VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Klucky do farby auta

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime31/10/2010, 14:26

takze rozmyslam nad ciernymi plastamy do farby auta. Robil to tu uz niekto? Otazkou je hlavne cena. 4x klucky, zadny podnaraznik a predne plasty v narazniku.
Niekto kto ma program ETKA by mi mohol pozriet aj kod produktu aby som to mohol dat obejdnat.
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime5/11/2010, 18:19

..ked som to mal v plane ja tak kazdy lakernik ktoremu som volal bol chrumkavy ze je to piplacka za malo penazi a bla bla.. a odbijali ma.. tak som si to striekal sam.. klucky a bocne listy.. na podnarazniky som si netrufal.. priliz velka plocha.. ...klucky zdemontovat.. zdrsnit.. odmastit.. zaklad na plasty.. 2-3 vrstvy laku a posledna vrstva bezfarebny lak.. to iste listy.. stravil som nad tym 2 dni v garazi ale vysledok je na nerozonanie od originalu.. ..niekde som to tu uz pisal a davaj aj foto.. pohladaj si.. ..mam to uz 2 roky a ziaden naznak opadavania ani praskania laku.. max. spokojnost..
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime6/11/2010, 01:08

vdaka za odpoved. ako by som zacal. v prvom rade mas pekne auto. jedina vec by bola trafit sa do farby bezova. inac by to nebol problem spravit. neviem ci si videl ako sa vyvyjal moj "tuning" ale na urcity cas to musim zastavit.
ked si to pozres tak pochopis
http://www.vwgolf-club.net/forum-f9/topic-t6988.htm
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime6/11/2010, 13:13

..vsimol som si tvoj tuning az ked som napisal svoj prispevok.. ..to hej.. u teba by bol problem trafit odtien.. strieborna metla a jej podobne farby niekedy netrafia ani profi lakernici.. ja som to mal lahke.. cierna je iba jedna.. Smile ..preto ked som kupoval svoje auto ako nove.. a mal som moznost vybrat si farbu chcel som bez metalizi a nejaku obyc farbu.. s predch. autami som mal vzdy problem ze pri nejakom striekani ci uz po skrabanci alebo po malej buracke nikdy nesedel presne odtien a na slnku to bolo vidno.. takto mam pokoj.. Smile
Návrat hore Goto down
-Filip-
Autoškolák
Autoškolák
-Filip-


Male
Vek : 33
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 137
Auto : VW Golf V 1.4 55kw
Bydlisko : Zvolen/Germany

Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime6/11/2010, 13:55

hej s bezovou farbou je dost problem. farba je to taka kavicka s mliekom Very Happy ... ked mi robili podvozok tak na skusobnej jazde do auta vpalila zenska na bmw x3 takze momentalne sa na aute nic robit nebude. ale ked sa bude striekat (co vobec netusim kedy bude) tak urcite vsetko pojde do farby.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Klucky do farby auta Empty
OdoslaťPredmet: Re: Klucky do farby auta   Klucky do farby auta Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Klucky do farby auta
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prepis farby auta
» Zmena farby auta?
» Farby
» kod farby
» Kod farby

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: