VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
MaťkoIV
Začiatočník
Začiatočník
MaťkoIV


Male
Vek : 30
Registrácia : 23.02.2012
Počet príspevkov : 17
Auto : Vw Golf IV 1,4 16V 55KW
Bydlisko : Martin

Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime20/5/2012, 12:33

Zdravím Smile nejde mi zadný stierač Smile neviete čím by to mohlo byť ? chcel som dať dole ten tapacír zo dverí na kufri ale neviem ako to mám dať dole Smile ako je to tam uchytené ? ako to treba dať dole ? Dík Wink
Návrat hore Goto down
fotr
Začiatočník
Začiatočník
fotr


Male
Vek : 64
Registrácia : 09.04.2011
Počet príspevkov : 17
Auto : VW Golf 1.4 16V r.v.2002 motor AXP
Bydlisko : Veľký Krtíš

Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime20/5/2012, 14:02

A poistka je v poriadku?
Návrat hore Goto down
MaťkoIV
Začiatočník
Začiatočník
MaťkoIV


Male
Vek : 30
Registrácia : 23.02.2012
Počet príspevkov : 17
Auto : Vw Golf IV 1,4 16V 55KW
Bydlisko : Martin

Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime21/5/2012, 21:11

Vidííš poistku som neskúšal Smile podla tých nákresov a značiek na skrinke zistím ktorá to je ?
Návrat hore Goto down
Golf 4 66 kW
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 12.04.2013
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golf 4 1.9 tdi 66 kW
Bydlisko : Zvolen

Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime10/11/2014, 10:15

Zdravím
Tiež mám problém so zadným stieračom. Niekedy sa zasekáva, akoby spomalil a po niekoľkých pokusoch zapínania dôjde cyklus stierania. Inokedy ide normálne. Vplyv ma pravdepodobne aj vonkajšia teplota.
Čo môže byť príčinou? Vďaka....
Návrat hore Goto down
kenedi
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 09.03.2015
Počet príspevkov : 3

Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime9/3/2015, 12:50

Ahojte..mal som ten isty problem.. ale riesenie je jednoduche:
1. dal dole tapacir (su tam v madlach na ruky v kazdej jedna skrutka) a potom nacvakavacie spinky
2. odmontovat stierec z vonkajsej strany (13 kluc)
3. odmontovat stierec z vnutornej strany (10 kluc) + odpojit konektor + odpojit hadicku na ostrekovac
(BTW ked som dal dole konektor na hadicku tak mi tak potom striekala voda.. netesnilo to tak som tam dal z akvaria hadicku gummenu a pohoda (nahradil som konektor co ide hadicka -> teleso stieraca tak ten medzikus priamo hadickou)
4. otvorit motorcek (hviezdicovy srovbovak)
5. tuknut do mechanizmu z vonku na otacanie stieracom a vytiahnut
6. vybrat modre ozubene koliesko
7. poutierat vazelinu to je na nom a na medennej platnicke a kontaktoch a pruhnut ich trosku.
ozubene koliesko mi islo lahsie vybrat ked som dal dole aj ten valcek na motorceku (elektromotor) a potom vysiel aj ten spiralovy kovovy kus a potom som koliesko uz len podpacil a vycistil.
8. dat dokopy a ide ako novy Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV   Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nefungujúci zadný stierač - GOLF IV
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: