VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 audio spekulacia

Goto down 
+2
mato88
sykye
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime18/11/2009, 19:13

budem riesit aj ja ale ja som dost nachylny na kvalitny prednes.. bratranec ma v aute bedne co zaberu polovicu auta ked tomu prida tak to trasie vsetkym, ide to vybit dusu ale ja by som to nechcel lebo woofer je taky zahuhnany tazko rozlisit tony nizke frekvencie niesu previazane so strednymi je tam akasi diera a vysky niesu take pekne ciste ale take ostre az cinkave... no z tej hudby okrem hluku som nemal nic.. preto ja chcem aby ten prednes bol pekny. nemusi to bit o dusu nemusi to mat nijaky extra vykon len chcem aby to hralo spolu vsetko pekne tak ako ma. cize aj vykon napr subwoofru staci do 200W.. vravim nic silne nemusi byt len nech to hra cisto.. neviete poradit? ako riesit to budem asi o pol roka ale uz sa zacinam zaujimat o to. a este otazka neviete co by taka zostavicka do auta vysla? okrem radia samozrejme to uz mam vybrane. iba cisto repro, zosik, kable a neviem co k tomu este. PS: som student cize nejaky kompromis cena/kvalita..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime18/11/2009, 23:56

najprv mi napis aku hudbu pocuvas,potom v akom formate,ake si si vybral radio,dalsia vec je ze na sq potrebujes o dost viacej penazi ako na to co ma bratranec v aute,ak by si chcel zacat s niecim dost dobrym za dobre peniaze,odporucam ti kupit nieco hrane,ale aj ja mam dost kvalitne kompo repro infinity na predaj skoro za par korun na to co vsetko dokazu a na to kolko som za ne dal a ze vobec nikdy nehrali,subwoofer ti viacmenej robi len nizke frekvencie a nie stredove,bohate staci nejaky JL audio,aj z tych lacnejsich,dolezite su tie kompa,dalsie tri dolezite veci su zosik,kabelaz a tlmenie,zosilovac nie digitalny,ale nejaka AB trieda,Boston,Audison,spravne dimenzovana kabelaz idealne postriebrene kable,medene rozvodove bloky,anl poistky atd a v neposlednom rade to tlmenie
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 07:50

no jak si povedal pozeral som sa po znacke JL a celkom sa mi to zdalo a ani cena nieje strasna.. hudbu pocuvam vlastne to co bezi v radiach ale na reprakoch ktore maju fakt kvalitny zvuk si velmi rad vypocujem aj nejaky trance alebo nieco co je prespikovane tonmy (zatial som mal zazitok zo zvuku len z jednych repro a to boli Harman Kardon s THX certifikatom...) format pocuvam bezne MP3 ale vravim na kvalitne pocuvanie by som urcite volil iny format resp s mensou kompresiou.. (na tych harmanoch to bol DTS). radio sa hambim sem pisat lebo viem aka bude reakcia, ale co uz aspon ma zotries a usmernis na tu spravnu cestu... http://www.pixmania.sk/sk/sk/2350396/art/tokai/autoradio-cd-mp3-dvd-usb.html alebo http://www.pixmania.sk/sk/sk/r/irandom. vecsi popis k tomu som tiez nasiel len neviem kde. zaujalo ma ze prehrava dvd, ma farebny display, nizka cena. ma vystup na woofer cize by teoreticky stacil uz len predzosilovac... ale myslim ze mi povies ze z tejto hracky asi kvalitny zvuk nedostanem.. cenovo chcem max 4000sk (nepovedz mi ze neexistuje nejake radio s dobrym zvukovym cipom do 4000sk). cize zatial ak mozme ostanme pri vybere radia potom sa pohneme dalej..
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 07:53

este jedna vec. nemusi to byt vravim znackova hudba. len chcem aby to hralo vsetko spolu pekne.. to znamena ze tam kde subwoofer konci aby pekne na neho viazali stredy a tam kde koncia stredy aby zacinali vysky a aby tie tony boli jasne a zretelne a nie ostre a zahuhnane....
Návrat hore Goto down
Zolko
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 38
Registrácia : 22.06.2009
Počet príspevkov : 20
Bydlisko : Rimavská Sobota

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 08:28

Da sa uz kupit kvalitne radio pod ruky do tych 4000sk ale nebude to dvd prehravac. Musis sa rozhodnut ci chces vybavu alebo kvalitu. Ako prvy krok by som ti odporucal vytlmit cele auto precizne. S touto cestou sa zacina kvalita. Tiez to neni malo penez ale ako ti aj Mato spominal za kvalitu treba ovela viac zaplatit ako za hlasitost.
Repraky nemusia byt nejake high end serie podstatne je to aby boli napojene na zosilnovac a nie na radio. Je to obrovsky rozdiel zvukovo.
Skus nejaku cenovu hranicu urcit kolko chces do hudby a pomozeme ti.
Alebo mi napis na icq alebo na skype a skusim ti odpovedat na otazky.
Návrat hore Goto down
http://www.go4sound.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 11:28

sykye napísal:
no jak si povedal pozeral som sa po znacke JL a celkom sa mi to zdalo a ani cena nieje strasna.. hudbu pocuvam vlastne to co bezi v radiach ale na reprakoch ktore maju fakt kvalitny zvuk si velmi rad vypocujem aj nejaky trance alebo nieco co je prespikovane tonmy (zatial som mal zazitok zo zvuku len z jednych repro a to boli Harman Kardon s THX certifikatom...) format pocuvam bezne MP3 ale vravim na kvalitne pocuvanie by som urcite volil iny format resp s mensou kompresiou.. (na tych harmanoch to bol DTS). radio sa hambim sem pisat lebo viem aka bude reakcia, ale co uz aspon ma zotries a usmernis na tu spravnu cestu... http://www.pixmania.sk/sk/sk/2350396/art/tokai/autoradio-cd-mp3-dvd-usb.html alebo http://www.pixmania.sk/sk/sk/r/irandom. vecsi popis k tomu som tiez nasiel len neviem kde. zaujalo ma ze prehrava dvd, ma farebny display, nizka cena. ma vystup na woofer cize by teoreticky stacil uz len predzosilovac... ale myslim ze mi povies ze z tejto hracky asi kvalitny zvuk nedostanem.. cenovo chcem max 4000sk (nepovedz mi ze neexistuje nejake radio s dobrym zvukovym cipom do 4000sk). cize zatial ak mozme ostanme pri vybere radia potom sa pohneme dalej..

pre teba ideal Pioneer,Kenwood,neriesil by som Alpine,lebo mp3 mu moc nesedi,urcite kupis Pioneer aj Kenwood do 4000 sk,nejake rocne v zaruke,len sa asi skor budes musiet pozerat po hranych a velmi dolezita vec je aby to malo RCA vystup na zosilovac,najmenej 2 pary(front/rear+sub),kedze chces kompa a sub,na dvd rychlo zabudni,tie zvysne veci ako zosik a repro by som na tvojom mieste tiez kupoval len pouzite,ale skor od ludi ktorych poznas,lebo som si vsimol ze zacinaju niektori ludia nosit hrane veci z vonka pokazene a tu to amatersky opravuju a potom predavaju,treba si dat na to pozor
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 11:33

dôkladne vytlmenie je fakt jedna zo zakladnych podmienok ked chces mat cistu hudbu v aute bez rusivych vplyvov, ci uz z exterieru alebo priamo od rezonovania interierovych casti automobilu. Co sa tyka radia, tak urcite neries mega radia s prtavymi LCD a DVD a TV tunerom a mikrovlnkou, ci susickou na pradlo...nema to vyznam. Pokial budes chciet ist niekedy aj do video sektoru tak to upgradujes alebo dokupis DVD prehravac a k tomu nejaky LCD. Takze v prvom rade si kup radio, ktore ma dostatocny vystup RCA na zosilovace. Pokial chces mat v instalacii konfiguraciu predok + zadok + SW tak potrebujes 3pary RCA pokial len predok + SW tak ti stacia 2 pary. Dobre je ked radio vie pri tejto konfiguracii poslednej ovladat rear RCA ako vystup na SW a vie ho aj ovladat. Ja by som ti odporucil riesit len predne komponentne reproduktory a do kufra SW. bohate to staci v aute a usetris na reproduktoroch do zadnych dveri. Co sa tyka vyberu komponentov, tak to je celkom zlozita vec pretoze kazdy ma ine ucho a riadne zladit cely system aby sa to nakoniec pacilo tebe je fakt beh na dlhu trat... Kazdy ti bude radit nieco ine. Najlepsie si je vypocut viac znaciek a rozhodnut sa podla toho co ti bude najviac imponovat. Napriklad pri vyskovych reproduktoroch je rozdiel vzdy. Niektore su ostrejsie niektore maksie. Mne napriklad vyhovuju DLS vysky, lebo tak nerezu. Ale tiez ja mam vyssiu radu a neviem ako ostatne modely. Teraz som inak spravil novu hudbu zlozenu z komponentou Audiosystem a musim povedat ze na to aku maju priaznivu cenu hraju fakt dobre. Tiez som si zohnal zosilovace starsie pouzivane ale kvalitne u-dimension. Pokial chces kvalitu za malo penazi nebal by som sa pozriet po niecom pouzivanom. Radio je dobre napriklad take, ktore vie ovladat aj procesor v buducnosti. Keby si chcel ist do aktivneho zapojenia. Ak mas vo vyhlade aj taketo zapojenie, tak je dobre napriklad mysliet na to, ze tahat kable od zadu zvlast pre vysky a zvlast pre stredobass. S tym, ze das vyhybky zatial niekde ku zosilovacu teraz a potom to uz len natiahnes priamo do neho bez vyhbky. inak co som len tak narychlo pozrel co je teraz v ponuke v inzercii tak vyberam napriklad:
kompo repra:http://www.autohificlub.cz/forum/7/1209778-p-morel-elate-6-2way-/0zosilovac:http://www.autohificlub.cz/forum/7/1203290-p-4k-zesilovac-steg-aq-1054/30ale je toho vela na vyber len treba hladat....SW kludne nejaky 10" staci. Ja mam napriklad JL10w3 v2 a hra super v uzavretej
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 11:36

sykye napísal:
este jedna vec. nemusi to byt vravim znackova hudba. len chcem aby to hralo vsetko spolu pekne.. to znamena ze tam kde subwoofer konci aby pekne na neho viazali stredy a tam kde koncia stredy aby zacinali vysky a aby tie tony boli jasne a zretelne a nie ostre a zahuhnane....

to je viac menej o skusani,ako som vravel,ja by som ti doporucil ked chces lacne fakt hute dobre repro tie moje: http://www.autoradia.sk/kappa-perfect-5.1 mam ich na predaj za 120 eur,nikdy neboli hrane,mam ich doma hodene pod postelou a nejaky sub jl audio napriklad 12w1v2 alebo total mobil audio T12S4P
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 11:39

remco napísal:
dôkladne vytlmenie je fakt jedna zo zakladnych podmienok ked chces mat cistu hudbu v aute bez rusivych vplyvov, ci uz z exterieru alebo priamo od rezonovania interierovych casti automobilu. Co sa tyka radia, tak urcite neries mega radia s prtavymi LCD a DVD a TV tunerom a mikrovlnkou, ci susickou na pradlo...nema to vyznam. Pokial budes chciet ist niekedy aj do video sektoru tak to upgradujes alebo dokupis DVD prehravac a k tomu nejaky LCD. Takze v prvom rade si kup radio, ktore ma dostatocny vystup RCA na zosilovace. Pokial chces mat v instalacii konfiguraciu predok + zadok + SW tak potrebujes 3pary RCA pokial len predok + SW tak ti stacia 2 pary. Dobre je ked radio vie pri tejto konfiguracii poslednej ovladat rear RCA ako vystup na SW a vie ho aj ovladat. Ja by som ti odporucil riesit len predne komponentne reproduktory a do kufra SW. bohate to staci v aute a usetris na reproduktoroch do zadnych dveri. Co sa tyka vyberu komponentov, tak to je celkom zlozita vec pretoze kazdy ma ine ucho a riadne zladit cely system aby sa to nakoniec pacilo tebe je fakt beh na dlhu trat... Kazdy ti bude radit nieco ine. Najlepsie si je vypocut viac znaciek a rozhodnut sa podla toho co ti bude najviac imponovat. Napriklad pri vyskovych reproduktoroch je rozdiel vzdy. Niektore su ostrejsie niektore maksie. Mne napriklad vyhovuju DLS vysky, lebo tak nerezu. Ale tiez ja mam vyssiu radu a neviem ako ostatne modely. Teraz som inak spravil novu hudbu zlozenu z komponentou Audiosystem a musim povedat ze na to aku maju priaznivu cenu hraju fakt dobre. Tiez som si zohnal zosilovace starsie pouzivane ale kvalitne u-dimension. Pokial chces kvalitu za malo penazi nebal by som sa pozriet po niecom pouzivanom. Radio je dobre napriklad take, ktore vie ovladat aj procesor v buducnosti. Keby si chcel ist do aktivneho zapojenia. Ak mas vo vyhlade aj taketo zapojenie, tak je dobre napriklad mysliet na to, ze tahat kable od zadu zvlast pre vysky a zvlast pre stredobass. S tym, ze das vyhybky zatial niekde ku zosilovacu teraz a potom to uz len natiahnes priamo do neho bez vyhbky. inak co som len tak narychlo pozrel co je teraz v ponuke v inzercii tak vyberam napriklad:
kompo repra:http://www.autohificlub.cz/forum/7/1209778-p-morel-elate-6-2way-/0zosilovac:http://www.autohificlub.cz/forum/7/1203290-p-4k-zesilovac-steg-aq-1054/30ale je toho vela na vyber len treba hladat....SW kludne nejaky 10" staci. Ja mam napriklad JL10w3 v2 a hra super v uzavretej

lenze ked si to nema kde vypocut to mas tazko :-(
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 12:14

urcite ma kde:) treba len vyhladat ludi. U mna napriklad moze DLS  a audiosystem vypocut. Staci sa ozvat.  
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 12:26

Citam to tu citam a celkom zaujimava ponuka sa mi zda aj toto http://www.audiotuning.sk/content/view/182/43/ Je to odkaz s tej stranky co sem supol mato88... Ma tam toho dost v ponuke a je to celkom zaujimave..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 12:32

ja som to nedal z tej stranky,ja nakupujem v DSI,alebo Fast Forward,alebo my robime Swiss Audio,Alphasonik,ale mame skladom len jeden par 16cm kompo,a vypocut si to budes moct hadam coskoro aj umna,tiez ako remco pisal,predne kompa a sub to je maximum pre teba co by som do auta daval,zabudni za zadne repro
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 12:37

mato88 napísal:
ja som to nedal z tej stranky,ja nakupujem v DSI,alebo Fast Forward,alebo my robime Swiss Audio,Alphasonik,ale mame skladom len jeden par 16cm kompo,a vypocut si to budes moct hadam coskoro aj umna,tiez ako remco pisal,predne kompa a sub to je maximum pre teba co by som do auta daval,zabudni za zadne repro
Ved ja nehovorim ze si to dal s tej stranky ja len ze ja som to tam dal stoho linku co si tam dal ty... Bola tam reklama tak som to klikol a pozrel a zdalo sa mi to celkom zaujimave...
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 21:15

velmi dobre recenzie a rady vdaka Smile no co sa tyka peniazkov ja vobec neviem co vyjde take audio.. naozaj vobec.. ked to budem skladat urcite to nebude naraz vsetko.. skor tak postupne ako ta vidim. ja som mal predstavu taku ze 100eur radio, 150eur repro, a dakych 50 eur este na ostatne co je kable a tak.. cize dokopy cca 300 eur... ale vravim to bola len predstava.. pred tyzdnom som dal robit auto a cenovo som chcel do 250eur ale ako sa to tak rozobeeralo tak som vravel ze este toto by sa zislo vyvarit a toto este nastriekat a toto trosku doladit a uz teraz je to cenovo cca 450eur.. cize asi tak.. naozaj neviem co to bude stat len chcem aby sa to dalo pocuvat. myslim ze by stacila formacia 2 v predu + subwoofer vzadu. na zadne dvere myslim ze nebudem riesit.. mato tvoje repro ma velmi zaujali a za tu cenu bomba to sa priznam ale ako som povedal najskor o pol roka cize v lete budem kupovat veci lebo teraz budu vydavky na exterier este.. a ako tak kukam skorej ako zacnem riesit kupovanie repro bude treba spravit to tlmenie a ja vobec neviem co to obnasa ci po materialnej alebo financnej stranke. aj ked oproti inym autam co som si vsimol mi v mojom zatial nic nerezonuje aj ked mam hudbu naplno na tych seriovych "repracikoch"... cize radio bez DVD s RCA ano? na znacke zalezi?... fuuu ako pzeram tie zosiky a repro to je sakra draha zalezitost Sad ale ak chcem kvalitu asi za lacny peniaz nekupim... a co sa tyka toho vypocutia od inych tak ja trochu spolieham na jarny alebo letny zraz co speedy oranizuva ze tam vas trochu pootravujem..
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 22:02

este mala otazka.. RCA niesu nahodou cinch-e? lebo ak ano tak cinche ma kazde slusnejsie autoradio a dokonca aj to DVD radio s displaikom co som dal link.. a este jedna podmienka.. ak uz autoradio bez displaya a dvd tak biele podsvietenie.. alebo kazde slusnejsie autoradio ma viac farieb podsvietenia?
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 23:27

hej,rca su cinche,to radio co si sem dal link nie je slusne,je to nejaky made in taiwan,ktori budes reklamovat kazdy mesiac az sa nakoniec na to vykasles a nakoniec ti nepojde ani zapnut,podsvietenie viac menej sa da uz na novych radiach nastavovat podla seba,iked tie lacnejsie to asi nedokazu,mozno tak dve farby maximalne,tlmenie obnasa vytlmit predne dvere a kufor minimalne
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime19/11/2009, 23:42

kukam daju sa ozaj slusne radia zohnat za fajnovu cenu.. pocuvaj mna neserie ze to budem reklamovat sak po stvrtom raze musia vratit prachy spet takze tak a aspon zistim.. Smile neviem no ak objavim pekne radijko s bielym podsvietenim a bude aj cenovo fajn a bude mat vsetko co ma dobre radio mat tak nieje o com.. ale to sa uvidi o pol roka ked to budem seriozne riesit.. o pol roka mi mozno radia s LCD budu pripadat gycove Smile pozeram ze existuju akesi spreje na tlmenie zvuku urcene do automobilov.... iank cim sa to vyplnuje tie dvere a kufor? nejaky molitan alebo podlozky od vajec alebo cim? nech pozriem ceny ze co to vyjde.. a co sa tyka subwoofer moze byt aj tuba? ci radsej nejaku krabicu s bassreflexom? mam doma dielnu na drevo takze skrinku na woofer by som si vedel spravit aj sam aku len chcem.. drevo mam dub, buk,smrek a javor... no to by som nerad do takychto extremov zachadzal... za celkom dobre ceny idu woofre aj JBL do 500W tuby.. a posledna vec je ten zosilovac.. to sa rozhodnem potom.. to zatial nejdem ani riesit bolo by to zbytocne. 
Návrat hore Goto down
remco
Profík
Profík
remco


Male
Vek : 39
Registrácia : 07.09.2007
Počet príspevkov : 1145
Auto : VW Golf IV TDI
Bydlisko : Žilina-Bratislava

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime20/11/2009, 01:08

radio s bielym posdsvietenim pokial chces kvalitne tak zozen Pioneer RS nejake starsie. To vie aj aktiv do buducnosti v pripade... Inak to radio je aj vzhladovo pekne elegantne. Co sa tyka SW bedne tak na sq urcite uzavretu bednu. Ziadnu tubu ani BR ani BP. Drevo najlepsie nejaka MDF doska hrubka tak 20-25mm. Na tlmenie sa teraz uz najviac vyplati kupit rovno dynamat extreme... 
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f8/topic-t115.htm
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime20/11/2009, 12:25

presne ako pise remco
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime21/11/2009, 14:17

pises: Ziadnu tubu ani BR ani BP.. definuj BR... BP je bandpass ze?? to je na nic to nechcem.. viem ze bandpass sice bije jak slak ale nerozoznat dobre tony kedze reprak je dnuka v skrinke... dobre vravim? a BR? ze by to bolo len cisto reprak bez bassreflexu?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





audio spekulacia Empty
OdoslaťPredmet: Re: audio spekulacia   audio spekulacia Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
audio spekulacia
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» AUDIO
» Problem s AUDIO
» Golf IV audio & tuning by Scarp

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: AutoHifi-
Prejdi na: