VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky

Goto down 
+2
mato88
Dusan535
6 posters
AutorSpráva
Dusan535
Vodič
Vodič



Registrácia : 05.01.2011
Počet príspevkov : 211

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 16:36

nenasiel som to tu ale chcel by som vediet ci su protektory vyhodnejsie nez kupa novych lebo znami chce dat naprotektorovat svoje stare pneumatiky ale ja som mu povedal ze nech radsej sikupi nove nez tie protektory lebo mne sa to lepenie noveho dezenu neako nezda byt bezpecne tak co je vyhodnejsie
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 16:38

ked je kvalitny protektor,tak je to lepsie ako nova cinska guma :-) sa vela protektorovalo na kamione,ked bol origo michelin protektor bolo to fajne,ako nahle nieco lacne,uz sa to odlepovalo a sralo stale
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 16:42

o čo menej dá za protektory , ktoré mu budú ešte aj hučať , tak o to skôr bude kupovať nové gumy,neviem kolko najazdí km ale protektory by som nekupoval....
Návrat hore Goto down
Dusan535
Vodič
Vodič



Registrácia : 05.01.2011
Počet príspevkov : 211

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 16:46

ja tomu tiez velmi neverim on to chcel z tejto firmi pise sa tam ze patri medzi najlepsie na Slovensku takze neviem ci je to dobra firma ak ma s nou niekto neake skusenosti lebo ja to velmi nepoznam http://www.renop.sk/index.html
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 16:51

na kamion to ma vyznam,ale na osobak asi ziadny
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime29/12/2011, 19:27

nehovoriac o tom ,ze tam pojde vela zavazia kvoli protektorom.na pneu sa fakt neoplati sporit,mozu ti zachranit zivot.na osobaku jedinou vyhodou je cena ,nic viac...
Návrat hore Goto down
stevocz
Pretekár
Pretekár
stevocz


Male
Vek : 39
Registrácia : 06.07.2009
Počet príspevkov : 318
Auto : GII 1,6 TD s IC (SB)
Bydlisko : KE

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime30/12/2011, 09:09

ak su dobre protektory tak vela zavazia tam nejde.

ake stare ma tie gumy ktore chce oprotektorovat? ked su velmi stare tak to uz nie je dobre lebo mozu prasknut kordy.

kam prevazne jazdi? v meste velky rozdiel nie je. na dialnici vacsinou dost hucia ale to zalezi aj od dezenu. ak niekde na dedine v shnehu tak vacsine sa prave najviac osvecili protektory lebo tie vysli asi vsade.
Návrat hore Goto down
http://www.grafikapro.sk
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime30/12/2011, 10:25

pokial sa sobre pamatam tak pre novsie auta sa ani nesmu pouzivat(osobaky)... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
TDC
Autoškolák
Autoškolák
TDC


Male
Vek : 40
Registrácia : 28.09.2010
Počet príspevkov : 147
Auto : VW Golf 4 1.9TDi
Bydlisko : medzi NM a TN + BA

protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime5/1/2012, 20:43

caf, my mame na firemnych len protektorovane pneu, kupujeme z www.pneuvranik.sk , z tych cien mame este cosik dole, na autach sa najazdi max. 10tisic km za mesiac a musim povedat, ze este ani jeden smyk alebo daky iny problem nebol, nikde nas nenechali a to jazdime niekedy dost na hrane, ked tlaci cas .. takze zalezi aj od firmy, ktora to vyraba .. je to na tebe, da sa na tom usetrit aj viac ako polovica z ceny normalnej pneu .. ak nejazdis ako blazon, tak si myslim, ze to nie je zla volba .. ale je to kazdeho vec ako sa rozhodne .. Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Empty
OdoslaťPredmet: Re: protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky   protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
protektorovane pneumatiky vs. original pneumatiky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pneumatiky 225/40 r18
» Nahrada rezervnej pneumatiky
» Letne pneumatiky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: CLUB :: Pokec-
Prejdi na: