VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Po naštartovaní sa rádio vypne

Goto down 
+4
zuzko
misobelko
Runcajz
mato88
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Ico05
Pretekár
Pretekár
Ico05


Male
Vek : 39
Registrácia : 25.08.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : VW GOLF IV TDI
Bydlisko : HE

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime30/3/2009, 23:13

ale nie ked vyberiem klucik ja ho necham v zapalovani a vtedy nejde hej jasne vypinal som radio ale zmeral som odber a vytiahol som poistku a odber klesol asi o polovicu a baterku mam novu tak ozaj neviem
Návrat hore Goto down
http://voldenuit.us/
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime30/3/2009, 23:25

a golf 3 ma funkciu na kluciku (acc) jednu polohu kde mas zapnute len radio a nic ine??
Návrat hore Goto down
Ico05
Pretekár
Pretekár
Ico05


Male
Vek : 39
Registrácia : 25.08.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : VW GOLF IV TDI
Bydlisko : HE

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 12:27

no to ti neviem isto povedat ale asi nie nema trebalo by mi nejaku schemu alebo nieco podla coho zistim ktory kabel kam ide od zapalovania ale najskor si myslim ze to mi nespina spinacia skrinka lebo ked kluc vytiahnes a naspat zasunies tak by malo zopnut a radio zacat hrat aj ked kluc nieje otoceny v zapalovani Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://voldenuit.us/
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 13:31

no, ono to funguje inak... Vložíš klúčik, otočíš a až potom začne hrať, aj keď ho vrátiš do polohy 0 malo by hrať. Prestať by malo po vytiahnutí... (tuším)
Keď si to mal napojené na priamo, odkiaľ si ťahal 12V?
Návrat hore Goto down
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 13:53

len pozor ked sa to da na stalo tak podla typu radia samozrejme moze byt ten kludovy odber natolko velky ze ti vyzhavy bateriu aj cez noc. Ja som to tak mal a malo to odber katastrofalny. Treba to vzdy radsej premerat...
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 14:09

Runcajz napísal:
no, ono to funguje inak... Vložíš klúčik, otočíš a až potom začne hrať, aj keď ho vrátiš do polohy 0 malo by hrať. Prestať by malo po vytiahnutí... (tuším)
Keď si to mal napojené na priamo, odkiaľ si ťahal 12V?
tak ako pises tak to mam aj ja v aute.
Ibac na favorite som to mal tiez na klucik,ale favorit nema polohu pre radio tak som mal este osobytne vypinac ked som si chcel zapnut radio bez klucika....
Návrat hore Goto down
Ico05
Pretekár
Pretekár
Ico05


Male
Vek : 39
Registrácia : 25.08.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : VW GOLF IV TDI
Bydlisko : HE

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 17:48

Runcajz napísal:
no, ono to funguje inak... Vložíš klúčik, otočíš a až potom začne hrať, aj keď ho vrátiš do polohy 0 malo by hrať. Prestať by malo po vytiahnutí... (tuším)
Keď si to mal napojené na priamo, odkiaľ si ťahal 12V?

pises dobre tak by to malo byt vies co ja ako netahal som 10V to uz bolo ale je to tak sprosto urobene farby vobec nesedia napr co ma byt zlty mam hnedocerveny...... lebo ten co som mal potiahnuty od startera tak nemal vobec stavu asi to bude v spinacej skrinke neviem premeral som si pri zapalovani ktory kabel ma stavu po otoceni kluca a ten som napojil teraz je to ok ale jak som spojil tie dve ako sa tu pisalo tak za den nejazdenia nova batreka kaput Evil or Very Mad

radio mam toto
http://www.hej.sk/audio-video/obchod/414889/lg/lg-lac6700r/?gclid=CJiRodTCzZkCFc6T3wodDFsCTw
Návrat hore Goto down
http://voldenuit.us/
ozi
Vodič
Vodič
ozi


Male
Vek : 41
Registrácia : 29.08.2008
Počet príspevkov : 174
Auto : VW Golf III 1.8 97 ADZ
Bydlisko : Detva

Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime31/3/2009, 18:01

neviem ako na ostatnych ale ja mam polohu acc.
a mal som aj ja podobny vypinac na skodovici a ked som prehodil do golfika tak mi tiez najskor blblo stylom ze hralo iba ked sa zapli kontrolky a ked som vypol klucik tak prestalo hrat a stratilo aj pamat a to som ho mal zapojene zlty na zlty a cerveny na cerveny, ale nedalo mi to tak som kukol do manualu k radiu ,,pioneer,, a tam bola aj moznos ze v zavislosti od druhu vozidla sa moze funkcia zlteho a cerveneho lisit a vtedy ich treba pripojit zlty s cerveny. Ako som ich vymenil tak to funguje ako ma a baterku nestahuje..
bounce
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Po naštartovaní sa rádio vypne   Po naštartovaní sa rádio vypne - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Po naštartovaní sa rádio vypne
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vypne mi turbo
» za jazdy vypne motor

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: