VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Kontrolka elektroniky motora

Goto down 
AutorSpráva
arniematko10
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 02.11.2011
Počet príspevkov : 1

Kontrolka elektroniky motora Empty
OdoslaťPredmet: Kontrolka elektroniky motora   Kontrolka elektroniky motora Icon_minitime2/11/2011, 07:51

Dobry den. Mam vw golf VI 2,0 TDI. Asi pred pol rokom mi skoncila zaruka a za dva tyzdne na to sa mi rozsvietila kontrolka elektroniky motora. Zasiel som do autorizovaneho servisu kde mi vymenili cerpadlo chladiaceho obehu. Po mesiaci sa rozsvietila kontrolka opat. Zasiel som do servisu no tentokrat to bol slabo priepustny ventil (zabudol som jeho oznacenie). Asi po mesiaci spokojneho jazdenia sa kontrolka rozsvietila zas. Co sa dalo robit musel som zajst do servisu kde mi vymenili snimac kontroly rozdielu tlakov. Tentokrat sa im podarilo vyriesit problem na dlhsi cas no vcera sa mi kotrolka rozsvietila opat.
Keby ste mal niekto skusenosti s takymto problemom alebo vedel niako poradit bol by som vdacny, lebo to smeruje asi k tomu aby mi tam vymenili cely motor.
Dakujem.
Návrat hore Goto down
 
Kontrolka elektroniky motora
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kontrolka motora
» kontrolka motora
» Svieti kontrolka motora
» kontrolka teploty motora
» teplota motora - kontrolka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: