VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ako sa zbavit kun

Goto down 
+2
Mathes
jano66
6 posters
AutorSpráva
jano66
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 07.04.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf V Variant 1,4 TSI 103 kw

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime29/6/2010, 08:37

Možete mi miekto poradit co je dobre proti kunam ? rozhryzli mi celu izoláciu pod kapotou. Dik
Návrat hore Goto down
Mathes
Začiatočník
Začiatočník
Mathes


Male
Vek : 33
Registrácia : 28.06.2009
Počet príspevkov : 28
Auto : Golf IV
Bydlisko : Trenčín

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime29/6/2010, 19:59

chce to nejaky kundolap... ako sa zbavit kun Icon_lol

videl som spray proti takymto potvoram...
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime13/7/2010, 15:01

jano66 napísal:
Možete mi miekto poradit co je dobre proti kunam ? rozhryzli mi celu izoláciu pod kapotou. Dik

Servus, aj ja som mal problemy s nejakymi tykymito zvermi a mozem ti povedat ze je velmi tazke sa ich zbavit. Najskor som nevedel co to je, lebo som mal vzdy cely motor spinavy od hliny a podivne smuhy od blata po celom kryte motora a hadiciach, ale ked postupne zacala miznut izolacia bolo jasne ze mi tam niekto byva. Potom mi prehryzli aj nejake kale a hadicky. Nevedel som ich nijako zbavit, az kym som do auta nenapojil taky ten elektricky ultrazvukovy plasic na potkany a uz je pokoj. Vyskusaj
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime13/7/2010, 15:50

mne tak pred rokom na baterke spavala myšVery Happy fakt ale zbavil som sa jej pomocou lepidla
Návrat hore Goto down
oto
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 25.09.2009
Počet príspevkov : 7
Auto : VW Golf VII facelift 2017 1.4 TSI 92kW comfortline biela pure
Bydlisko : Rbk

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime7/11/2010, 10:56

To je pravda, tá elektronická vecička fakt pomáha. Ja so sa tej malej potvory - kuny nevedel zbaviť asi rok, a to som vyskúšal rôzne spraye, ale v servise mi mechanik poradil elektronickú plašičku a mám svätý pokoj...
Návrat hore Goto down
jano66
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 07.04.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf V Variant 1,4 TSI 103 kw

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime5/12/2010, 09:07

Dakujem Vam za rady,vyskusam
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime8/12/2010, 17:59

este je tu jedna moznost ako ich odplasit.. a velmi jednoducha, obyčajným tranzistorom, ak mas stare radio jednoducho ho nechaj zapnute na nejaky tyzden, a kún sa zbavis Smile a nemusis nic kupovat... probuj:)
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime8/12/2010, 18:06

my mame obrovsky problem s potkanmi a mackami neuveritelne ako tie zvierata ked im je zima dokazu robit kompromisi, tak napriklad ked je kosa tak normalne ti macka vyskoci na kapotu a lahne si na nu :-D a potkan ti zo spodu sa vyhrieva... svine svinske no nic to by nebolo na tom, ked oni si nosia zo sebou rozny bordel ako plechovky ci ine lakucinky... ako doma do obyvacky :-D skur**** sidklisko neraz sa stalo, ze kamos startoval auto a daco mu stale klepe... otvori kapotu a na tom spodnom kryte od motora ti konzerva od lanschmitu alebo papiere od cokolad no proste bedna
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime14/12/2010, 23:59

zadocek si vyhrieva https://2img.net/r/ihimizer/img254/7339/fotografia0248.jpg
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ako sa zbavit kun Empty
OdoslaťPredmet: Re: ako sa zbavit kun   ako sa zbavit kun Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
ako sa zbavit kun
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: