VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zasekáva stierač...

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime22/12/2009, 22:08

..dávno som nepotreboval radu...ale čo už,tak:neviem kto ako ci mal uz podobny probléma,predne stierace sa zasekavaju v 0-vej polohe ked by sa uz mali vracat spat,seknu a sa zastavia ako keby nevladal motorcek...zato na kazdej polohe inac funguju...robi to len nedavno..prehodil som aj rele,a nic!rozobral paku,tiez nic....poistky su ok....zostava uz len motorcek...,ze vraj aj v nom je nejaky spinac....ale nexem dovtedy to rozoberat kym nezistim co by to mohlo robit..ak by niekto mal v tom skusenost tak by som uvital radu...diky vopred!!!
Návrat hore Goto down
stevocz
Pretekár
Pretekár
stevocz


Male
Vek : 39
Registrácia : 06.07.2009
Počet príspevkov : 318
Auto : GII 1,6 TD s IC (SB)
Bydlisko : KE

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime23/12/2009, 07:55

robilo mi nieco podobne, ale mne ked prave zacinalo stierat. premazal som osky a ine dristy co su tam a ide to jak predtym.
Návrat hore Goto down
http://www.grafikapro.sk
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime23/12/2009, 19:04

stevocz napísal:
robilo mi nieco podobne, ale mne ked prave zacinalo stierat. premazal som osky a ine dristy co su tam a ide to jak predtym.

..ja som tiez vsetko premazal uz,nepomohlo...asi rozoberiem motorcek....uvidime!!
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime24/12/2009, 18:32

..takze ked mi to nedalo pokoj...som ten motorcek rozobral.to vyberanie nie je lahka zalezitost ale podarilo sa.vsetko vycistene ,premazane...chyba bola v kontaktoch motorceka pod tou umelou krytkou!!!ta vazelina v nej bola taka tvrda,ze sa cudujem ,ze vobec do teraz fungovalo!o spine ani nehovorím....takze tak...keby dakto mal podobny problem.. Very Happy
Návrat hore Goto down
unex
Autoškolák
Autoškolák
unex


Male
Vek : 37
Registrácia : 07.08.2008
Počet príspevkov : 76
Auto : VW Golf MK3 TDi GT 81kW AFN ex: VW Golf CL 1990 1.6 PN (51kW 70PS)
Bydlisko : Kosice - zapad

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime26/12/2009, 14:28

gabesz0102 napísal:
..takze ked mi to nedalo pokoj...som ten motorcek rozobral.to vyberanie nie je lahka zalezitost ale podarilo sa.vsetko vycistene ,premazane...chyba bola v kontaktoch motorceka pod tou umelou krytkou!!!ta vazelina v nej bola taka tvrda,ze sa cudujem ,ze vobec do teraz fungovalo!o spine ani nehovorím....takze tak...keby dakto mal podobny problem.. Very Happy
super, takze predsa treba precistit motorcek a kontakty, takze pustim sa do toho coskoro aj ja Smile dik
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime26/12/2009, 14:33

unex napísal:
gabesz0102 napísal:
..takze ked mi to nedalo pokoj...som ten motorcek rozobral.to vyberanie nie je lahka zalezitost ale podarilo sa.vsetko vycistene ,premazane...chyba bola v kontaktoch motorceka pod tou umelou krytkou!!!ta vazelina v nej bola taka tvrda,ze sa cudujem ,ze vobec do teraz fungovalo!o spine ani nehovorím....takze tak...keby dakto mal podobny problem.. Very Happy
super, takze predsa treba precistit motorcek a kontakty, takze pustim sa do toho coskoro aj ja Smile dik


...len to vyberanie je trocha zlozitejsie,ale keby si nieco nevedel tak sa opytaj...som rad ,ze som pomohol! Smile
Návrat hore Goto down
unex
Autoškolák
Autoškolák
unex


Male
Vek : 37
Registrácia : 07.08.2008
Počet príspevkov : 76
Auto : VW Golf MK3 TDi GT 81kW AFN ex: VW Golf CL 1990 1.6 PN (51kW 70PS)
Bydlisko : Kosice - zapad

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime26/12/2009, 20:48

uz uz sa podarilo, bol to tuhy boj to vybratie motorceka aj ramenami, ale nakoniec sa podarilo - treba si najst system a spravnu polohu ramien pred demontazou Smile naspat som to namontoval komplet za 10 minut Smile este raz diky Gabezs Smile
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime26/12/2009, 21:21

unex napísal:
uz uz sa podarilo, bol to tuhy boj to vybratie motorceka aj ramenami, ale nakoniec sa podarilo - treba si najst system a spravnu polohu ramien pred demontazou Smile naspat som to namontoval komplet za 10 minut Smile este raz diky Gabezs Smile

..nemas za co,ved nato sme tu aby sme si navzajom pomahali inak by toto forum stratilo vyznam Very Happy
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime24/7/2012, 16:16

si aj mna to caka kedze uplne sa zasekavaju stierace a nekedy sa rozchodia ale zas to blbne Shocked
Návrat hore Goto down
fastrac8250
Autoškolák
Autoškolák
fastrac8250


Male
Registrácia : 29.03.2012
Počet príspevkov : 57
Auto : Golf IV 1,9 TDI 85 kW
Bydlisko : Košice- okolie

zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime25/7/2012, 21:06

nakoniec som musel cely mechanizmus rozobrat lebo nesiel ani rukou pohnut a uz to fici
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zasekáva stierač... Empty
OdoslaťPredmet: Re: zasekáva stierač...   zasekáva stierač... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zasekáva stierač...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: