VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Môj čierny športiak :)

Goto down 
+8
SV-STORM
MIWOGOLF
iqlogic
Janny83
Pidko
Lajovw+
wl4do
IbansheeI
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime20/3/2012, 13:41

Smile no však neni to zlé, len na tomto tiež bude všetko vidieť, a tam okolo volantu , na tej vrchnej strane sa lubi dosť držať prach , a to v tom čiernom bude podla mňa dosť vidieť....
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime21/3/2012, 16:40

tiez som sa toho bal ze to bude velmi vidiet ale zatial pohoda.. Smile
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime28/3/2012, 22:19

ludia dnes som opravoval mikrospinac v soferovych dverach.. nabohoval som sa hadam aj na cely rok.. najviac asi s lankom vonkajsej klucky.. lebo som nepoznal system no teraz by som to uz mal rychlejsie.. a este ked som konecne rozobral tu krabicu zo spinacmi sa mi to cele vysypalo tak som musel skumat co kam patri.. nikomu to neprajem robit trvalo mi to asi 4hodiny.. ale aspon to uz funguje ako ma.. na vine boli studene spoje..

ak by niekto mal tiez problem s centralom a chce si zanadavat tak navod je tu:
http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime31/3/2012, 19:19

tak po dlhsej dobe sa ozyvam s (takmer) dokoncenym interierom.. bounce mal som ho okrem stropu cely rozobraty riesilo sa viacej veci napr.

vrzganie pristrojovky- celu rozobrat, vycistit vsetky plasty, trecie plochy namazat specialnym sprejom a zlozit.. vysledok je ze sa mozte opriet na ktore kolvek miesto nic ani nepipne a pocas jazdy tiez konecne ticho
vyhrievanie sedacky- musel som rozobrat sedak a zaletovat prepaleny spoj
cupliky centralu sli prec lebo pocas jazdy vrzgali a nemohol som si vylozit laket Very Happy nahradili ich zaslepky
budiky- vymienal som smd ledky ktore podsviecuju displeje (dakujem bacilussovi za rady) lebo svietili asi tak na 20% a este som montoval chromove kruzky (diki mato88) a skalpelom som si vyrezal z folie loga R32
dekor okolo radia, popolniky, napojaky dostali karbonovu foliu
ramik policky, plast okolo manzety, drziaky laktovej opierky,... dostali cierny matny lak
potom som cely interier vratane stropu vytepoval a vsetko vycistil, rozdiel bol vidiet hlavne na clonitkach a na strope ze bol zasednuty a nakoniec pribudli nove origo velurove R32 roberceky

takze golfan je zvnutra docela cukor este par malickosti musim dotiahnut.. a na jar ma caka exterier hlavne nove kolesa folie na okna atd atd.. bounce

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 G2439
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 G2445
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 G2446
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 G2450
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 G2512
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 H2460
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 H2454
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 H2464
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Jh2471
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Jh2472
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Jh2477
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Jh2478
Môj čierny športiak :) - Stránka 3 13648813









Naposledy upravil IbansheeI dňa 21/9/2012, 14:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime20/9/2012, 22:38

-
Návrat hore Goto down
radeoNko
Začiatočník
Začiatočník
radeoNko


Male
Vek : 36
Registrácia : 26.08.2012
Počet príspevkov : 32
Auto : VW Golf 1.9 TDI 66kw ABT
Bydlisko : Levice

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime21/9/2012, 14:37

pekne to mas kamo, chcel by som take aj ja
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime21/9/2012, 19:20

nooo parada
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime21/9/2012, 22:51

fajneee to je :-)
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
SV-STORM
Autoškolák
Autoškolák
SV-STORM


Male
Vek : 38
Registrácia : 02.03.2011
Počet príspevkov : 66
Auto : Golf IV 1.9TDI ASV 3d
Bydlisko : vychod tejto skaranej republiky :)

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime25/9/2012, 14:39

pekny intros...vyzera zachovalo Smile
Návrat hore Goto down
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime29/9/2012, 16:50

okrem interieru sa riesili aj ine veci.. po probleme s trasenim pri brzdeni sa zistilo ze lavy naboj je krivy tak sa vymenil spolu s loziskom potom GO prednej napravy, geometria, zanovny origo koncovy tlmic vyfuku, olej filtre, cistil som vstrekovace VIFom ( co som nemal robit lebo odvtedy mi zacali klepat hydrostely Mad ) dalej som vybral debilny powerbox z pred cerpadla (auto prestalo dymit) a teraz sa este ma riesit nastavenie cerpadla a potom sa uz asi ozvem len na jar s novym lookom (ak pojde vsetko podla planov) a dakujem za pochvaly bounce
Návrat hore Goto down
selc
Pretekár
Pretekár
selc


Male
Vek : 30
Registrácia : 03.02.2012
Počet príspevkov : 305
Auto : ex Golf IV 1.6SR AKL, Passat B6 1.9TDi, Clio R III 1.4 16V
Bydlisko : Bratislava

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime29/9/2012, 17:30

Paradny interier, tie chromove kruhy na budikoch som myslel ze budu posobit gycovo ale asi sa necham tiez inspirovat... resp. ich dam laknut do ciernej lesklej nakolko na celom aute bojujem proti chromu Very Happy...
Návrat hore Goto down
http://firmicky.sk/
IbansheeI
Vodič
Vodič
IbansheeI


Male
Registrácia : 18.06.2011
Počet príspevkov : 166
Auto : VW Golf IV 1.9TDI, 81kw

Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime29/9/2012, 17:39

tiez mi behali po rozume podobne myslienky ze to dam na matno do neakej folie alebo take nieco ale ked som to zalozil na skusku sa mi to zapacilo.. ale aby to nevyzeralo ako gyč som sa s tym musel trochu pohrat moc to tam nesedelo bolo to treba brusit, zahladit aj stopy po odliatkoch a prilepit tak aby nebolo nic vidno a ja som to robil zo zalozenym vrchnym plexi takze o to horsie ale oproti niektorym robotam na aute bola toto tazka pohodicka Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj čierny športiak :)   Môj čierny športiak :) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Môj čierny športiak :)
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» moj golfik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: