VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 airbag spolujazdca PORADTE

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

airbag spolujazdca PORADTE Empty
OdoslaťPredmet: airbag spolujazdca PORADTE   airbag spolujazdca PORADTE Icon_minitime8/7/2010, 12:44

zdravím vás!.. chcem sa spýtať, na airbag.. dnes mi došiel airbag spolujazdca na golf 5 ale číslo sa nezačína 1K0 ako na mojom predošlom airbagu ale sa začína 6Q0 (na obale bolo napísané, že pasuje na fabiu 1..octavia 2.. golf5) .. či to bude mať nejaký vpliv na to a či vobec mi to pojde po zapojení... a ako tak pozerám ani koncovka nieje rovnaká ako na mojom predošlom airbagu... je väčšia... táto ma 3 kábliky a moj mal len 2.. (ten tretí je na kostre airbagu) .. tak poradte, či som vyhodil zybtočne peniaze za to..alebo sa to bude dať nejako spraviť..prípadne prehodiť koncovku zo starého airbagu.. aj to neviem ktorý kábel na aký napojím..kedže su aj farebne inak rozlíšené...aby potom po zapojení mi nestrelil ... Dakujem
Návrat hore Goto down
duracell
Začiatočník
Začiatočník
duracell


Male
Vek : 40
Registrácia : 12.05.2009
Počet príspevkov : 43
Auto : Golf V GTDI biely
Bydlisko : Závod

airbag spolujazdca PORADTE Empty
OdoslaťPredmet: Re: airbag spolujazdca PORADTE   airbag spolujazdca PORADTE Icon_minitime11/7/2010, 09:08

Ten airbag ti podla mna vobec nebude fungovat. Ten čo ti ho predával sa ho chcel zbavit aj ked nejde na tvoje auto. Na GolfV ide airbag z označením 1K a ten 6Q neviem či nieje na Polo. Tak radšej ho vrát naspat ak sa dá a kúp si taký čo má íst na GolfV
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

airbag spolujazdca PORADTE Empty
OdoslaťPredmet: Re: airbag spolujazdca PORADTE   airbag spolujazdca PORADTE Icon_minitime11/7/2010, 10:52

kábel zo starého streleného aribagu som dal na ten airbag , napojil ho.. diagnostikou vymazal chybu.. a už nehlási nič... tak už je v aute.. vrátiť by sa mi ho asi nepodarilo... a či fungovať bude..tak to neviem.. ale nestrelil pri montáži a odskušani... ved až by som natrafil časom na nejaký airbag na golf5 tak ho vymením.. ked je to potrebné..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





airbag spolujazdca PORADTE Empty
OdoslaťPredmet: Re: airbag spolujazdca PORADTE   airbag spolujazdca PORADTE Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
airbag spolujazdca PORADTE
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» airbag vodica a spolujazdca
» Clonitko spolujazdca
» voda na kobercekoch na sedadle spolujazdca pri klime!!!
» Airbag

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: