VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 co hovorite na toto ??

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
s3ho
Vodič
Vodič
s3ho


Male
Vek : 33
Registrácia : 06.01.2010
Počet príspevkov : 196
Bydlisko : Ziar nad Hronom

co hovorite na toto ?? Empty
OdoslaťPredmet: co hovorite na toto ??   co hovorite na toto ?? Icon_minitime11/1/2010, 23:25

nevedel som kam to dat tak som to dal sem ak som to dal nahodou blbo tak to mozte zmazat .....sry http://www.autovia.sk/autobazar/volkswagen-golf-1-9-tdi-highline-674711
Návrat hore Goto down
MuFFin0
Vodič
Vodič
MuFFin0


Male
Vek : 37
Registrácia : 25.01.2009
Počet príspevkov : 234
Auto : GIV 1,9 TDI 66kW AGR
Bydlisko : BA-Karlova Ves

co hovorite na toto ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: co hovorite na toto ??   co hovorite na toto ?? Icon_minitime12/1/2010, 07:17

skoro 10 rocny diesel co ma najazdene 60 000km Shocked ...no ja si myslim ze minimalne 160 000 !MINIMALNE! .... a ta "pekna sportova uprava" Very Happy podla mna vrchol nevkusu... jeden klubak tu ma omnoho zaujimavejsiu ponuku http://www.vwgolf-club.net/forum-f19/topic-t4645.htm auto je neporovnatelne krajsie, je to rocnik 2002 a aj tie kilometre su o nieco uveritelnejsie Smile
Návrat hore Goto down
s3ho
Vodič
Vodič
s3ho


Male
Vek : 33
Registrácia : 06.01.2010
Počet príspevkov : 196
Bydlisko : Ziar nad Hronom

co hovorite na toto ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: co hovorite na toto ??   co hovorite na toto ?? Icon_minitime12/1/2010, 15:14

ja ti nehovorim ze ho chcem kupit ....a ten inzerat co si dal ty .....bol k nemu koment vsimni si ze ma prednu znacku pokrkvanu pravdepodobne bol burany .....a ktore auto na slovensku nema stocene km ?? 
Návrat hore Goto down
Sponsored content





co hovorite na toto ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: co hovorite na toto ??   co hovorite na toto ?? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
co hovorite na toto ??
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tak toto je moj Golfy :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Obrázky a Videá-
Prejdi na: