VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Ktore spojovacie tyce radenia

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime15/2/2010, 11:04

caute, moj golfik ma problem a to ten, ze tyce radenia(tie co idu od kulisy k prevodovke, tak dufam, ze spravne pozeram) su ohnute, takze paka je ohnuta a obcas sa neda zaradit 1 alebo spiatocka, sice uz mam techniku aby to islo ale aj tak ma to stve... ked mi v servise narovnali paku, tak radila v spiatocke 1 a tak podobne... cize mam paku nakryvo kusok... v servise mi povedali, ze tie tyce treba kupit(teda su dve), a ze 1 stoji 150eur(co akoze nemienim investovat)... ako kukam na nete, nasiel som toto http://www.elitecat.sk/ArticleSelection.aspx?B=0 . je to presne na moj typ motora... len by som chcel vediet kvalitativne rozdiely, ktore tyce mi poradite, resp. ci originaly od VW fakt stoja 150eur kus. ked ma s tymto dakto skusenost, ze to menil, bol by som vdacny za radu, pripadne dake ine odporucanie na dake dobre tyce... dik Smile
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime15/2/2010, 12:48

a prečo chceš nové ? pozri si inzeráty na búračky najlepšie odzadu a kúp použité , inak nie sú tam lanká ? ja mám dve lanká ale mám 6kvalt možno preto , a pod pákou je len kulisa , takže skús pozrieť a skús urobiť základné nastavenie páky a prevodovky niekede tu bol aj návod na páke máš takú dierku na zaaretovanie páky a na prevodovke tiež
Návrat hore Goto down
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime15/2/2010, 14:07

ono su to lanka, teda take hrube, tie su ohnute... a ze sa to neda vyrovnat... a nikde som to zatial nezohnal, uz som aj tu skusal... ale tie lanka by mali byt rovnake, teda myslim si, hlavne ked mas tiez TDI... ale fakt neviem, kde to zohnat, resp ani neviem ako sa to odborne vola...
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime15/2/2010, 19:51

Ktore spojovacie tyce radenia Pkac
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime15/2/2010, 19:52

ked to je bowden tak to j jedno že je to krivé , to nemá s tým nič spoločné
Návrat hore Goto down
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime16/2/2010, 08:31

tak mal by to byt ten bowden, aj to cislo 40 aj 41... oba su ohnute, preto je radiaca paka v aute vychylena napravo kusok a tosku tazsie sa radi 1, 2 a spiatocka obcas... nie je to presne... ked mi to chlapik narovnal radiacu paku, tak to zle radilo, ani som neodisiel zo servisu, musel to dat naspat... a povedal, ze su to tiahla, co idu od kulisy k prevodovke(cize tie bowdeny asi) a ze to treba proste vymenit, ze narovnat sa to neda... a ze 1 tiahlo stoji tych 150eur... takze tak... tak to zhanam dakde, ale zatial marne...
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime16/2/2010, 10:06

žeby toto http://www.autobazar.eu/sk/kulisa-radenia-na-golf-ivbora-id403861.html

ale aj tak nechápem čo na tom sa môže pokrivyť keď bowden je ohybný alôe dajme tomu že máš pravdu
Návrat hore Goto down
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime16/2/2010, 10:54

tak potom fakt neviem, tak to vyzera, ze zbehnem do ineho servisu, nech sa na to pozru a nech mi presne povedia, kde je problem... som velmi zvedavy...
Návrat hore Goto down
boraTDI
Profík
Profík
boraTDI


Male
Vek : 44
Registrácia : 09.04.2008
Počet príspevkov : 1091
Auto : GIV TDI GTI
Bydlisko : SC

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime16/2/2010, 13:05

napíš na ten inzerát že mu dáš 50€ a budeš mať celú kulisu aj s lankami a ked si šikovný tak si to urobíš aj sám http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=54
Návrat hore Goto down
mcelroy
Autoškolák
Autoškolák
mcelroy


Male
Vek : 39
Registrácia : 16.04.2009
Počet príspevkov : 75
Auto : VW Golf 1,9TDI 74KW, 101PS, AXR
Bydlisko : Bratislava

Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime16/2/2010, 13:16

sikovny nie som az tak Smile to si dam radsej za 20eur spravit... nemam skusenosti a ani priestor, kde by som to spravil Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ktore spojovacie tyce radenia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ktore spojovacie tyce radenia   Ktore spojovacie tyce radenia Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ktore spojovacie tyce radenia
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uchyt tyce stabilizatora pre G5
» zhanam jednu vec na tiahlo radenia na prevodovku
» ako nastavit konzolu paky radenia vw golf 2
» moje nove GTI
» ktore pneu?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: