VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
dile
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 10.03.2011
Počet príspevkov : 14

Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Empty
OdoslaťPredmet: Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky   Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Icon_minitime10/3/2011, 18:18

Nastavenie ma 4 polohy -,1,2,3,

Ak to necham na - tak lave svetlo svieti az prilis nizko na moj vkus

pretacanim cez 1 sa nic nedej

pretacanim cez 2 svetla idu najprv hore potom sa lave dorovna na vysku praveho

po tomto dorovnani to funguje uz len v rozsahu od 2 do 3.


Podsvit pristrojovky nieje taky jasny ako byval odhadujem ze asi tak 1/2 az 3/4 povodneho vykonu.


Mate niekto skusenost? Co to moze byt?

Kontakt, konektor, samo nastavenie(potenciometer) alebo dokonca zeby cely samotny prepinac svetiel uz exitoval?

Golf V 1.9TDi ´06
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky   Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Icon_minitime11/3/2011, 08:10

skontroluj motor v svetle, pripadne vymen jeden za druhy a pozri ci sa strany nevymenili....casty problem byva prave tam, ale mozne je ze bude problem aj v tej regulacii
Návrat hore Goto down
dile
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 10.03.2011
Počet príspevkov : 14

Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky   Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Icon_minitime12/3/2011, 06:25

dream7000 napísal:
skontroluj motor v svetle, pripadne vymen jeden za druhy a pozri ci sa strany nevymenili....casty problem byva prave tam, ale mozne je ze bude problem aj v tej regulacii

ak by to bol ten motor v svetle, da sa kupit len samostatny alebo treba cele nove svetlo? Pocul som ze ludia uz mali problem prejst cez STK pre problem nastavenia svetiel a bola nutna vymena.Zatial sa len informujem.Domov pojdem tak o 2 mesiace potom sa to bude riesit.
Návrat hore Goto down
dile
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 10.03.2011
Počet príspevkov : 14

Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky   Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Icon_minitime13/3/2011, 04:13

Cize to mam poriesene.Nedalo mi to a vybral som vypinac svetiel prve co ma prekvapilo ze je cely mastny.Zacal som to cistit a zistil som ze olej ide z vnutra.Nedalo mi to a s malou dusickou som to zacal rozoberat, druhe prekvapenie bolo pri rozoberani chzýbali tam 3ks srubocky na zaistenie bolo to len na klipoch cela zadna cast.

Auto od kedy mam bolo len v dvoch servisoch.Posledna moznost je ze som to uz tak kupil a po roku sa to rosypalo.

Povodenie v zivote prajem neznamemu.


Problem nadalej neporieseny - asi by to chcelo premerat vstupne a vystune volty Sad



JE MOZNE ABY TUTO CHYBU VEDEL HLASIT VAG ?????????????????????????
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky   Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem nastavenia vysky svetiel a podsvitu pristrojovky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem s preblikovanim celej pristrojovky a restart radia zly volnobech. vymena prepinaca sp. skr.
» Blikanie pristrojovky
» podsvietenie pristrojovky

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: