VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Kúpa Golf I - rady

Goto down 
+2
dr_obesenec
sanchitos
6 posters
AutorSpráva
sanchitos
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 28.11.2011
Počet príspevkov : 2

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime2/12/2011, 12:57

Zdravím. Čo sa týka áut som nováčik a chcel by som kúpiť golfa I a potreboval by som nejaké rady načo pozerať pri kúpe a približnú vhodú cenu auta. Ak by boli nejaké rady prosím píšte. Za každú radu budevďačný. Prajem pekný deň.
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime2/12/2011, 18:04

Hmmm, co na toto napisat?? kedze sa jedna o dost stare auto a pomali uz ojedinele tak vsetko zalezi na tom ze co povie majitel. myslim ze zohant kus v dobrom nie moc nutno-renovacnom stave je asi na slovnsku uz nemozne. a ak hej cena bude taka ze za nu v pohode kupis aj G3. a ak to ma byt skrz na skrz hnile a zodrate a ty nemas skusenosti, chut,miesto a ani love na opravu tak to by som toto auto ani neriesil.

v dnesnej dobe uz pomali nezozenies ani dvojku v dobrom nerzodrbanom, netunakovanom stave.
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime4/12/2011, 16:13

hmm k tomu čo pisal dr_obesenec neni skorp čo dodať , akurat že sučiastky stale dostať a lacno (zoženieš na to čo chceš) a na cene sa treba dohadovať podla toho v akom stave to auto je od 100€ do 1000e a vyššie, čo pozerať na kasni asi podlahu pri nohach v predu , v zadu v kufri celu pravu stranu vnutorneho blatnika okolo nalievacieho hrdla nadrže, to asi najčastejšie hnije
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime4/12/2011, 16:38

dr_obesenec napísal:
Hmmm, co na toto napisat?? kedze sa jedna o dost stare auto a pomali uz ojedinele tak vsetko zalezi na tom ze co povie majitel. myslim ze zohant kus v dobrom nie moc nutno-renovacnom stave je asi na slovnsku uz nemozne. a ak hej cena bude taka ze za nu v pohode kupis aj G3. a ak to ma byt skrz na skrz hnile a zodrate a ty nemas skusenosti, chut,miesto a ani love na opravu tak to by som toto auto ani neriesil.

v dnesnej dobe uz pomali nezozenies ani dvojku v dobrom nerzodrbanom, netunakovanom stave.
predaj mu svoju G2-jku Wink
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime4/12/2011, 21:06

gabesz0102 napísal:
dr_obesenec napísal:
Hmmm, co na toto napisat?? kedze sa jedna o dost stare auto a pomali uz ojedinele tak vsetko zalezi na tom ze co povie majitel. myslim ze zohant kus v dobrom nie moc nutno-renovacnom stave je asi na slovnsku uz nemozne. a ak hej cena bude taka ze za nu v pohode kupis aj G3. a ak to ma byt skrz na skrz hnile a zodrate a ty nemas skusenosti, chut,miesto a ani love na opravu tak to by som toto auto ani neriesil.

v dnesnej dobe uz pomali nezozenies ani dvojku v dobrom nerzodrbanom, netunakovanom stave.
predaj mu svoju G2-jku Wink

tolko neda Cool Wink
Návrat hore Goto down
keko6791
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 47
Registrácia : 20.02.2013
Počet príspevkov : 2
Auto : vw golf variant 4

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime20/2/2013, 19:02

Dobry mam golf variant 4 a neotvara mi piate dvere da sa iba klucom vie mi niekto poradit ako mam postupovat pri odstraneni poruchy dakujem
Návrat hore Goto down
VILKO G1
Pilot
Pilot
VILKO G1


Male
Registrácia : 13.05.2008
Počet príspevkov : 773
Auto : Golf 1 1.6 D VILKO
Bydlisko : MARTIN

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime21/2/2013, 09:45

toto je sekcia golf 1 skus v sekcii G4
Návrat hore Goto down
palo1071
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 33
Registrácia : 01.08.2014
Počet príspevkov : 2
Auto : vw golf 4
Bydlisko : spisska nova ves

Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: pablo   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime1/8/2014, 22:56

dobry den rad by som sa opytal ohladom kolies v techničaku mam 16 no realne obute mam 18 uz som dostal aj pokutu zato nemam na nich papiere ani niesu zapisane čo mam robit je mozne zohnat papiere inou cestou poradte prosim nechcem ich predat take uz nezohnam
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kúpa Golf I - rady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kúpa Golf I - rady   Kúpa Golf I - rady Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kúpa Golf I - rady
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kupa VW GOLF II
» GOLF KUPA
» kupa GOLF IV GTI

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF I 1974-1983 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: