VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 smerovka do svetla

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
coexist
Autoškolák
Autoškolák
coexist


Male
Registrácia : 13.12.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : Golf III 1,9d rv.94
Bydlisko : Košice

smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime4/1/2010, 10:27

Takze mam toto svetlo a otazku ci sa da dat smerovka do toho svetla.Autoelektrikar mi povedal ze nieje taka oranzova ziarovka aby tam vosla,ze to je len na parkovacky no mne sa nexce velmi verit a ani tam velmi parkovacku nexcem.ma to niekto spravene na smerovku?smerovka do svetla Svetlavwg3
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime4/1/2010, 13:33

da sa namiesto parkovacky,ale take male ziarovky 21W som este nevidel,respektive ledkovou by sa to dalo osetrit,ale nebudes mat potom parkovacky,aby ta za to policajti nedoj...li
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
coexist
Autoškolák
Autoškolák
coexist


Male
Registrácia : 13.12.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : Golf III 1,9d rv.94
Bydlisko : Košice

smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime4/1/2010, 14:03

A keby parkovacky boli dve kruzka angel.... a v strede tie dve ledky,a tam by som pichol ledku.ale stacila by ledka aby bolo dobre vidiet smerovku?
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime4/1/2010, 15:01

musela by byt silna,jedna by to nezvladla,rozobrat to a upravit na velku ziarovku
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
coexist
Autoškolák
Autoškolák
coexist


Male
Registrácia : 13.12.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : Golf III 1,9d rv.94
Bydlisko : Košice

smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime4/1/2010, 18:32

tak to zatial kladiem uvidim co ma zase napadne rad by som sa pustil do budikov len tie plazmove z moman.pl su drahe a na slovenskych strankach este drahsie.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





smerovka do svetla Empty
OdoslaťPredmet: Re: smerovka do svetla   smerovka do svetla Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
smerovka do svetla
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ako nastavit svetla? (hella svetla)
» blbne smerovka
» neustale blikajuca smerovka
» nefungujuca lava smerovka golf 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: