VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY Empty
OdoslaťPredmet: SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY   SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY Icon_minitime26/11/2010, 17:57

zdravim vsetkych golfmaniakov Laughing vedel by mi niekto poradit ze ake ziarovky by som mal kupit aby mi to poriadne svietilo,a aby nebol potom problem ak tam dam nieco silnejsie
no nie xenony,lebo klasicke 55watove ci kolko su,tak mne to svieti dost mizerne chcel by som nieco lepsie poradte ci by sa s tym nedalo nieco urobit dakujem
kupil som si tieto http://www.tuning-in.sk/ziarovka-h7-nightbreaker-90-sada-osram-2ks-sada-2-kusy.html uz skor ale aj tak na nic a tak ich ospevuju ze nightbraker meni noc v den somarina
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY Empty
OdoslaťPredmet: Re: SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY   SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY Icon_minitime30/11/2010, 00:22

OSRAM night breaker jednoznacne ked nechces xenony ale ked mas cockove svetla tak ked chces vidiet daco v noci tak by som dal xenony ale intenzita svetla nie 6000K ale od 4300K do 5000K max a mas po probleme a ked nechces xenony tak osram nightbreaker ja ine ziarovky uz nekupujem som snimi na 100% spokojny
Cool
Návrat hore Goto down
 
SILNEJSIE ZIAROKY H7, ALE NIE XENOVY
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: