VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 hlučný štart motora 1.2 TSI

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
oto
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 25.09.2009
Počet príspevkov : 7
Auto : VW Golf VII facelift 2017 1.4 TSI 92kW comfortline biela pure
Bydlisko : Rbk

hlučný štart motora 1.2 TSI Empty
OdoslaťPredmet: hlučný štart motora 1.2 TSI   hlučný štart motora 1.2 TSI Icon_minitime9/12/2011, 19:07

Keď som mal najazdené asi 20 000km, pri štarte sa občas ozval na pár sekúnd zvuk ako "rapkáč". Trvalo to až do 1. servisnej prehliadky, teda do 30 000km. V servise Dove PP mi však ochotne vymenili v rámci záruky celú sadu - rozvodová reťaz+napinák a odvtedy je motor pri štartovaní v poriadku. Len dúfam, že sa tieto problémy s týmto "geniálnym" motorom už nezopakujú... Vám ostatným, ktorí máte takýto problém s vašou 1.2 TSI prajem, aby ste ho vyriešili čím skôr a k úplnej spokojnosti.
Veľa bezproblémových km s VW G6.
Návrat hore Goto down
exhumed
Začiatočník
Začiatočník
exhumed


Male
Vek : 47
Registrácia : 01.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf 6 1.2TSI
Bydlisko : Senec

hlučný štart motora 1.2 TSI Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlučný štart motora 1.2 TSI   hlučný štart motora 1.2 TSI Icon_minitime14/12/2011, 21:09

presne tento problem mam uz aj ja. uz sa chystam to ist reklamovat do servisu. aspon im budem vediet povedat o co ide. dufam ze aj v piestanoch budu taki ochotni a vymenia mi to.
Návrat hore Goto down
http://www.lacnealarmy.sk
exhumed
Začiatočník
Začiatočník
exhumed


Male
Vek : 47
Registrácia : 01.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf 6 1.2TSI
Bydlisko : Senec

hlučný štart motora 1.2 TSI Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlučný štart motora 1.2 TSI   hlučný štart motora 1.2 TSI Icon_minitime17/1/2012, 19:45

tak uz to mam urobene aj ja a bola to aj v mojom pripade vymena rozvodov. servis v piestanoch to nezvladol posielali ma do TN a nakoniec som si to nechal urobit v BA. :-)
Návrat hore Goto down
http://www.lacnealarmy.sk
oto
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 25.09.2009
Počet príspevkov : 7
Auto : VW Golf VII facelift 2017 1.4 TSI 92kW comfortline biela pure
Bydlisko : Rbk

hlučný štart motora 1.2 TSI Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlučný štart motora 1.2 TSI   hlučný štart motora 1.2 TSI Icon_minitime4/12/2012, 17:38

Teraz mám najazdené asi 59500 km a ten čudný zvuk pri štartovaní (rapkáč) sa mi objavuje sporadicky už posledných asi 5000 km. Som zvedavý, čo mi povedia odborníci v servise...
Som z toho hotový, že sa táto vada objavuje znova, pritom ma frajeri v servise ubezpečovali, že mi vymenili rozvody za nový typ a už bude všetko OK... Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





hlučný štart motora 1.2 TSI Empty
OdoslaťPredmet: Re: hlučný štart motora 1.2 TSI   hlučný štart motora 1.2 TSI Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
hlučný štart motora 1.2 TSI
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» typ motora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: