VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Svieti kontrolka otvorenia kapoty

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
emem
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 08.01.2009
Počet príspevkov : 43
Auto : Golf V/1.4/55kW
Bydlisko : Bratislava

Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime29/3/2011, 10:07

Caute, mam problem,
Zacala mi svietit kontrolka otvorenia kapoty (v poslednom case som kapotu ani neotvaral).
Zavreta je dobre, cize az tak by mi to nevadilo, ale v noci zrazu zacal trubit alarm... tipujem
ze si myslel ze sa niekto dobija pod kapotu..... takze som ho musel nechat odomknute....
..ked ho teraz zamknem, po chvilke alarmuje..... ..a rano som zistil ze nejdu ani stierace.....

... zeby bol problem niekde v poistkach? alebo je chybny snimac?



Návrat hore Goto down
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime29/3/2011, 18:31

ja som mal to iste a bol zly snimac kapoty...
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime4/4/2011, 12:25

Presne tak, buď to bude ten snímač kapoty, alebo ti odhnil káblik k tomuto snímaču (väčšinou hneď pri snímači - mal som to isté, výmena kábla a všetko je OK). Stierače ti nefungujú preto, lebo palubný počítač si myslí, že je otvorená kapota (keď vymeníš ten snímač alebo kábel všetko bude zase fungovať)
Návrat hore Goto down
duracell
Začiatočník
Začiatočník
duracell


Male
Vek : 40
Registrácia : 12.05.2009
Počet príspevkov : 43
Auto : Golf V GTDI biely
Bydlisko : Závod

Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime4/4/2011, 16:04

Na to aby si teraz mohol zamknút a nehučal ti alarm stačí zatial odpojit konektor od toho spínača kapoty ten je pri pravom svetle a mali by ti fungovat aj stierače
Návrat hore Goto down
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime4/4/2011, 17:25

duracell napísal:
Na to aby si teraz mohol zamknút a nehučal ti alarm stačí zatial odpojit konektor od toho spínača kapoty ten je pri pravom svetle a mali by ti fungovat aj stierače

budu ale musi tam este spravit klemu na tom konektore
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svieti kontrolka otvorenia kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svieti kontrolka otvorenia kapoty   Svieti kontrolka otvorenia kapoty Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Svieti kontrolka otvorenia kapoty
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kontrolka otvorenia kufra
» kontrolka svieti!
» svieti kontrolka ABG
» Svieti kontrolka motora
» svieti mi kontrolka airbag.

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: