VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Spadnuta parabola vnutri svetla

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
mIsQo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 30.08.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf IV 2003 1,9TDI/74kW
Bydlisko : Banská Bystrica

Spadnuta parabola vnutri svetla Empty
OdoslaťPredmet: Spadnuta parabola vnutri svetla   Spadnuta parabola vnutri svetla Icon_minitime30/8/2010, 22:59

Ahojte, som tu novy a mam toto auto asi len par tyzdnov a potrebujem vasu pomoc Smile Bol som na STK kde mi zistili ze mi spatne svieti lave svetlo , ked ho chcel dostelovat , krutenim tych sroubikov sa cela parabola ako keby odvesila a spadla dole teraz je tam len tak ako keby polozena a neda sa to uchytit ani do centrovat Sad dufam ze sa chapeme ... potreboval by som vybrat sklo von a aj cele svetlo .. ale netusim ako viete mi dat nejaky navod , momentalne nemam ktovie kolko penazi na rozhadzovanie , preto to chcem spravit doma Smile dakujem za vase rady Smile
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Spadnuta parabola vnutri svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spadnuta parabola vnutri svetla   Spadnuta parabola vnutri svetla Icon_minitime31/8/2010, 13:40

...sklo dole nedas je to vlastne plast a je to fest zalepene.. akymkolvek pokusom by si ho znicil.. vravim z vlastnej skusenosti.. Smile ..pre lahsiu manipulaciu mozes vybrat svetlo von.. drzi na 3 sroboch (torx) ale musis dat dolu naraznik.. nieje to nic zlozite.. z hora na maske kde mas znak su dva sroby.. ked demontujes masku zbadas dva hlavne sroby.. cca 5 srobov na kazdej strane v podblatniku a cca 8 od spodu pri motore.. v strednej mriezke v narazniku po krajoch je zaky zaklikavaci system.. srobovakom vylupnes a naraznik mas dole.. robota na 10 min.. ten zavit na parabole by sa mal dat nastobovat naspet.. zadna krytka je dost velka a mal by si mat dostatocny priestor sa s tym pohrat.. cez dlhy uprsany vecer.. Smile
Návrat hore Goto down
mIsQo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 30.08.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf IV 2003 1,9TDI/74kW
Bydlisko : Banská Bystrica

Spadnuta parabola vnutri svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spadnuta parabola vnutri svetla   Spadnuta parabola vnutri svetla Icon_minitime31/8/2010, 17:56

heh ze na desat minut Very Happy este sa len zoznamujem takze aj vymena ziaroviek mi trvala asi 15 minut smerovky plus parkovacka Very Happy hmm ale tak diky za upresnenie , uz som nasiel aj nejaku knizku na nete tak to skusim aj podla toho Smile ale ty si mi pomohol celkom kde a ko mam hladat Smile len teraz je problem ze nemam k dispozicii garaz Sad budem ,musiet pockat kym sa trosku polepsi pocasie a potom sa dam do toho Smile Inak podla toho co vidim to vyzera ako keby bolo sklo svetla a ta vnutorna parabola oddelene lebo ked tam vopcham ruku mozem s tym normalne hybat Sad len sa bojim aby som nemusel kupovat svetlo ak to tam bude odlomene albo nieco podobne

EDIT: Inak neviete mi poradit kde kupim plastovu priehradku pod radio (kastlik)? lebo u nas v autodieloch pytaju za to 20€ a to sa mi zda byt poriadne predrazene... VDAKA Smile
Návrat hore Goto down
mIsQo
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 30.08.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf IV 2003 1,9TDI/74kW
Bydlisko : Banská Bystrica

Spadnuta parabola vnutri svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spadnuta parabola vnutri svetla   Spadnuta parabola vnutri svetla Icon_minitime1/9/2010, 17:10

Takze zvladol som to , dal som dole prednu masku a vybral svetlo von , vnutri bola parabola vyskocena z tych klbov tak som to horkotazko natlacil spat a uz to len dostelovat v autoservise Smile a este zohnat ten kastlik a som stastny Very Happy Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spadnuta parabola vnutri svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spadnuta parabola vnutri svetla   Spadnuta parabola vnutri svetla Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Spadnuta parabola vnutri svetla
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vyfukovy smrad vo vnutri auta - pri stati
» ako nastavit svetla? (hella svetla)
» Svetla

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: