VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Ponuka VAG a ETKA na Golf 5

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime11/4/2010, 17:54

nenasiel som tu nikde podobnu temu a kedze ja momentalne zhanam niekoho s dobrou dusou na VAG tak vytvorim tu temu ak by nahodou potreboval tiez a aj aby sa nejaky dobracisko prihlasil a pomohol...

> potreboval by som nakodovat cez VAG, ze ked nastartujem auto aby sa mi automaticky rozsvietili stretavacie svetla lebo niekedy sa stane mi ,ze zabudnem a zbytocne potom peripetie, potreboval by som nakodovat tu fintu comming&leaving home, ze ked zamknem auto tak mi este 5 -10sek. bude mi este svieti parkovacie svetlo to site aj pri otvoreni, chcel by som nastavit tu fintu na radiu aby mi zobrazovalo rychlost a eventualne este ine skryte moznosti, ktore sa daju nastavit a su prakticke... tak piste kto by mohol a kde a potom napriklad ake este moznosti sa schovavaju a co sa daju aktivovat... (viem ze na VW fore je podobna tema, ale ako som sa dozvedel kazdy vag kabel je iny a nemusi byt kompatibilny napr. na GV preto otvaram tuto temu..)
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime1/5/2010, 09:15

tak tato tema znie zaujimavo... ak vie niekto blizise informacie nech sa nehanbi a prihlasi sa Smile
Návrat hore Goto down
Katovac
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 01.12.2009
Počet príspevkov : 6
Auto : Golf 5
Bydlisko : Kosice

Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime19/5/2010, 20:29

Caute Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_wink

rad pomozem ak budem vediet - VCDS 805.0 CZ - KE,SB,TV,PO

- denne svietenie , Coming-Leaving home, diagnostika ...
- Pit-Bull ak mas este zaujem napis na ceertik@inmail.sk
Návrat hore Goto down
Katovac
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 01.12.2009
Počet príspevkov : 6
Auto : Golf 5
Bydlisko : Kosice

Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime19/5/2010, 20:34

[quote="Katovac"]Caute Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_wink

rad pomozem ak budem vediet - VCDS 805.0 CZ - KE,SB,TV,PO

- denne svietenie , Coming-Leaving home, diagnostika ...
- Pit-Bull ak mas este zaujem napis na ceertik@inmail.sk mozme sa dohodnut Smile
Návrat hore Goto down
Benchy
Autoškolák
Autoškolák
Benchy


Male
Vek : 39
Registrácia : 30.05.2008
Počet príspevkov : 79
Auto : VW Golf VI Variant 1.6 CR TDI 03/10
Bydlisko : Presov

Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime24/9/2010, 10:33

Caute chlapci.No ja zhanam niekoho kto by mi dokazal spravit diagnostiku v aute(okres PO).Potreboval by som povymazovat nejake veci a aj nieco ponastavovat.Nechce sa mi stale platit nehorazne peniaze v servisoch.Ozvite sa cez pm.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ponuka VAG a ETKA na Golf 5   Ponuka VAG a ETKA na Golf 5 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ponuka VAG a ETKA na Golf 5
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ponuka olejov
» ETKA 7.742
» Etka 7.2
» ETKA 7
» ETKA 7.742

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: