VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 žiarovky plnené xenonovým plynom

Goto down 
+5
jozef.79
seven72
MarekP
synak
DominikVF
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime8/1/2010, 14:07

asi tie philipsi objednam a uvidzim aku to bude mat zivotnost.. Ty mas ake Lucko
Návrat hore Goto down
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár
Jojo sdi


Male
Vek : 50
Registrácia : 13.02.2009
Počet príspevkov : 490
Auto : GOLF 4 2001 1,9SDI AQM Uspávač hadov
Bydlisko : Zálesie

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime8/1/2010, 14:47

Chlapy a o tomto ste uz poculy? http://www.autoledky.sk
Neake Xenesis a ze su fakt dobre...
Tu je o nich nieco popísane: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=40&t=5834&start=0


Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime8/1/2010, 15:31

stale to ma 55w,ja som do peugeota preto daval xenony a ledky vsade,aby som tolko neplitval elektrickou energiou a podla mna to nebude svietit tak ako xenon,ale zase oproti normalnym ziarovkam to moze byt celkom slusne
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Lucko
Agent
Agent
Lucko


Male
Vek : 39
Registrácia : 31.03.2008
Počet príspevkov : 1822
Auto : VW Passat B5 1.9 TDI AFN
Bydlisko : Trnava

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime8/1/2010, 18:03

Pit-Bull napísal:
asi tie philipsi objednam a uvidzim aku to bude mat zivotnost.. Ty mas ake Lucko

ja som mal osram cool blue, vydrzali mi skoro rok, potom som mal philips xenon efect tie nieco vyse roka vydrzali a teraz mam xenony.
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime9/1/2010, 12:28

ja už som vystriedal všelijaké... kúpil som aj Philips blue vision - xenon efekt, k tomu som mal parkovačky(modrá banka zafarbená) ktoré svetia do biela nie tak na oranžovo ako klasické..ale tie žiarovky za ktoré som dal v cz 1190 Kč 2 ks... svetia presne tak, ako tie ktoré som kúpil NO NAME značku za 290 Sk 2 ks... aspon ja osobne rozdiel medzi nimi nevidím...
H7 - 55W ... či philipsi alebo tie bez znacky ziarovky, majú tak isto zafarbenu tú banku ktorá má dávať ten efekt tomu... na jedno kopyto všetko...
Návrat hore Goto down
Pit-Bull
Pretekár
Pretekár



Male
Registrácia : 25.03.2009
Počet príspevkov : 397
Auto : VW GOLF VI / Yamaha R6

žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime13/1/2010, 14:16

hosi hodili by ste mi tu niekto foto ako to vyzera res. rozdiel medzi H7 philipskou a obycajnou...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: žiarovky plnené xenonovým plynom   žiarovky plnené xenonovým plynom - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
žiarovky plnené xenonovým plynom
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Start za studena s plynom
» G4 1.9 TDi 81kW; Auto neide viac ako 120km/h s plynom na podlahe

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: