VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu

Goto down 
+4
mato88
golfmanik
Runcajz
boraTDI
8 posters
AutorSpráva
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 15:44

Ahojte riešim dilemu aké silenbloky na predné ramená , Kedže obyč vydrží maximálne (mne) jednu sezonu tak som našiel jedno super temy u kolegov z Chipfora http://www.chipforum.cz/viewtopic.php?t=983 Písal som dotyčnému pánovi že chcem na predné rameno zadný a na zadnú nápravu tiež tak uvidíme aká bude cena a keby bol záujem tak by sme objednali vo väčšom .

Uvidíme aká bude cena a keby niekto chodil do prahy tak by to mohol vyzdvihnúť ,ušetríme na poštovnom čo vy na to ?
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 15:51

No keď budem riešiť podvozok, tiež by som prejavil záujem, teda ak by to dobre vyšlo cenovo. Dúfam, že s tým nejako veľmi neponáhľaš... Embarassed
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 16:18

neponáhľam aj ked nikdy nevieš , chcel by som mať doma v zálohe , plné hlavne nie ako tie na obrázku Embarassed
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 18:12

je to dobry napad... tiez by som zobral aj ked neviem ako to funguje..
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 18:40

čo nevieš ko to funguje ? Dodo to sú silenbloky predného ramena ked sa zohneš pod auto tak uvidíš či je OK alebo KO Razz
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 18:55

nevedel by som rozoznat ci mam ich ok , alebo ko kedze neviem kde sa nachadzaju ani
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 19:00

Števo, ak tam budeš písať či volať, popýtaj sa aj na ventíčko...
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 19:07

niečo podobné http://www.amt-cars.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=1427&flypage=shop.flypage&product_id=831&option=com_virtuemart&Itemid=38&vmcchk=1&Itemid=38
Návrat hore Goto down
Runcajz
Pilot
Pilot
Runcajz


Male
Vek : 44
Registrácia : 04.02.2008
Počet príspevkov : 964
Auto : VW Vento 1,8 ABS
Bydlisko : Malacky

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime13/5/2008, 20:09

Runcajz napísal:
Števo, ak tam budeš písať či volať, popýtaj sa aj na ventíčko...
Predok aj zadok. Určite.
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime15/5/2008, 06:17

dobre su POWERFLEX,celu sadu som niekde videl na predok a zadok okolo 4500 Sk,ale urcite ich davat nebudem,zbytocne vyhodene peniaze,nejazdime predsa okruhy,radsej poriadny podvozok a silentbloky nove,nejake Delphi a pod
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime3/6/2008, 15:06

mato88 napísal:
dobre su POWERFLEX,celu sadu som niekde videl na predok a zadok okolo 4500 Sk,ale urcite ich davat nebudem,zbytocne vyhodene peniaze,nejazdime predsa okruhy,radsej poriadny podvozok a silentbloky nove,nejake Delphi a pod
Tiez si myslim ze obyc stacia na take jezdenie ze tomu obcas uje*eš ked vidis nejake pipky na chodniku alebo chces dat niekomu trochu gumy do huby. Kupovat drahsie na tento styl jazdy je trochu zbytocne. Ale zas samozrejme keby boli zbytocne paniaze navyse tak tupim tie plne Wink
boraTDI: Kazdopadne zozen cennik. Som zvedavy...
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime3/6/2008, 15:40

toto mi dnes prišlo

Pevnější silentbloky nápravy,jsme schopni vyrobit,polyuretan nedoporučuji.
Podobné silentbloky ramena stojí 600-650 Kč,nápravy cca850-950 Kč.
Pro výrobu bychom potřebovali znát alespoň průměry a délky silentbloků,
případně pro doplnění,ještě jejich fotku.
Díly Vám samozřejmě pošleme,na dobírku.
Termín dodání do týdne.

S pozdravem Kmoníček Jiří-J.K.REVYS
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime3/6/2008, 15:46

boraTDI napísal:
toto mi dnes prišlo

Pevnější silentbloky nápravy,jsme schopni vyrobit,polyuretan nedoporučuji.
Podobné silentbloky ramena stojí 600-650 Kč,nápravy cca850-950 Kč.
Pro výrobu bychom potřebovali znát alespoň průměry a délky silentbloků,
případně pro doplnění,ještě jejich fotku.
Díly Vám samozřejmě pošleme,na dobírku.
Termín dodání do týdne.

S pozdravem Kmoníček Jiří-J.K.REVYS
Dobre teraz by bolo fajn aby sa nas ked tak nazbieralo aspon 15-20 a kazdy by napisal co chce a dolozil rozmery a fotky a zlava by bol a ista. A aj tak verim tomu ze silentbloky na GIV uz urcite robili.
No ja aj tak rozmyslam ze na tyc stabilizatora zoberiem ten powerflex a ostatne uvidim...ci tieto alebo nejake Febi a pod.
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime3/6/2008, 16:59

no jasné že robili ale vždy chcú rozmery a foto , nakoniec zistia že stoja polovicu z toho a dajú dobrú zľavu škoda že na sk nikto nerobí také veci a ked tak dajte info . už dosť súrne potrebujem nové Sad
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime15/3/2009, 19:39

Hoj... poprosil by som vas... menil uz niekto silenbloky na zadnej naprave? da sa to zmaknut doma? ide mi o to ,aky pripravok potrebujem aby som to tam narval.Predpokladam ze je nutne dat celu napravu dole inak si asi neskrtnem hejze... alebo to dat obcanom do servisu confused díky
Návrat hore Goto down
speedy1
Pilot
Pilot
speedy1


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.01.2008
Počet príspevkov : 748
Auto : VW PASSAT 1.9TDI B5.....VW GOLF I 1.6D.....EX..VW GOLF III VARIANT 1.9TDI
Bydlisko : Malacky-Skalica t.c 0903784944

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime15/3/2009, 19:51

tak ak by niekto zhanal tak mam Delphi predny 5eur    a zadny 10eur  na G4........na Vento predok 5eur   a zadok 9.50eur
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime15/3/2009, 20:09

Tyouko napísal:
Hoj... poprosil by som vas... menil uz niekto silenbloky na zadnej naprave? da sa to zmaknut doma? ide mi o to ,aky pripravok potrebujem aby som to tam narval.Predpokladam ze je nutne dat celu napravu dole inak si asi neskrtnem hejze... alebo to dat obcanom do servisu confused díky

doma to bude ťažšie ale ked si zručný tak to zvládneš , my ked sme to menili tak celá náprava dole a kedže boli dosť zapečené tak nahrievať autogenom a vybíjať von , nové už išli ľahšie .
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime15/3/2009, 21:01

a este ako sa tebe prejavovalo ze su tie silenb. k.o ja ako nie som si isty ci su rozbite ale dost mi plave a bucha ten zadok a pozeral som na to ale nevidno nic zeby bol odlepeny. jedine ze tlmice
Návrat hore Goto down
rasboy
Autoškolák
Autoškolák
rasboy


Male
Vek : 38
Registrácia : 20.02.2009
Počet príspevkov : 74
Auto : golf IV, 1.6, 74kW, AKL / passat b5.5, 2.8 V6, AMX
Bydlisko : Levice

Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime27/3/2009, 09:33

mato88 napísal:
dobre su POWERFLEX,celu sadu som niekde videl na predok a zadok okolo 4500 Sk,ale urcite ich davat nebudem,zbytocne vyhodene peniaze,nejazdime predsa okruhy,radsej poriadny podvozok a silentbloky nove,nejake Delphi a pod
tak to je este celkom slusna cena.. kamos ich ma a cvakol trochen viac.. Smile ceknite w.brs-technology.sk , tam zozeniete hocico.. ani r32 motor nebude problem.. heeh
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu   Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Silenbloky predné rameno+zadné na nápravu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Predne a Zadne tuningove svetla...
» CENTRAL NEOTVARA LAVE PREDNE A ZADNE DVERE
» Nefunkcne predne aj zadne stierace spolu s ostrekovacmi
» Prosba o radu - pr.naprava (silenbloky, capy,...)
» kupim zadnu napravu a stlpik A na spolujazdcovu stranu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: