VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vrzganie volantu v com je problem?dik

Goto down 
+2
maattoo2
tiesto255
6 posters
AutorSpráva
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 16:32

prosim vas nevie mi niekto poradit vrzga mi volant neda sa to pocuvat uz kto s tym ma skusenosti dik za rady..
Návrat hore Goto down
maattoo2
Začiatočník
Začiatočník
maattoo2


Male
Vek : 33
Registrácia : 10.04.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : VW GOLF 4 variant
Bydlisko : Lacková

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 18:14

no ja som mal, cim skor dopln servoolej do nadržky, lebo zadreš servo a to už bude drahšia oprava a aj naročnejšia a ked to nepomože, tak skus si dať skontrolovať servo. tak len utekaj na čerpačku a kup olej. ale su 2 druhy, takze musis kuknut, je bud červený alebo taky ako olej, tak to si skontroluj najprv, aby si nekupil zly
Návrat hore Goto down
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 18:42

vdaka ti ale myslim ze keby bolo malo oleja tak mi to ukaze chybu ci ne
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 21:40

Trošku viac popíš ten problém. Vrzgat ti môže aj gulák, prasknutá pružina, neviem... ty píšeš že ti vrzga volant, ale myslíš pri točení alebo ked sa donho oprieš, ide to zvonku či je to od riadiacej tyče zvnútra???
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 22:45

strekni wd-ckom a je po probleme lol!
Návrat hore Goto down
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime16/6/2011, 23:18

to vrzganie ide zvnutra ale myslim ze viem kde je problem pozrel som ten servo olej a uz je pri minime takze asi to robi kvoli tomu teda dufam,pruzina by nemala byt prasknuta lebo som prednedavnom menil vsetko tlmice loziska manzety a pruziny boli ok...vdaka za rady chlapci
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime17/6/2011, 07:50

ak máš na mysli strpanie volantu pri točení môže to robit zadretá volnobežka na alternátore.Pozri či ti skáče šponovák klin. remena.Ak ano tak daj dole remen a potoč alternátorom.do prava sa musí roztočit a do lava musí stát a točit sa len remenica.Samozrejme najprv dolej olej atd...
Návrat hore Goto down
maattoo2
Začiatočník
Začiatočník
maattoo2


Male
Vek : 33
Registrácia : 10.04.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : VW GOLF 4 variant
Bydlisko : Lacková

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime17/6/2011, 12:30

je to ten olej 100 pro mne to presne robilo a ked je malo servo oleja neukazuje takze len dolej a bude vsetko v poho
Návrat hore Goto down
tiesto255
Začiatočník
Začiatočník
tiesto255


Male
Vek : 33
Registrácia : 01.07.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : Golf IV 1,9 Tdi,81kw, AHF
Bydlisko : Nitra

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime22/6/2011, 22:33

problem vyrieseny:))pomohlo vymenit silentblok tycky stabilizatora a vrzganie zmizlo normalne lepsi pocit ma clovek potom v golfiku:D ale tak samozrejme nieco na tom mala aj vymena tlmicov ale teraz uz vrzganie nadobro zmizlo
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime21/3/2016, 20:33

nazdar chlapi
mam tie ztento problem ze to zacalo vrzgat pri zatacani volantu dolial som do serva olej ale nepomohlo prvykrat ano ale objavilo sa ot opat
pred nedavnom som mal menene vsetky veci na prednej naprave capy vsetky silentbloky ulozenie tlmica aj tlmice
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vrzganie volantu v com je problem?dik Empty
OdoslaťPredmet: Re: vrzganie volantu v com je problem?dik   vrzganie volantu v com je problem?dik Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vrzganie volantu v com je problem?dik
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vrzganie na prednej naprave
» MA ZMYSEL DAT SPORTOVE PRUZINY K SERIOVYM TLMICOM?
» trasenie volantu
» vrzganie brzdy
» vrzganie z prednej casti

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: