VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zdravenie sa golfov na cestách :-)

Goto down 
+38
Mechanik
georg05
k4li
lupo
slosi_15
MINO
zuzko
pepo
Lechy
SPIKEBOY
Lucko
element666
Kully-GIII
vwzefo
SHOFER
baxo
xxxGolf
tdk
apophis
Pheppo
spd001
juulia
trinity
mato500
boraTDI
vr6syncro
stanly52
misobelko
baciluss
marceloo
Jecad
tono55
golfmanik
prizrakus
Sharkygolf
Baty
johny5
mato88
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime6/4/2008, 22:40

bolo by to celkom fasa...a co tak vystrcit ruku z okna a zamavat??? Laughing Policajtom by sa aj obusky zjezili keby si im zamaval. Len som zvedavy keby ta zastavili ci by si to nechali vysvetlit What a Face
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime6/4/2008, 22:44

ja by som im to rad vysvetlil :-)
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
misobelko
Pretekár
Pretekár
misobelko


Male
Vek : 41
Registrácia : 28.08.2007
Počet príspevkov : 480
Auto : golf
Bydlisko : PK

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime7/4/2008, 01:00

Marcel, tak maluchy a golfy je nieco ine. Aj ja som precasom jeden vlastnil a bolo priam mojou povinnostou zdravit. Kazdy jeden ta pozdravil, ale to si 100% vedel ze to patri tebe.

Inak sposob zdravenia je myslim nepodstatny. Hlavne ze sa pozdravime...
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime7/4/2008, 07:00

presne ako hovori misobelko,pokial sa nenapereme navzajom,tak pozdrav pochopime
Návrat hore Goto down
stanly52
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 36
Registrácia : 22.11.2007
Počet príspevkov : 74
Auto : VW Golf 1.9 TDI 96 Kw
Bydlisko : Lučenec

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime15/4/2008, 15:40

to zdravenie sa mi páči len by som povedal ze zdravit sa iba ked má dotyčný nálepku a ked ide oproti tak si to clovek ani nevsimne.
Návrat hore Goto down
vr6syncro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 39
Registrácia : 20.08.2007
Počet príspevkov : 133

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime15/4/2008, 16:52

ja vseobecne zdravim vsetky VW wageny Smile - vacsinou sa vsak stretnem s tym ze kukaju na mna ci mi nesibe...

najprv zablikam, ked nic tak zatrubim a mavam rukami ked mam otvorene okno, takze si asi viete predstavit ze vyzeram jak blazon za volantom Very Happy:D

zo 100% sa chytia asi tak 1-2% Smile
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime15/4/2008, 18:48

no videli sme naposledy , tými ručičkami si mával skoro ti ich odfúklo . cyclops pale
Návrat hore Goto down
mato500
Pilot
Pilot
mato500


Male
Registrácia : 08.01.2008
Počet príspevkov : 730
Auto : Golf IV TDI AJM
Bydlisko : KS

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime20/4/2008, 10:26

zdravim...chlapci nezda sa vam ze golfov je strasne vela na to aby sme sa v kuse zdravili??ja som z KS a casto som v KE no kopa chalanov co maju G4 su ako tupci a strasne namysleny..tak ako pisal vr6syncro pozeraju jak telata ze co vlastne chcem od nich a ci nahodou neprovokujem Very Happy no neviem ale za pokus to stoji a napad tiez GOOD... moj nazor Razz
Návrat hore Goto down
trinity
Vodič
Vodič
trinity


Male
Registrácia : 07.08.2007
Počet príspevkov : 286
Auto : GIV, Passat, ...
Bydlisko : Žilina

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime28/4/2008, 12:30

ako motorkar mam viac-menej povinnost zdravit kolegov na cestach. nie je to koli tomu ci sa pozname, alebo preto, ze mame motorky. je to preto, ze ked sa motorka pokazi na ceste, tak vodic auta nezastavi pomoct. ale motorkari su jedna rodina, takze sa pristavia vzdy a poradia ak treba.

golfov je na cestach ako nasr...nych a vacsinou tie vodicky za volantom ani nevedia, ze idu v golfe. to ich chcete vazne vsetky zdravit?
ked budete mat chrobaka alebo trebars t613 tak to je ine, takych aut uz vela nejazdi ...
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime28/4/2008, 12:39

mno,ked to bude nejaka pekna cica,aj zatrubim,aj zablikam,aj zamavam,ked zastavi ze co sa deje,rad si s nou pokecam Wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
juulia
Vodič
Vodič
juulia


Female
Vek : 37
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 183
Auto : VW GOLF III 1.8
Bydlisko : Hubice

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime28/4/2008, 19:19

trinity:....ale su aj vynimky........ Cool
Návrat hore Goto down
trinity
Vodič
Vodič
trinity


Male
Registrácia : 07.08.2007
Počet príspevkov : 286
Auto : GIV, Passat, ...
Bydlisko : Žilina

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime2/5/2008, 11:38

jeziiiis, juulia, PREPAC. na teba som uuuuplne zabudol Embarassed takze, cest vynimkam Smile
Návrat hore Goto down
juulia
Vodič
Vodič
juulia


Female
Vek : 37
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 183
Auto : VW GOLF III 1.8
Bydlisko : Hubice

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime2/5/2008, 12:25

no ved preto Twisted Evil Wink
Návrat hore Goto down
spd001
Pretekár
Pretekár
spd001


Male
Vek : 40
Registrácia : 25.10.2007
Počet príspevkov : 402
Auto : ex GOLF III 1.6 GT 74kW (AEK)
Bydlisko : SA

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime4/5/2008, 21:23

nalepka je dolezita podla mna.a to blikanie tiez nieje zly napad ale zas nebudem blikat na kazdu seriovku co stretnem na ceste sak odlomim packu.clenovia klubu sa vacsinou lisia od klasiky a ked ma niekto golf ktory vtrca z radu urcite nanho bliknem alebo sa ho snazim vyburcovat na mensiu nahanacku
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime9/5/2008, 17:26

co ja viem zaujimavy napad len ako by to dopadlo v praxi? Ale aj tak to predsa len skusim:D u nas v Snine s tym zrejme nepochodim ale co ja viem... uvidime ako to vezmu na zapade? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime9/5/2008, 17:30

s casti suhlasim s spd001... ale zasa co sa tyka serioviek moj golf sa moc nelisi od ostatnych seriovych VW a napriek tomu som v klube:D tie nalepky to aspon trochu zjednodusia ale ludia mne podobny teda co sa tyka zraku:D zrejme nepochodia... nevidim na dialku ako teda uvidim na malu nalepku v aute???? heh...
Návrat hore Goto down
Pheppo
Pretekár
Pretekár
Pheppo


Male
Vek : 34
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : Volkswagen Golf IV 2.0 (86kW/116PS)
Bydlisko : Prešov

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime5/6/2008, 19:58

Ale ved stači že budeme zdraviť tych ludi ktori maju v sekcii Moje auto pofotene auto, a ak sa stretneme na cestach a budeme sa poznat tak si zablikame (takze kazdy sledujte sekciu Moje Auto Very Happy)
Návrat hore Goto down
http://omega.tuke.sk/te080380
Anonymný
Anonymný




Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime5/6/2008, 22:54

Pheppo napísal:
Ale ved stači že budeme zdraviť tych ludi ktori maju v sekcii Moje auto pofotene auto, a ak sa stretneme na cestach a budeme sa poznat tak si zablikame (takze kazdy sledujte sekciu Moje Auto Very Happy)

dobry postreh ale je nas tu nieco cez 600 a fotky svojich aut ma iba zopar uzivatelov... napr. ani ja nemam pofotene auto bounce bounce
Návrat hore Goto down
Pheppo
Pretekár
Pretekár
Pheppo


Male
Vek : 34
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 368
Auto : Volkswagen Golf IV 2.0 (86kW/116PS)
Bydlisko : Prešov

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime6/6/2008, 16:02

Tak sa snaz latik Smile sprav nejake fotky Smile
Návrat hore Goto down
http://omega.tuke.sk/te080380
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime6/6/2008, 19:16

ked sa pozname aspon z galerii, tak je o.k., sa zdravit. ale keby mi aj clenovia bez foto blikali, tak neviem, ci su niekde policajti, alebo ma zdravil. minule mi chalan z nasej ulice blikal, ja som ho odzravil a kusok dalej policajti zastavovali Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zdravenie sa golfov na cestách :-)   Zdravenie sa golfov na cestách :-) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zdravenie sa golfov na cestách :-)
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» par peknych foto co som bol na cestach
» kupa golfa
» Golf zraz KE a okolie :)
» Dj Kachna znalec Golfov a jeho FAQ
» "Niekolko" Golfov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: DôLEŽITÉ :: !Návrhy a Pripomienky!-
Prejdi na: