VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Rosenie všetkých skiel v GolfV

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
pavol stevik
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 20.02.2011
Počet príspevkov : 3
Auto : VW GolfV 1,4 benzín
Bydlisko : Trnava

Rosenie všetkých skiel v GolfV Empty
OdoslaťPredmet: Rosenie všetkých skiel v GolfV   Rosenie všetkých skiel v GolfV Icon_minitime21/2/2011, 17:13

Vie mi niekto poradit servis kde mi pomôžu s rosením skiel v GolfeV.Drobnosti typu vymena filtrov,kontrola vlhkosti koberčekov a podobne som už skušal bol som s tym v dvoch servisoch a stale sa to rosí.Dakujem vopred za radu... Pali TT
Návrat hore Goto down
http://pavolstevik@atlas.sk
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Rosenie všetkých skiel v GolfV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rosenie všetkých skiel v GolfV   Rosenie všetkých skiel v GolfV Icon_minitime21/2/2011, 18:33

a co takto si vyplnit profil? alebo to pali TT je pali trnava Very Happy alebo audi TT.....
Návrat hore Goto down
455BI
Pretekár
Pretekár
455BI


Male
Vek : 46
Registrácia : 29.04.2008
Počet príspevkov : 437
Auto : VW Golf IV Variant TDI 66kw
Bydlisko : KE-okolie

Rosenie všetkých skiel v GolfV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rosenie všetkých skiel v GolfV   Rosenie všetkých skiel v GolfV Icon_minitime21/2/2011, 19:36

Keď som mal Fabiu, pokazil sa mi servomotorček, ktorý otváral a zatváral klapku vnútorného obehu vzduchu. A pokazil sa vtedy, keď tá klapka bola zatvorená... Vtedy sa mi rosili sklá na všetkých oknách... Bol to 1. krok k rozhodnutiu, že sa Fabie zbavím...
Návrat hore Goto down
pavol stevik
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 20.02.2011
Počet príspevkov : 3
Auto : VW GolfV 1,4 benzín
Bydlisko : Trnava

Rosenie všetkých skiel v GolfV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rosenie všetkých skiel v GolfV   Rosenie všetkých skiel v GolfV Icon_minitime21/2/2011, 22:57

Načo ti je môj profil??Jednoducha otazka staci mi jednoducha odpoved,Pali TT znamena že som asi Z TT čiže z Trnavy.Lepšie? Dakujem za radu 455BI Smile
Návrat hore Goto down
http://pavolstevik@atlas.sk
Sponsored content





Rosenie všetkých skiel v GolfV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rosenie všetkých skiel v GolfV   Rosenie všetkých skiel v GolfV Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rosenie všetkých skiel v GolfV
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rosenie skliel
» rosenie okien
» Pokovanie skiel & folie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: