VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 nedoliehaju dvere - zateká

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
slosi_15
Vodič
Vodič
slosi_15


Male
Vek : 34
Registrácia : 30.10.2008
Počet príspevkov : 300
Auto : EX: Golf III 1,6 55kw AEE :) -------------> Golf IV 1,9 TDI 66kw :)
Bydlisko : Suchohrad

nedoliehaju dvere - zateká Empty
OdoslaťPredmet: nedoliehaju dvere - zateká   nedoliehaju dvere - zateká Icon_minitime8/4/2012, 18:33

Ahojte,
podarilo sa mi vcera vecer ohnut si dvere Evil or Very Mad , mal som auto na mensom kopci a nechal som otvorene dvere, ked sa auto pohlo a zastavilo sa az ked dvere narazili o stlpik Evil or Very Mad ... teraz mi nepriliehaju od strechy vodicove dvere a ked pekne prsalo, tak to tieklo na mna Evil or Very Mad ... da sa nejakym setrnym sposobom prihnut ten vrch dveri, aby to zase tesnilo a nebola tam medzera medzi tesnenim a dverami? nejako aby sa nedopraskal lak?
Dakujem za kazdu radu, pomoc
Návrat hore Goto down
mirec G 3
Vodič
Vodič
mirec G 3


Male
Registrácia : 04.10.2009
Počet príspevkov : 250
Auto : Golf 3 Variant 1,9 TDI 66 kW
Bydlisko : Nové Záky

nedoliehaju dvere - zateká Empty
OdoslaťPredmet: Re: nedoliehaju dvere - zateká   nedoliehaju dvere - zateká Icon_minitime8/4/2012, 19:22

skus nohou opret dvere jednou rukou tahat na seba a druhou ten vrch od seba Wink
Návrat hore Goto down
slosi_15
Vodič
Vodič
slosi_15


Male
Vek : 34
Registrácia : 30.10.2008
Počet príspevkov : 300
Auto : EX: Golf III 1,6 55kw AEE :) -------------> Golf IV 1,9 TDI 66kw :)
Bydlisko : Suchohrad

nedoliehaju dvere - zateká Empty
OdoslaťPredmet: Re: nedoliehaju dvere - zateká   nedoliehaju dvere - zateká Icon_minitime10/4/2012, 10:08

len to by chcelo sakra pevne ruky Smile.... rozmyslal som skor, ci by nejakou valcovackou sa to nedalo Question
Návrat hore Goto down
Adamx
Autoškolák
Autoškolák
Adamx


Male
Vek : 31
Registrácia : 12.10.2011
Počet príspevkov : 87
Auto : golf IV AGR 66kw+chip climatronic
Bydlisko : okres PK

nedoliehaju dvere - zateká Empty
OdoslaťPredmet: Re: nedoliehaju dvere - zateká   nedoliehaju dvere - zateká Icon_minitime10/4/2012, 12:17

ja by som zmontoval dole tapacír aby si ho nepototo ... urezal si strešnu latu velku ako je vyklenok nad prahom .. vnutri jak su dvere .. strčil ju tam a poriadne sa hore zaprel ... ja som mal podobny problém dvere som mal hala bala ale ja som mal zadné dvere vodičová strana ... alebo si zožen klempiara šikovneho .. ten ti to zošteluje hned a maš pokoj
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nedoliehaju dvere - zateká Empty
OdoslaťPredmet: Re: nedoliehaju dvere - zateká   nedoliehaju dvere - zateká Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nedoliehaju dvere - zateká
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Asi zateka
» Zateka do interieru
» dvere
» 5 dvere
» DVERE

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: