VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ako zapojit startovacie tlacitko?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
99rba
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 23.09.2011
Počet príspevkov : 9

ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime23/9/2011, 20:05

Dobry den... chcel by som sa spytat ci by mi niekto vedel poradit so zapojenim startovacieho tlacitka na Golfa III 1.4 combi 1996...Do spinacky ide 5 kablikov z ktorych jeden ma staly prud a jeden z ostatnych sa zevraj ma pripojit na to tlacitko...Neviem presne ktory treba prepojit s tym tlacitkom a potrebujem to kvoli nastartovaniu lebo mi momentalne nestartuje a starter je dobry....Dakujem
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime23/9/2011, 22:10

a co imo? nema g3 uz imo nahodou?
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime23/9/2011, 22:43

99rba napísal:
Dobry den... chcel by som sa spytat ci by mi niekto vedel poradit so zapojenim startovacieho tlacitka na Golfa III 1.4 combi 1996...Do spinacky ide 5 kablikov z ktorych jeden ma staly prud a jeden z ostatnych sa zevraj ma pripojit na to tlacitko...Neviem presne ktory treba prepojit s tym tlacitkom a potrebujem to kvoli nastartovaniu lebo mi momentalne nestartuje a starter je dobry....Dakujem
a preco nevymenis el. cast spinacky???ta u golfov odchadza a stoji to par eur...
Návrat hore Goto down
99rba
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 23.09.2011
Počet príspevkov : 9

ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime24/9/2011, 22:25

mato: sry ale co je imo? Smile imobilizer? myslim ze to nema.....
gabesz: vedel by si to blizsie popisat?? ktoru cast? nejaky link... dik
a inac dnes som skusal nastartovat a zrazu to chytilo ale ajtak by to trebalo spravit..nechcem aby to raz islo a inokedy zas nie...dakujemm
Návrat hore Goto down
99rba
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 23.09.2011
Počet príspevkov : 9

ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime10/10/2011, 14:01

uz to ide!!! :g3bl:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ako zapojit startovacie tlacitko? Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako zapojit startovacie tlacitko?   ako zapojit startovacie tlacitko? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ako zapojit startovacie tlacitko?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vie mi niekto poradit co je to za tlacitko?
» Chcem zapojit central na 3/5. dverach. Ako na to?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Návody/Manuály-
Prejdi na: