VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 kontrolka ASR a ESP

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
luckyno
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 27.08.2010
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf V, 1.6 75 KW

kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime21/9/2010, 17:09

Caute. Mam jeden problem, v poslednom case,v dobe asi dva tyzdne mi dvakrat zasvietila kontrolka ESP na palubovke, cize sa vyplo ESP a neslo pustit ani stlacanim tlacidla pri radiacej pake, po zhasnuti motora a po nejakej chvile a opatovnom nastartovani bolo vsetko v poriadku, neviete co by to mohlo byt?
Návrat hore Goto down
jarac1
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : GolfIV 1,9 TDI
Bydlisko : Presov

kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime21/9/2010, 17:50

je tam vela chyb ,co by ti to mohlo sposobovat..napr. aj cidlo abs,ked Ti to bude robit dalej-vag napovie. Cool
Návrat hore Goto down
luckyno
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 27.08.2010
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf V, 1.6 75 KW

kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime21/9/2010, 20:45

a ukaze to tam chybu aj vtedy ked ta kontrolka nesvieti? lebo ona hlasi poruchu a po opatovnom starte je v pohode
Návrat hore Goto down
jarac1
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : GolfIV 1,9 TDI
Bydlisko : Presov

kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime21/9/2010, 21:25

chybu by malo zaznamenat-zatial to nerieš ,iba ak by sa ti to opakovalo častejsie.
Návrat hore Goto down
luckyno
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 27.08.2010
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf V, 1.6 75 KW

kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime27/9/2010, 19:40

no tak dnes som spravil zhruba 150km, po dialnici vsetko v poriadku, pri jazde po meste, cuvani atd. mi asi 3x zavietila kontrolka ASR/ESP, ked vypnem motor a znova nastartujem, vsetko je v poriadku. hladal som na roznych forach a som sa docital take veci ze slaba bateria, cize malo energie pre ASR a ESP alebo nejake snimace, je to mozne? a este jedna vec, pred casom som menil pneumatiky, pri jazde to dost huci, podla mna hlavne vzadu, je mozne ze to robi ta nejaka chyba ESP? alebo to len hucia pneumatiky a je to normalne?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kontrolka ASR a ESP Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka ASR a ESP   kontrolka ASR a ESP Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kontrolka ASR a ESP
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kontrolka
» Kontrolka EPS
» co je ta kontrolka???
» epc kontrolka
» epc kontrolka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: