VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Myrec
Začiatočník
Začiatočník
Myrec


Male
Vek : 42
Registrácia : 15.11.2009
Počet príspevkov : 42
Auto : VW Golf V 1,9 TDI BKC 77 kW (2005,chip 130 HP)
Bydlisko : Nitra

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime15/8/2010, 12:46

Ahojte.
Chcel by som vas poprosit o radu.Mam skrabanec na prednom blatniku nad svetlom (vid. foto)
Nechcem sa velmi hrat s korekcnymi ceruzkami a podobnymi vecami,lebo nemam s tym velmi dobre skusenosti.Takze som skocil do dielne,kde striekaju a opravuju auta.Povedali mi,ze blatnik musi dolu,zatmelit streknut atd.
A tu vznika moj problem.Vela ludi mi povedalo,ze to nie je velmi stastne.Ze blatnik mi nemaju sancu dat na povodne miesto,uz ked s nim raz pohnu.Toto sa mi velmi nezda a hadal by som sa,ale ja nie som odbornik.
Dalsi argument bol,ze mi to neutesnia tak dobre ako to bolo povodne vo vyrobe a ze to bude zatekat,zacne to hrdzaviet postupom casu a ze mi to moze aj motor poskodit.
Mozno vam to bude dost smiesne,ale ja som fakt neni od fachu a tak vas prosim poradte,ci mam vyhladat nejaku inu dielnu alebo s tym nebudu ziadne problemy a su to len vymysli.
Proste kazdu radu alebo napad v tomto momente dost ocenim.
Vopred vdaka
Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? P8150899
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime16/8/2010, 09:34

Myslim, ze kvoli takemuto malemu poskodeniu nie je potrebne davat cely blatnik dole, najdi si inu dielnu, kde maju sikovnych ludi a spravia ti to v pristreku priamo na aute.
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime16/8/2010, 10:29

..ty musis mat velmi rad svoje auto ked kvoli takemu skrabanceku chces dat stiekat cely blatnik.. Smile ..keby boli vsetci blavaci co parkuju pred panelakom v petrzalke alebo pred tescom ako ty ..tak si otvorim lakernicku dielnu a do roka byvam v baraku na kolibe a vozim sa po meste v pozlatenom Bentley Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_cool ...ale k veci.. nevidim to na zivo ale podla toho ze v odraze sa nelame tvoj tien ako fotis auto tak predpokladam ze nieje preliaceny plech ale iba poskrabany lak.. mne by bolo luto davat striekat cely blatnik kvoli takej ´´blbosti´´ cena cca 70-100€ plus to ze ked uz je nieco stiekane je to vidiet.. a hlavne na stiebornej metalize.. to bude chciet naozaj odbornika aby trafil odtien.. a hlavne ked uz ma auto 5r tak lak uz bude mat trosku iny odtien ako ked bolo nove.. cize aj ked budes mat lak presne podla kodu tak to moze byt vidno.. zatekanie je blbost.. neviem co tym chcel dotycny povedat... to ci napasuju blatnik na miesto je uz vec toho ci sa im s tym bude chciet hrat.. pokial auto nieje burane a nema poohybane nosniky resp miesta kde sa uchytava blatnik tak by sa to malo dat napasovat presne na chlp ako to bolo.. ale si na slovensku .. tu to kazdy odflakne a vypyta vela penazi.. Smile
Návrat hore Goto down
Myrec
Začiatočník
Začiatočník
Myrec


Male
Vek : 42
Registrácia : 15.11.2009
Počet príspevkov : 42
Auto : VW Golf V 1,9 TDI BKC 77 kW (2005,chip 130 HP)
Bydlisko : Nitra

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime16/8/2010, 10:53

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_smile no mas pravdu,svoje auto mam fakt rad a toho typka,co to spravil by som najradsej zaziva vykostil.
No blatnik naozaj nie je preliaceny,je tam "len" ta ryha,ale je dost hlboka.
Velmi si ma teda nepotesil s tym Slovenskom a tak,ale mas pravdu na Slovensku je to dost bezne.
Kazdopadne vdaka za radu.
Len sa este spytam:Da sa to vobec spravit tak,ze to nebude vidiet?
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime16/8/2010, 10:57

To ci to bude vidiet zalezi na tom aky sikovny bude lakyrnik a ako sa mu podari namiesat farbu
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime16/8/2010, 23:04

Myrec ..vidiet to bude ...uz len z toho dovodu ze na aute mas 5r lak.. teda ak spravne citam ze auto je 2005-ka a predpokladam ze lak je povodny.. ..cize za tych 5r uz trosku zmenil odtien ako som pisal a hlavne mas tam urcite male mikroskrabanceky od umyvarky.. resp. aj od bezneho umyvania..(tzv. pavucina ..ked sa pozries na slnku na lak) proste lak uz je troska ´´zvetrany´´ ..a ked ti blatnik nanovo najakuje bude to proste bit do oci.. hlavne na slnku ..ja mam tak stiekane jedny dvere. tiez kvoli skrabancu a ked auto umyjem a je na slnku tak to hned vidim.. na tvojom mieste by som skusil jednu vec.. skus pozriet ci je tan skrabanec az po farbu alebo ci je dole len vrchny lak.. ak mas zoskrabnuty iba lak tak kup bezfarebny kryci lak v spreji.. strekni na tenky stetec.. zatri skrabanec a ked uschne prebrus brusnou pastou na lak a potom lestenku.. uz som si takto par skrabancov robil na predch. aute.. nieje to sice dokonala oprava ale ked sa ti to podari efekt je lepsi ako korekcna ceruzka..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?   Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Skrabanec na prednom blatniku-dat ho dole? al. nedat?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mriezka v prednom narazniku pre hmlovku.
» Seknutie v lavom prednom kolese..
» vymena silenblokov na prednom ramene

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: