VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vypinanie autoradia.

Goto down 
+3
djpetersnv
Marshall_G_IV
Marek
7 posters
AutorSpráva
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime22/5/2008, 22:27

Potrerboval by som poradit či je to normálne keď sa autorádio pri štartovaní vypne a akonáhle motor naskočí tak sa zapne.Za odpovede vopred ďakujem.Mám úplne nové autorádio Kenwood.
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime22/5/2008, 22:59

no myslim ze je,...auto automaticky pri startovany "vsetko" vypne...a po naskoceni zapne....(tak kuchinsky povedane)...ale ja mam autoradio Clarion a mam taky problem ze ked ho pocuvam cca hodinu dajme tomu bez vytiahnutia kluca tak si drzi pamat asi aj 8 hodin,...ale potom pamat vypadne,...a musim ho stale nastavovat odznova. A ked ho pocuvam menej ako hodinu cca a vytiahnem kluc tak ho musim znova a znova nastavovat,...co moze byt to problem?? Diky za rady...
Návrat hore Goto down
Marek
Pretekár
Pretekár
Marek


Male
Registrácia : 08.04.2008
Počet príspevkov : 353
Auto : VW Golf
Bydlisko : Slovensko

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime22/5/2008, 23:08

Pamat si moje autoradio drží aj začne hrať tam ,kde prestalo,len som chcel vedieť či sa to deje aj v druhých Golfoch alebo len v tom mojom.
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime22/5/2008, 23:18

hej deje,...aj mne to iste robi,..to je normalka...(pri startovani)
Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 35
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime23/5/2008, 04:47

nie je to dane autom ale autoradiom pri poklese napatia sa vypne
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
Anonymný
Anonymný




Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime23/5/2008, 15:31

nieco podobne robilo aj mne az nakoniec to radio prestalo uplne fungovat po case som zistil ze je odpalena poistka a ked som ju vymenil radio mi robi to iste co tebe...
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime23/5/2008, 17:21

daj si radio na priamo a nebude ti to robit
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Anonymný
Anonymný




Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime23/5/2008, 18:27

uz to mam zapojene na priamo uz to fachci ako ma
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime23/5/2008, 18:46

Marshall_G_IV napísal:
no myslim ze je,...auto automaticky pri startovany "vsetko" vypne...a po naskoceni zapne....(tak kuchinsky povedane)...ale ja mam autoradio Clarion a mam taky problem ze ked ho pocuvam cca hodinu dajme tomu bez vytiahnutia kluca tak si drzi pamat asi aj 8 hodin,...ale potom pamat vypadne,...a musim ho stale nastavovat odznova. A ked ho pocuvam menej ako hodinu cca a vytiahnem kluc tak ho musim znova a znova nastavovat,...co moze byt to problem?? Diky za rady...
Tak asi nemas zapojeny staly plus. Ten je zodpovedny za drzanie pamate. Je to pin4 an ISO konektore "A" a mal by byt zlty.
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime13/6/2008, 09:18

baciluss napísal:
Marshall_G_IV napísal:
no myslim ze je,...auto automaticky pri startovany "vsetko" vypne...a po naskoceni zapne....(tak kuchinsky povedane)...ale ja mam autoradio Clarion a mam taky problem ze ked ho pocuvam cca hodinu dajme tomu bez vytiahnutia kluca tak si drzi pamat asi aj 8 hodin,...ale potom pamat vypadne,...a musim ho stale nastavovat odznova. A ked ho pocuvam menej ako hodinu cca a vytiahnem kluc tak ho musim znova a znova nastavovat,...co moze byt to problem?? Diky za rady...
Tak asi nemas zapojeny staly plus. Ten je zodpovedny za drzanie pamate. Je to pin4 an ISO konektore "A" a mal by byt zlty.

Ano mal si pravdu,..bol prestrihnuty kabel,"ty Taliani su uplny magori" Laughing neviem co mu vadilo na tom ze mu radio drzalo pamat Shocked
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 12:21

inak ked si zozenies silnejsiu baterku ani neblikne pri nastartovani ja som mal ten problem dal som 62 baterku a nic hra dalej akurat ked ho mam vypeckovane tak subak sekundu nehra a potom naskoci Very Happy
Návrat hore Goto down
baxo
Vodič
Vodič
baxo


Male
Vek : 36
Registrácia : 07.07.2008
Počet príspevkov : 286
Auto : G3 1,9GTD - crash, teraz riadim Ford Fusion
Bydlisko : Budmerice (PK)

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 12:26

ja som tam mal original radio to bolo zamknute tak neviem, ale ked som tam hodil nove, tak tiez pri vytiahnuti kluca stratilo pamet, dost ma to stvalo, musel som pomenit par kablikov a je to OK
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 12:54

noo ako spominal baciluss ten zlty stacilo prepojit stym cervenym a bolo by to v poho
Návrat hore Goto down
baxo
Vodič
Vodič
baxo


Male
Vek : 36
Registrácia : 07.07.2008
Počet príspevkov : 286
Auto : G3 1,9GTD - crash, teraz riadim Ford Fusion
Bydlisko : Budmerice (PK)

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 13:52

no uz neviem ktory s ktorym som prepojil a ide, ale este by som chcel aby bolo zapnute aj ked kluc nieje v zapalovani. ako na to? zlty s cervenym?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 15:46

baxo napísal:
no uz neviem ktory s ktorym som prepojil a ide, ale este by som chcel aby bolo zapnute aj ked kluc nieje v zapalovani. ako na to? zlty s cervenym?

ano zlty scervenym a bude radio zapojene na priamo teda mozes zapinat a vypinat kedy kolvek
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime3/9/2008, 22:41

tak tak zlty s cervenym a bude ti hrat stale potom staci len odnimat panel vypinat ho nemusis
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vypinanie autoradia. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vypinanie autoradia.   Vypinanie autoradia. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vypinanie autoradia.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vypinanie Turba
» samovolne vypinanie tempomatu
» Vypinanie displaya hodin a tachometru
» Odblokovanie autoradia Alpha
» Zapojenie Autoradia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: