VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Aké brzdové kotúče?

Goto down 
+27
Matko11
mirec G 3
Speedy18
mcelroy
tre-SKA
nikibad
tdi_racer
Golf4Driver
Mafo-KK
Tyouko
Marshall_G_IV
Daniello
tdk
ivokapo
yurik
baciluss
mato500
Hornet
golfmanik
ivco85
apophis
dramatiq
boraTDI
johny26
mato88
marceloo
seka4
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime9/3/2009, 14:34

Mafo-KK napísal:
Zdravým Vás všetkých,chcel by som od Vás radu,aké by boli najlepšie brzdové doštičky na Golf IV-1.6 74kw.Rozmýšlam nad Ferodo..Dakujem
zakladna otazka je kolko chces investovat...
ale v pohode su ATE aj Ferodo....
ja osobne mam ferodo a brzdi to super...
otazkou este je ci chces maksie alebo tvrdsie oblozenie..pretoze kazde sa sprava inak...
Návrat hore Goto down
Golf4Driver
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 06.08.2009
Počet príspevkov : 4
Auto : Golf IV
Bydlisko : TN alebo BA

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime26/8/2009, 10:41

Mal by som tiez dotaz na brzdove kotuce, potrebujem ich vymenit a chcem tam dat nejake kvalitne ale za rozumnu cenu, chalan (mechanik) ku ktoremu chodievam s autom (golf IV) :g4b: hovori ze by mi tam dal BOSCH, ze su dobre, a nevie ze by sa na ne niekto stazoval. Bosch je kvalitna znacka vo vela veciach tak sa pytam Plati to aj pri brzdovych kotucoch alebo dat radsej predsa len viac za nejake zimmerman? scratch
Návrat hore Goto down
tdi_racer
Autoškolák
Autoškolák
tdi_racer


Male
Vek : 34
Registrácia : 15.09.2009
Počet príspevkov : 139
Auto : VW Golf 4 tdi (66kw) AGR 1999 (12)
Bydlisko : Dolné Vestenice

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/6/2010, 11:24

ivco85 napísal:
Mafo-KK napísal:
Zdravým Vás všetkých,chcel by som od Vás radu,aké by boli najlepšie brzdové doštičky na Golf IV-1.6 74kw.Rozmýšlam nad Ferodo..Dakujem
zakladna otazka je kolko chces investovat...
ale v pohode su ATE aj Ferodo....
ja osobne mam ferodo a brzdi to super...
otazkou este je ci chces maksie alebo tvrdsie oblozenie..pretoze kazde sa sprava inak...
no ja by som sa chcel spytat ja idem menit v zadu kotuce aj platnicky , teda nemusel by som menit to chcem len kvoli tomu ze mam jeden kotuc na totalku zvlneny ..... a co kombinacia brembo max + platnicky bosch premium ? vyjadrite sa niekdo k tomu lebo ja z tym moc skusenosti nemam ... no a cenovo by to malo vyjst tak okolo 140 euro .... mozno viac mozno menej ja som to kukal tak zbezne na elitcat ...
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime18/6/2010, 19:45

ate kotuce +platnicky 80€ po znamosti,bezna cena okolo 100€.Su to dobra kvalita.
Návrat hore Goto down
tdi_racer
Autoškolák
Autoškolák
tdi_racer


Male
Vek : 34
Registrácia : 15.09.2009
Počet príspevkov : 139
Auto : VW Golf 4 tdi (66kw) AGR 1999 (12)
Bydlisko : Dolné Vestenice

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime18/6/2010, 20:26

nikibad napísal:
ate kotuce +platnicky 80€ po znamosti,bezna cena okolo 100€.Su to dobra kvalita.
 to znie fajn Smile... ale chcel som aj ze ci by to bola dobra kombinacia a tak no ... ze aky mate na to nazor .... 
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime7/7/2010, 13:37

cafte... chcem kupit kotuce Brembo Max a neviem ci ta cena cca 70 e je za jeden alebo za dva ? su to tietohttp://www.elitecat.sk/ArticleDetail.aspx?B=0&ActiveNr=09.7011.75&TypNr=8460&NodeId=100032
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime8/7/2010, 12:26

Ja som menil za Bosch(myslim teda, ze original na golfoch boli tieto)... cena 100e... brzdia vyborne, lacnejsie by som isto neriskoval... ked uz, tak radsej drahsie... aj ked na beznu jazdu je to zbytocne asi...
Návrat hore Goto down
Speedy18
Autoškolák
Autoškolák
Speedy18


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.09.2009
Počet príspevkov : 91
Auto : VW Touran 2.0TDI BKD-JPK 103kW 16V DSG6 TREND / Golf III 1.9 TDI 66kW
Bydlisko : Zvolen a okolie

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 18:00

Chlapi ja mám na svojom Golfe kotúče ATE powerdisc + platničky ATE
a vznikol mi problém. Keď zabrzdím tak mi začne triasť volantom Smile
nemám pocit žeby som brzdy niekedy prehrial.
Kotúče aj s platničkami sú pomerne nové. nemajú natočené viac ako 5000 km.
a myslím že sú zvlnené.
Myslíte že sa dodavaju aj nejake menej kvalitne napodobeniny ATE ?
chcem to vymeniť no neviem čo by som tam mal tentokrát nahodiť.
Neviete mi poradiť ?
Dikes
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 18:06

ja mam brembo kotuce a zatial spokojnost ale spravil som na nich zatial 2000 km Smile
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
Speedy18
Autoškolák
Autoškolák
Speedy18


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.09.2009
Počet príspevkov : 91
Auto : VW Touran 2.0TDI BKD-JPK 103kW 16V DSG6 TREND / Golf III 1.9 TDI 66kW
Bydlisko : Zvolen a okolie

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 18:22

Rozmýšlam na Zimmermann-mi
ale niekde na nete som čítal ze niesu dobre zase priliz sportove brzdy koli tomu, ze sportove brzdy maju najlepsi brzdny ucinok pri vysokych tepotach. to znamena ze pri normalnej jazde ti nebudu brzdit prave najlepsie...
preto sa neviem rozhodnut co by mi najlepsie sadlo na moje auto nakolko najazdim asi 2000 km do mesiaca a niekedy je tá jazda aj agresivnejsia a potrebujem aby som mal co najlepsie brzdy aj pri normalnej jazde aj ked idem trochu rychlejsie a vybehne srnka pred auto Smile to sa stava dosť často Smile
vie mi niekto poradiť aby som nemusel meniť aj platničky? tie mám ATE...
Ďakujem.
Návrat hore Goto down
mirec G 3
Vodič
Vodič
mirec G 3


Male
Registrácia : 04.10.2009
Počet príspevkov : 250
Auto : Golf 3 Variant 1,9 TDI 66 kW
Bydlisko : Nové Záky

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 19:29

No ja som kupil zimmermann sice ich este nemam nahodené lebo potrebujem aj nové strmene ale ked chceš rýchlo zabrzdit z velkej rýchlosti tak asi by som riešil športovejšie kotúče Laughing
Návrat hore Goto down
Speedy18
Autoškolák
Autoškolák
Speedy18


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.09.2009
Počet príspevkov : 91
Auto : VW Touran 2.0TDI BKD-JPK 103kW 16V DSG6 TREND / Golf III 1.9 TDI 66kW
Bydlisko : Zvolen a okolie

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 20:29

No ono sa jedná o to, že nechodím kazdý den na max a potom brzda...
ale raz za čas golfina prevetrám ved to všetci poznáme Smile
len chcem vedieť či aj športovejšie kotúče budú brzdiť DOBRE aj za normálnych okolností.
Chcem taký kompromis medzi športom a klasikou aby sa to dobre správalo aj za bežnej jazdy ale aj vo väčších rýchlostiach.
Samozrejme s ATE platničkami
ps. ( výjazdy z dialníc sú nehorázne krátke ) Smile
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 21:07

v predu mam Brembo MAX s takymi drazkami... a vzadu klasicke Bremba a nemam problem... brzdia dobre za kazdych okolnosti Smile za za "normalnych okolnosti" nepotrebujes taky brzdny ucinok Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
Speedy18
Autoškolák
Autoškolák
Speedy18


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.09.2009
Počet príspevkov : 91
Auto : VW Touran 2.0TDI BKD-JPK 103kW 16V DSG6 TREND / Golf III 1.9 TDI 66kW
Bydlisko : Zvolen a okolie

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 22:02

No skusim zajtra alebo pozajtra zistiť presnú príčinu trasenia volantu pri brzdení a ak sa preukážu krivé kotúče tak budem zhánať nejaké kotúče.
Ďakujem každému za radu
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 23:23

....do kelu.... a ja som ich akurat v piatok kupil..... SadSad kua dufam ze moje vydrzia....... a ani si nejako velmi neslapal na to????? este som pocul ze niekedy treba aj vycistit tie drazky, lebo sa tam nabije prach.... a nie je to dobre..... to si nepozeral nahodou????
Návrat hore Goto down
tre-SKA
Autoškolák
Autoškolák
tre-SKA


Male
Vek : 35
Registrácia : 13.07.2009
Počet príspevkov : 133
Auto : VW GOLF IV 1.6 SR (AKL) (r.v. 1999)

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime17/8/2010, 23:46

mne triasli stare zjazdene uz, a po vimene platniciek a kotucov secko pohode Smile
Návrat hore Goto down
http://www.treska.eu
MIWOGOLF
Pretekár
Pretekár
MIWOGOLF


Male
Vek : 39
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 351
Auto : VW Golf Mk4 1.9tdi 6.6kw
Bydlisko : bratislava

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime28/9/2010, 12:21

JA MAM BREMBO MAX DRAZKOVANE V PREDU ,VZADU ZATIAL NEMENE ALE .. JE ROZDIEL V BRZDENY OPROTI POVODNYM, SOM SPOKOJNY... NETRASIE NIC A HLADKO BRZDIA..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime28/9/2010, 17:07

k normalnym zimmermannom,normalne platnicky napriklad Premier,k dierkovanym zimmermannom,napriklad DS performance,je to odskusane,toto su najlepsie kombinacie,ked sme na dierkovany kotuc skusali Premier platnicky,zrusili sme kotuc,aj tie sportove sa daju jazdit beznu premavku uplne v pohode
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
GARGAMEL
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 56
Registrácia : 13.08.2010
Počet príspevkov : 30
Auto : Golf 4 Variant
Bydlisko : Karpatska 11

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime15/11/2010, 22:55

No tak tato tabulka je dobra pomoc tak je to ok viem ake vimenit hrube,kotuce su podla kvality a ceny nic viac.
Návrat hore Goto down
tarny
Autoškolák
Autoškolák
tarny


Male
Vek : 38
Registrácia : 08.02.2011
Počet príspevkov : 52
Auto : VW G4 1.9TDI 85kw
Bydlisko : Košice

Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime6/4/2011, 19:13

Daniello napísal:
Tuto kombinaciu mam na aute, a maximalna spokojnost. Predok ma vysiel asi do 150 €, aj s postovnym.

ktoru presne kombinaciu ?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké brzdové kotúče?   Aké brzdové kotúče? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aké brzdové kotúče?
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: