VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Jak spravne nastavit rozdelovac?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
KIRO77777
Začiatočník
Začiatočník
KIRO77777


Male
Registrácia : 01.07.2011
Počet príspevkov : 1
Auto : GOLF3 GTI benzin, 94KW
Bydlisko : Trencin

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime3/7/2011, 15:32

Caute poradte prosim jak spravne nastavit rozdelovac na GOLF3 GTI.
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime7/7/2011, 07:37

Pokial ja viem je len jedna poloha ako ho dat spravne... Ked ho das inak tak ti pojde auto iba do urcitej hranice otacok... Aspon mne teda islo do 5000tis a viac ani prd...
Musis mat vsetky risky na remeniciach ktore su oznacene na svojom mieste a rozdelovac vlozis tiez podla risiek ktore na nom su len si treba vsetko ocistit a hladat...
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime7/7/2011, 07:39

Mimochodom niekde si tu stiahni dielensku prirucku jak na to G3 a za 10min to mas hotove s toho 5 min budes citat ako nato Very Happy
Návrat hore Goto down
kuukoo
Začiatočník
Začiatočník
kuukoo


Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 37
Auto : VW golf 1,8i RP

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime7/7/2011, 19:08

serus no neviem ci by si to nemal nastavit stroboskopickou lampou.pokial budes mat zly predzapal tak to auto nepojde tak ako ma
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime14/7/2011, 11:42

kuukoo napísal:
serus no neviem ci by si to nemal nastavit stroboskopickou lampou.pokial budes mat zly predzapal tak to auto nepojde tak ako ma

To nenieje skodovka... Very Happy
Návrat hore Goto down
Shaft
Vodič
Vodič
Shaft


Male
Registrácia : 20.10.2010
Počet príspevkov : 218
Auto : VW Golf GSXR 1600
Bydlisko : Horný Badín

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime14/7/2011, 14:12

stačí počuť...a vieš jak ide...nikdy som to podľa žiadnej risky na rozdeľovači nerobil nastavil len valce osadil naštartoval a točil som kým nemal obtimálne obrátky aby nebol príliš ostrí bo bude ťažko štartovať ...ale ani tupý :/
Návrat hore Goto down
http://nemam.či
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime18/7/2011, 15:00

Shaft napísal:
stačí počuť...a vieš jak ide...nikdy som to podľa žiadnej risky na rozdeľovači nerobil nastavil len valce osadil naštartoval a točil som kým nemal obtimálne obrátky aby nebol príliš ostrí bo bude ťažko štartovať ...ale ani tupý :/
Aj tak sa da ale to musi takto nastavit clovek ktori vie co ma pocuvat a ako ma pocuvat... Very Happy
Návrat hore Goto down
Shaft
Vodič
Vodič
Shaft


Male
Registrácia : 20.10.2010
Počet príspevkov : 218
Auto : VW Golf GSXR 1600
Bydlisko : Horný Badín

Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime18/7/2011, 15:54

ja staviam závodné auta tak je to už v ruke úplne bežné...ale tak musíš počuť že motor ide ľahko a hlavne musí dobre štartovať...keď budeš ho mať veľmi na ostro bude ťaźko štartovať a keď bude zohriaty a zaháśiš ho dostane "spätný chod" Very Happy ak bude tupý nepôjde zase do obrátok...
Návrat hore Goto down
http://nemam.či
Sponsored content





Jak spravne nastavit rozdelovac? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak spravne nastavit rozdelovac?   Jak spravne nastavit rozdelovac? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jak spravne nastavit rozdelovac?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» spravne nastavenie aut.klimy g5 v zimnom obdobi
» Nastavit pocet kilometrov
» ako nastavit konzolu paky radenia vw golf 2
» Rozdelovac

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: