VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 nakodovanie klúča

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime8/5/2010, 19:22

Zdravím Vás. Chcem sa spýtať, či vie niekto nakodovať kľuč.. alebo poradiť, kde by som vedel dať rozrobiť kľuč. Kedže mám len jeden kľuč, chcel by som ešte jeden pre istotu.. a čo to stojí taký kľúč..
Dakujem za odpovede.
Návrat hore Goto down
666speedyyy
Autoškolák
Autoškolák
666speedyyy


Male
Vek : 49
Registrácia : 19.09.2010
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf 5,uzGolf7
Bydlisko : ako kedy?

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime19/9/2010, 13:57

Ja mam podobny problem len ich neviem rozobrat akoby to bolo zlepene
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime8/10/2010, 08:40

DominikVF napísal:
Zdravím Vás. Chcem sa spýtať, či vie niekto nakodovať kľuč.. alebo poradiť, kde by som vedel dať rozrobiť kľuč. Kedže mám len jeden kľuč, chcel by som ešte jeden pre istotu.. a čo to stojí taký kľúč..
Dakujem za odpovede.

Nový kľúč ti spravia buď priamo v servise VW (ale to je zbytočne drahé) alebo v nejakej lepšej kľúčovej stužbe. Ja som si tiež nechal robiť nový kľúč (jeden som nechtiac opral v nohaviciach) a vo VW vtedy chceli za neho skoro 5000Sk, ale nasiel som jednu výrobňu kľúčov, kde ma to vyšlo "len" 2500Sk a čo som bol prekvapkaný ani nechceli vedieť či je to auto moje ani nič (si môžeš dať spraviť kľúč od hocijakeho auta).
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime8/10/2010, 19:47

a to funguje aj odomykanie na diaľku? teda centrál? tak to by som si dal spraviť aj ja.. ak prezradíš, kde nájdem tú výrobňu kľúčov :-)
Návrat hore Goto down
jarac1
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 61
Registrácia : 01.08.2010
Počet príspevkov : 47
Auto : GolfIV 1,9 TDI
Bydlisko : Presov

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime8/10/2010, 21:07

skus tu http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=38324
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime11/10/2010, 09:12

DominikVF napísal:
a to funguje aj odomykanie na diaľku? teda centrál? tak to by som si dal spraviť aj ja.. ak prezradíš, kde nájdem tú výrobňu kľúčov :-)

Jasné že funguje všetko, z pôvodného kľúča si cez čítačku stiahnú všetko potrebné a prenesú to do nového kľúča ("nakódujú ho").
Nie som z košíc, tak ti neviem poradiť kde ti to u vás spravia.
Návrat hore Goto down
luckyno
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 27.08.2010
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf V, 1.6 75 KW

nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime29/10/2010, 17:35

chlapi a neviete mi poradit co mam spravit s klucom ked mi nefunguje dialkove ovladanie, z nicoho nic prestalo ist, vraj to treba nejako zosynchronizovat, je to aj v knizke napisane ,ale je to tam tak vysvetlene, ze som z toho jelen. daujem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nakodovanie klúča Empty
OdoslaťPredmet: Re: nakodovanie klúča   nakodovanie klúča Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nakodovanie klúča
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: