VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 neskore odomykanie dveri

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
bafalo22
Začiatočník
Začiatočník
bafalo22


Registrácia : 06.11.2009
Počet príspevkov : 6

neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime16/1/2011, 18:53

Ahojte,
Prosim vas nevedeli by ste mi poradit niekto...
Pri dialkovom odomikani sa mi neodomknu vsetky dvere naraz ale tak postupne sa otvaraju az prave zadne cuknu ked su vsetky dvere odomknute....a teraz obcas sa stava ze tie prave zadne sa neodomknu?...mam tam aj alarm meta...
Za vase rady by som bol vam velmi vdacny Smile
Dakujeem
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: Re: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime17/1/2011, 07:48

http://www.vwgolf-club.net/t6642-topic ...treba pozorne citat.. Smile ..rovnako to zacinalo aj u mna ..zamok sa odomykal s oneskorenim.. ..vymen ho kym sa este daju otvorit dvere.. cena v servise cca 200€ alebo sa da zohnat pouzivany na inzerat za cca 40-60€ ..pripadne to urob ako ja.. rozober a premaz..
Návrat hore Goto down
bafalo22
Začiatočník
Začiatočník
bafalo22


Registrácia : 06.11.2009
Počet príspevkov : 6

neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: Re: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime17/1/2011, 17:14

diky za informaciu alebo radu ale...robi mi to ked otvaram auto cez dialkove....ked sedim v aute a odomknem a zamknem auto tam pri klucke tak to krasne vyskoci naraz....ale vyskusam ako prve premazat....
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: Re: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime17/1/2011, 18:44

...to je presne kvoli tomu co som pisal a co je na tych fotkach.. su tam dva motorceky.. ked sa zamknes z vnutra tym cudlikom tak ide iba hlavny motorcek.. poistny sa neaktivuje.. lebo auto vie ze si vo vnutri kedze zamykas z vnutra netreba poistit zamok zapadkou z druheho motorceka.. ako nahle zamykas klucom z vonku idu uz oba motorceky a vtedy nastava problem.. ..da sa to aj pocut ked zamykas z vnutra je pocut iba jedno cvaknutie.. ked zamykas klucom pocujes dve iduce hned po sebe.. musis to ale rozobrat cele.. nestaci len premazat zamok ako taky.. ale priamo tie vodiace plastove srandicky co su pri motorcekoch..
Návrat hore Goto down
bafalo22
Začiatočník
Začiatočník
bafalo22


Registrácia : 06.11.2009
Počet príspevkov : 6

neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: Re: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime18/1/2011, 06:39

ok ok diiiky moc cez vikend idem na to Smile)) klucky uz som mal dole ked som ich davaal striekat...tak o starost aa vymyslanie menej Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





neskore odomykanie dveri Empty
OdoslaťPredmet: Re: neskore odomykanie dveri   neskore odomykanie dveri Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
neskore odomykanie dveri
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ako na automaticke zamykanie a odomykanie dveri?
» ikona dveri
» Uprava & styling madiel dveri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: