrovaný tachometer, opravená kabeláž svetiel jeden "ževrajradobyautomechanik" to opravoval, nebudem menovať s Palim vieme kto to bol / repro dvojlinka 2x0,75mm káblik na diaľkové svetlá /4oko/

namontovaný centrál s DO, elektrický odskok kufra, opravené plato.

Motor Tdi je ešte v dielni, vyzerá to tak že je mierne pridretý, otočím s ním ale šály na kľuke nevyzerajú zdravo, musím premerať kľuku či sa to oplatí skladať s novými ložiskami alebo druhú kľuku, výbrus riešiť nechcem, ojničné ložiská sú OK a ako vždy to stojí na peniazoch
Návrat hore Goto down
Sponsored content





VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: VW Golf MK2 1.6TD   VW Golf MK2 1.6TD - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
VW Golf MK2 1.6TD
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» VW Golf 6 1,6 TDI alebo VW Golf 6 1,4 TSI
» MY VW Golf II .
» Golf Gt
» golf 3 1.8 b
» vw golf 5 2.0 TDI

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Môj Golf-
Prejdi na: