VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.

Goto down 
+2
Pit-Bull
kilhurt
6 posters
AutorSpráva
kilhurt
Autoškolák
Autoškolák
kilhurt


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2008
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf III 1.6 74 KW
Bydlisko : trencin

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 15:12

www.rucna.sk

Už nemusíte dochádzať do autoumyvárnií, my prídeme na Vami určené miesto, kde vam auto vyčistíme..........Pre členov klubu zľava!!
Návrat hore Goto down
http://kilhurt@azet.sk
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 15:30

no vela stastia aj ked silne pochybujem, ze niekto da 50€ za tepovanie interieru ked samotny stroj na tepovanie stoji 200€
Návrat hore Goto down
kilhurt
Autoškolák
Autoškolák
kilhurt


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2008
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf III 1.6 74 KW
Bydlisko : trencin

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 15:38

no som zvedavy ako kupis PROFI tepovac kartcher aj s naplnami za 200e..ja uz to mam rozbehnute len rozsirujem klientelu.takze tak=D
Návrat hore Goto down
http://kilhurt@azet.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 15:40

ak si urobia dobre meno,preco nie? v blave sa sasmanovi objednava pol roka dopredu :-) a ma to o dost drahsie,nie kazdy je zvyknuty si cistit auto sam,i ked tu si kazdy asi cisty auto sam
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 15:43

a presne za tych 200 eur kupis hobby tepovac,alebo hobby wapku,co nie je na to aby to islo vkuse
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 16:07

nvm, ale co mam uz auto skoro 2 roky nikdy som s nim nebol na kefach v umyvarke alebo v rucnej umyvarke... stale sam si ju pekne vydrhnem na wapke za 2€ a mam umicneny pocit dokonalosti :-) este sa natiahnem predlzovacku vezmem vysavac a kazdu strbinku si povysavam :-P a osobne zduse nenavidim ked mi niekto pomaha :-) hlavne ked zenska sa do toho nerozumie a zacne tam behat kolo auto to chut mam ujst aj s malickou :-)
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 16:10

sak hej,to sme my,ale su ti druhi,co si radsej zaplatia Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_wink
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
kilhurt
Autoškolák
Autoškolák
kilhurt


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2008
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf III 1.6 74 KW
Bydlisko : trencin

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 16:21

ja si tiez umyvanm sam ale ako mato povedal su tu aj iny=Djako dobre=Dv unmybvarke som bol raz lebo som nutne potreboval umyt a odthla mi zadny stierac,potom som mal len vybavovacky lebo mi to nechceli zaplatit a posielali ma na poistovnu a tak.takze nikdy viac.
Návrat hore Goto down
http://kilhurt@azet.sk
mako
Pretekár
Pretekár
mako


Male
Vek : 46
Registrácia : 23.05.2008
Počet príspevkov : 302
Auto : VW Golf IV 1,9 TDI Variant 74 kw AXR
Bydlisko : SPA Brusno

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 18:31

Akože umývať auto na parkovisku... no neviem, neviem ,keď sa ti do toho niekto obuje, na životnom prostredí sa s tým veľmi nechváľ. Ináč ceny sú v pohode, aj tu na okolí sú drahšie.
Návrat hore Goto down
makajky
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.12.2009
Počet príspevkov : 13
Bydlisko : Bratislava/Piestany

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 19:20

Pit-Bull napísal:
no vela stastia aj ked silne pochybujem, ze niekto da 50€ za tepovanie interieru ked samotny stroj na tepovanie stoji 200€

ty si velmi z lacneho kraja,sa necudujem-PO-tam sa tepuje za 30 max 40 evri,,,ja tepujem auta v BA a tu su trosku ine ceny a stroj za 200evri???co to je ako aka znacka???to by ma zaujimalo,,,profi stroj od Karcheru je trosku v astronomickejsich cislach,,,keby stal 200evri tak by som si ich kupoval ako na pase Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_lol
Návrat hore Goto down
makajky
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.12.2009
Počet príspevkov : 13
Bydlisko : Bratislava/Piestany

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 19:29

prid si dat vytepovat auto do BA do Bulldogu 100€ ti bude asi malo
Návrat hore Goto down
kilhurt
Autoškolák
Autoškolák
kilhurt


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2008
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf III 1.6 74 KW
Bydlisko : trencin

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime14/1/2010, 21:00

Akože umývať auto na parkovisku... no neviem, neviem ,keď sa ti do toho niekto obuje, na životnom prostredí sa s tým veľmi nechváľ. Ináč ceny sú v pohode, aj tu na okolí sú drahšie.

si myslis ze to robim bez povolenia?ved mestky policajti by ma hned zrusili=Dvsetky papiere mam k tomu aby som to mohol umyvat na ulici.
Návrat hore Goto down
http://kilhurt@azet.sk
SPIKEBOY
Profík
Profík
SPIKEBOY


Male
Registrácia : 01.10.2008
Počet príspevkov : 1064
Auto : PASSAT 3C
Bydlisko : Nové Zámky

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime15/1/2010, 18:53

Taká otázočka. Čo znamená "prídeme na Vami určené miesto"? 100? 300? 500km? Smile
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime15/1/2010, 19:08

ako neboj sa aj tu mas umyvarky pekne masne, ale proste ja to beriem zo svojho uhla pohladu samozrejme ako sused tiez chodi tepovat auto za 70€ pod tatran alebo v maxe okoloo 100€, ale ide o to, ze su to povecsine ludia so sluzobnymi autami, ktorych to netrapi lebo im to preplatia a cim drahsie tym lepsie... ja to beriem z pohladu aspon mna a ludi okolo mna, ktory ani 30€ by nedali za to aby este mne niekto sa jebal po aute :-P bez urazky :-)
Návrat hore Goto down
kilhurt
Autoškolák
Autoškolák
kilhurt


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2008
Počet príspevkov : 71
Auto : Golf III 1.6 74 KW
Bydlisko : trencin

Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime17/1/2010, 06:40

Taká otázočka. Čo znamená "prídeme na Vami určené miesto"? 100? 300? 500km? hej moze to byt aj tak ale s priplatkom podla cennika a dohody.... ale inak sa sluzby poskytuju hlavne v tn a okoli nove mesto atd,ale bol som aj v ba kvoli autam ..
Návrat hore Goto down
http://kilhurt@azet.sk
Sponsored content





Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.   Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prvá Mobilná autoumyváreň ..tepovanie aut,bytov,kancelárií.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» tepovanie interier-KE
» tepovanie vyhrievanych sedadiel
» CALUNENIE AUT,TEPOVANIE ,predaj ND

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: Služby/Práca-
Prejdi na: