VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vnutorné osvetlenie - krytka

Goto down 
+4
Mirecen
Katovac
jozef.79
DominikVF
8 posters
AutorSpráva
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime25/11/2009, 12:08

vnutorné osvetlenie - krytka Beznzvuua


Zdravim Vás. Chcem sa spýtať , chýba mi v aute to tlačítko čo je na obrázku. Myslel som si že to tam má byť nejaká len krytka , kedže pri kúpe auta som to už tam nemal a manuál taktiež som nemal .. čiže som nevedel čo to tam mi vlastne chýba. Včera som stahol manual a pozerám ,že to tam by som si mal zapínať osvetlenie , resp. prepínať pozície pri vystupovaní aby mi svietilo svetlo. No a ja chcem sa spýtať či je to dostať niekde kúpiť totu krytku alebo ten spínač či čo to je. Teraz mi tam svetia 2 či 3 červené letky... je tam diera. Dakujem za odpovede..
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime25/11/2009, 20:59

Ano ma to tam byt samozrejme, ak to tam nieje tak to mas vylomene.
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime25/11/2009, 21:31

dá sa to niekde kúpiť?
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime26/11/2009, 13:25

ano, samozrejme v nahradnych dieloch, ale sú tu ludia ktorí to menili za vyssiu verziu tak sa ti mozno ozvú, ak nie napis pm
Návrat hore Goto down
Katovac
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 01.12.2009
Počet príspevkov : 6
Auto : Golf 5
Bydlisko : Kosice

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime1/12/2009, 16:22

Ahoj,
poslal som ti pm vnutorné osvetlenie - krytka Icon_wink a jozef vdaka.
Návrat hore Goto down
Mirecen
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 16.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW GOLF V 1,4 55kw

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime16/11/2011, 19:52

.. ako treba dat ten spinac do strednej polohy Embarassed ? S toho som blazon.. ved to nejde Sad
Návrat hore Goto down
lasko
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 04.09.2011
Počet príspevkov : 8

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime21/11/2011, 19:50

nazdar klubáci.Nechcem otvárať novú tému pretože čo sa chcem opýtať ,súvisí s osvetlením interiéru. Mám GOLF 5 tdi -2004 Po otvorení dverí mi prestalo svietiť vnútorné osvetlenie.Doteraz to fungovalo.Vie mi niekto poradiť?
Návrat hore Goto down
PetKo
Začiatočník
Začiatočník
PetKo


Male
Vek : 40
Registrácia : 29.08.2011
Počet príspevkov : 42
Auto : VW GOLF V
Bydlisko : Kosice

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime22/11/2011, 21:42

lasko napísal:
nazdar klubáci.Nechcem otvárať novú tému pretože čo sa chcem opýtať ,súvisí s osvetlením interiéru. Mám GOLF 5 tdi -2004 Po otvorení dverí mi prestalo svietiť vnútorné osvetlenie.Doteraz to fungovalo.Vie mi niekto poradiť?


mne sa zlomil nejaky dzindzik vo vypinaci. nesvietil aj ked bol stlaceny na pozicii svietenie pri otvorenom aute, zasvietil iba ked som prstom na tu poziciu tlacil. vymenil som to cele za ca 30e a hotovo.
Návrat hore Goto down
majok7777
Začiatočník
Začiatočník
majok7777


Male
Vek : 41
Registrácia : 05.07.2012
Počet príspevkov : 7
Auto : GOLF V.
Bydlisko : Bayern-Germany

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime30/10/2012, 13:43

ahojte neviete mi prosim poradit?nejde mi stropne svetlo,central funguje,kontrolka na otvorene dvere tiez,a v polohe zapnute ta ziarovka svieti a ked dam do strednej polohy tak nic. len ked otvaram a zatvaram dvere s dialkovim mi to nefunguje!co s tym? No
Návrat hore Goto down
http://majok7777@azet.sk
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime30/10/2012, 21:43

lasko napísal:
nazdar klubáci.Nechcem otvárať novú tému pretože čo sa chcem opýtať ,súvisí s osvetlením interiéru. Mám GOLF 5 tdi -2004 Po otvorení dverí mi prestalo svietiť vnútorné osvetlenie.Doteraz to fungovalo.Vie mi niekto poradiť?

pozri si poistky konkretne 7,5A
Návrat hore Goto down
majok7777
Začiatočník
Začiatočník
majok7777


Male
Vek : 41
Registrácia : 05.07.2012
Počet príspevkov : 7
Auto : GOLF V.
Bydlisko : Bayern-Germany

vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime30/10/2012, 22:46

ja som to dnes opravil,bol to ten vypinac v stropnom svetle clown
Návrat hore Goto down
http://majok7777@azet.sk
Sponsored content





vnutorné osvetlenie - krytka Empty
OdoslaťPredmet: Re: vnutorné osvetlenie - krytka   vnutorné osvetlenie - krytka Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vnutorné osvetlenie - krytka
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vnutorne osvetlenie
» krytka na nadrz
» Krytka tlacitok na palubovke
» vnutorne plasty

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: