VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ako prezimovať ?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime4/9/2007, 23:00

stručne: pred troma mes. som kupil golf 2, páči sa mi hoc sa v autách nevyznám. pracháč nie som aby som si dovolil všetko menit. idem do školy a popritom cem zarabat trošku a postarat sa o auto aby som sa mohol ukázať na nejakom zraze a nehanbit sa. garáž asi nebudem mat tohto roku( plecháč stoji 15 fialovych) tak sa chcem poradit ako pripravit auto na zimu aby bolo čo najschopnejšie na jar. či ho zospodu natrieť aleb čo? a mam trošinku hrdze čo s tym? nechcem menit cele časti. dik za rady a ak sa podari tak hodim aj fotky
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime5/9/2007, 08:21

tym ze natries auto odspodu,tym nic nepokazis,dolej vsetky kapaliny,do chladica daj nemrznucu,ostrekovace bud vyprazdni,alebo tam daj radsej tiez nemrznucu,tym tiez nic nepokazis.baterku z auta vytiahni,dobi doplna a odloz si ju niekde doma,kde nerzne,pivnica,alebo pod postel :-) ale musi byt nabita.najlepsie podla mna je ked das auto na tehli,zmontujes kolesa a tie poukladas na seba,vsetky gumove casti,nie len na aute natri silikonom a ta hrdza,tomu asi nepomozes,ked to nie je derave,tak obrus uplne dokovu a zatri to hameritom.neviem co este :-)
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime5/9/2007, 08:22

a inak ja mam napredaj origo plechy z felicie za 600 sk vsetky 4 kusy :-)
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime5/9/2007, 09:55

dik, netreba. už mam plechy aj new zimne pneu. obute, ja s nim budem jazdit v zime. ale budem sa snažit obmedzovat. potom to može len tak strieknut ten mini kusok? alebo ako metalizu tam dat??
Návrat hore Goto down
rallyman
Vodič
Vodič
rallyman


Male
Vek : 36
Registrácia : 06.07.2007
Počet príspevkov : 168
Auto : Golf II GTi 1.8 16V PL
Bydlisko : Topolcany

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime11/9/2007, 22:50

ozaj nemrznúca zmes v chladiči by sa mala ževraj každé 4 roky meniť ?
Návrat hore Goto down
http://vwracing.ic.cz
Baty
Pretekár
Pretekár
Baty


Male
Vek : 38
Registrácia : 26.08.2007
Počet príspevkov : 481
Auto : vw golf 2 1,8i
Bydlisko : Vranov nad Toplou

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime11/9/2007, 22:59

netuším, pozisťujem, dozviem, napišem
Návrat hore Goto down
golfik1982
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 12.09.2007
Počet príspevkov : 29
Auto : vw golf 1.3 i CL r.v. 8-91
Bydlisko : TREBISOV

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime13/9/2007, 21:22

mato88 napísal:
a inak ja mam napredaj origo plechy z felicie za 600 sk vsetky 4 kusy :-)
skoda kamos ja mam tiez ale 14 tie nemas? Shocked
Návrat hore Goto down
golfik1982
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 41
Registrácia : 12.09.2007
Počet príspevkov : 29
Auto : vw golf 1.3 i CL r.v. 8-91
Bydlisko : TREBISOV

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime13/9/2007, 21:23

rallyman napísal:
ozaj nemrznúca zmes v chladiči by sa mala ževraj každé 4 roky meniť ?
jasne ze po styroch ale ja som pocul ze aj po troch jak brzdovu vies ale na brzdovej zalezi ajak casto brzdis albino bounce
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime4/2/2008, 19:09

no ako ho zazimovat??no ja som ho komplet natrel zospodu gumoasfaltom povymienal naplne resp chladiacu zmes a do ostrekovacov kvalitne dobit bateriu ak je uz chytena tak vymenit zimne gumy a ficis ale nemaj boja u nas uz take zimy nebudu zachvilu aj zimne gumy vyjdu z mody Laughing









81shark napísal:
stručne: pred troma mes. som kupil golf 2, páči sa mi hoc sa v autách nevyznám. pracháč nie som aby som si dovolil všetko menit. idem do školy a popritom cem zarabat trošku a postarat sa o auto aby som sa mohol ukázať na nejakom zraze a nehanbit sa. garáž asi nebudem mat tohto roku( plecháč stoji 15 fialovych) tak sa chcem poradit ako pripravit auto na zimu aby bolo čo najschopnejšie na jar. či ho zospodu natrieť aleb čo? a mam trošinku hrdze čo s tym? nechcem menit cele časti. dik za rady a ak sa podari tak hodim aj fotky
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ako prezimovať ? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako prezimovať ?   ako prezimovať ? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ako prezimovať ?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: