VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 KRYTY PRAHOV

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime11/3/2010, 19:39

ZDRAVIM
VIE MI NIEKTO PORADIT NEJAKU DOBRU STRANKU NA KRYTY PRAHOV PRE GOLF V PRR 5 DVEROVU VERZIU ZA ROZUMNU CENU TAK DO 150 EURO
DIK
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime11/3/2010, 20:14

...ak sa nepotrebujes za kazdu cenu odlisovat tak daj origo GTI prahy.. cisto plastove nelakovane ma stali tusim do 100 -120€ aj s uchytmi ...lakovat ich ani netreba lebo je to rovnaky plast ako predny a zadny podnaraznik.. je to kvalita a nic tym nepokazis.. kupis to v kazdom VW servise alebo predajni kde maju ND.
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime13/3/2010, 10:34

presne tak, vyzera to urcite lepsie ako nejake laminatove prahy, co sa poobijaju po par km....
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime13/3/2010, 20:39

synak napísal:
...ak sa nepotrebujes za kazdu cenu odlisovat tak daj origo GTI prahy.. cisto plastove nelakovane ma stali tusim do 100 -120€ aj s uchytmi ...lakovat ich ani netreba lebo je to rovnaky plast ako predny a zadny podnaraznik.. je to kvalita a nic tym nepokazis.. kupis to v kazdom VW servise alebo predajni kde maju ND.

AKO SA TO TAM UCHYTI TYMI UCHYTMI,NETREBA TO VOBEC LEPIT? CI AKO SA TO TAM UPEVNUJE? A NEVIES KOLKO BY STALI PREDNE SVETLA XENON LOOK Golf 5 Hella Xenon design VO VOLKSWAGENE CO SU NA TEJTO STRANKE
http://www.angeleyes.sk/45/3/Predne_Cire_Svetla.html ZA 497 EURO NEVYSLO BY TO VO VOLKSWAGENE LACNEJSIE?
DIK
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime13/3/2010, 22:48

no davaju sa na take uchyty.ked kupis origo mas pri tom.alebo ivh prilepis lepidlom na spojlery a kridla.
No v origo vw tak jedno svetlo cca 380€ daj si to krat dva + cidla na nastavenie sklonu,kablaz montaz no a maz skoro 1000€.A hella ej top znacka vo svetlach .
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime14/3/2010, 13:20

..tie prahy sa uchytavaju nasledovne: jeden srob v predu pri blatniku, jeden srob v zadu pri blatniku, pouzivas povodne sroby ktore drzia to plastove nadkolie..od spodu pod prahom mas dve diery s gumovymi zaslepkami.. tie vylupnes a das tam taku konzolku ktora je pribalena k prahom a do tej konzolky sa prah nasrobuje od spodu.. a na prahu je origo od vyroby obojstranna lepiaca paska po celej dlzke.. cize na aute iba odmastis plech a nalepis.. robota na 15 min.. k tym svetlam.. chcel som ich volakedy aj ja.. pozrel som miliardu stranok a vsade stali cca 500€ ..za kvalitu sa proste plati..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





KRYTY PRAHOV Empty
OdoslaťPredmet: Re: KRYTY PRAHOV   KRYTY PRAHOV Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
KRYTY PRAHOV
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» kryty
» Kryty kolies

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: