VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 elektrony na GOLF VI

Goto down 
+13
chosefina
Pit-Bull
caravelle
Dust
Prekladateľ
Skolacik
DEH
vrato
ppaprok
Badboy23
synak
mato88
GOLF 6
17 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
GOLF 6
Začiatočník
Začiatočník
GOLF 6


Male
Registrácia : 31.08.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : Golf VI
Bydlisko : Brno a Moldava nad Bodvou

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 15:40

kto ma skusenosti s elektronmi na GOLF VI ??? neviem sa rozhodnut ci si mam kupit 19 alebo 18 potreboval by som poradit, co poviete ??
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 16:05

podla toho ci jazdis kazdy den s tym autom,ci po meste,ci mimo,na aky motor a taak,ja by som urcite isiel aj do 20" pri 6 golfe
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 17:16

...kolesa niesu penis.. cize podla mna neplati cim vacsie tym lepsie.. podla mna je ideal 18´´ ...a hlavne bez poriadneho znizenia budu 19´´a 20´´ vyzerat fakt divne.. ja by som dal prednost radsej mensim a poriadnym kolesam plus nejaky podvozok.. tu je priklad ze aj 17-ky mozu vyzerat dobre..

elektrony na GOLF VI R32bbsrs01
Návrat hore Goto down
GOLF 6
Začiatočník
Začiatočník
GOLF 6


Male
Registrácia : 31.08.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : Golf VI
Bydlisko : Brno a Moldava nad Bodvou

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 21:40

no jazdim s nim kazdy den, aj v meste aj mimo, a mam tam motor 2.0 TDI 110 PS
najradsej by som tam dal 19 ale sa bojim ze na tych nasich vynikajucich cestach sa mi skoro znici vsetko na aute, takze neviem, a mozno este pockam na jar, teraz uz ajtak nebudem potrebovat elektrony, tak mozno na jar budu aj nejake akcie
Návrat hore Goto down
GOLF 6
Začiatočník
Začiatočník
GOLF 6


Male
Registrácia : 31.08.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : Golf VI
Bydlisko : Brno a Moldava nad Bodvou

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 21:43

a inac chcem tam dat aj sportove pruziny, takze sa mi to znizi asi o 30 mm,
ale ked pozeram obrazky tak ani 19 nie su velmi velke,
no a inac mas pravdu v tom ze zalezi hlavne na vyzore, lenze ja ani to neviem co by tam pasovalo, alebo ze akej farby maju byt tie elektrony,
Návrat hore Goto down
GOLF 6
Začiatočník
Začiatočník
GOLF 6


Male
Registrácia : 31.08.2009
Počet príspevkov : 27
Auto : Golf VI
Bydlisko : Brno a Moldava nad Bodvou

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 21:46

upload
Návrat hore Goto down
Badboy23
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 13.10.2009
Počet príspevkov : 20
Auto : MK5 1.9 TDI 77kw
Bydlisko : Senica

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime13/10/2009, 22:56

sak skus si porobit konfiguratori diskov nech vies ako to bude asi vyzerat Smile odporúčam na stranke www.elektrony.cz das si tam farbu ,rozmery diskov ,vsetko pekne ukaze ,vypocita a pod Smile 
akej farby mas golf? 
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 07:39

...na obrazku vyzera vsetko male.. Smile ..ale ver ze na zivo budu 18´´ velke.. (resp zalezi od designu.. vseobecne limcove disky su opticky mensie ) a ak jazdis po meste tak 19´´ by som nedaval.. mal som nieco podobne obute na predchadzajucom aute a je ovela horsie mat extranizky profil ako sportovy podvozok co sa tyka vnimania nerovnosti a nicenia naprav.
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 10:49

co sa tyka penisov,aj s malym sasom sa daju robit velke zazraky,takze pri penisoch neplati cim vacsi,tym lepsi,co sa tyka kolies,17" co si sem dal su sice fajne,ale uz na g5 vyzeraju dost uboho,na g6 by vyzerali este horsie,tak isto aj ked ten podvozok so 17" neznizis,tiez to vyzera divno,tak znizezie treba dat tak ci tak aby to vyzeralo k svetu,19" na g6 su akurat aj po meste,ako som uz niekde spominal,jazdime 18" kazdy den po blave na g4 a ziaden problem,vacsinou od vacsich kolies odhovaraju ludia co vzivote vacsie kolesa na aute ani nemali
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 10:51

konfigurator stoji tiez na prd,lepsie je si pohladat na googly fotky uz nejakymi kolesami
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 11:07

...a v com je G V ina ako G VI ..proporcne myslim..? ..podla mna je to iba megafacelift.. ...takze nechapem argument ze na G VI by som dal nieco co na G V nie.. a okrem toho uz od 4-tej generacie pouzive golf rovnaky rozmer kolies.. a ja som vacsie kola mal a viem co hovorim.. 18-ky som pisal ze su ideal .. tak ako pises ty ze s tym jazdis v poho.. 19-ky na slovenske cesty.. no neviem..
Návrat hore Goto down
Badboy23
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 13.10.2009
Počet príspevkov : 20
Auto : MK5 1.9 TDI 77kw
Bydlisko : Senica

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 11:24

a ako je to so zivotnostou tlmicov a podvozku celkovo s takymi kolesami oproti normalnym?
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 12:46

aky je rozdiel medzi g4 a g5,taky isty ako medzi g5 a g6,kompletne vo vsetkom

elektrony na GOLF VI Dsc08213i3283900x700275

toto je g6 na 19"
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 12:53

zivotnost podvozku nezavisi len od kolies,ked budes mat auto na plechoch s vacsim profilom a budes s nim jazdit len po lese a meste s dierami,tak ten podvozok s tymi nizkoprofilovymi moze vydrzat aj dlhsie ako ten s tymi plechamy,chcem tym povedat,ze vela zavisi od miesta kde sa s autom jazdis a tiez ako s tym autom jazdis,su ludia,co si daju na auto tucne 20",taky co im rodicia kupili vsetko,nevedia si vazit veci a taky rozbiju auto za tyzden a su taky ludia,co si za posledne love kupia 22" a snazia sa jazdit tak aby im to auto vydrzalo co najdlhsie a to auto im aj dlho vydrzi,dlhsie ako tym ostatnym
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Badboy23
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 13.10.2009
Počet príspevkov : 20
Auto : MK5 1.9 TDI 77kw
Bydlisko : Senica

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 13:02

aha dik Smile myslel som pri rovnakej jazde na plechoch s vyssim profilom alebo na ndiskoch s nizkym ale tak to je jasne ze tie disky s nizkym opotrebuju ten podvozok viac, hlavne na tych nasich cestach, planujem na jar Golf VI a chcel by som tam dat 17ky Dotz Hanzo ale k tomu by sa hodilo asi aj to auto znizit ale moc sa v tom nevyznam
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 13:51

rozoberame tu uz sice vec mimo temu ale ked by som ti dal na hever G 5 a G6 s rovnakym motorom tak odspodu by si nevedel co je co.. ma rovnaku kasnu.. napravy, podvozok... vsetky koncernovo zhodne auta s platformou golfu prekonali minuli rok facelift.( O2,leon,A3)..jediny rozdiel v tom ze nie taky markantny ako golf. nova generacna platforma sa planuje na rok 2011-2012 cize pochybujem ze VW by vytvoril novu platformu na ktorej by postavil G6 a svojim koncernovym kolegom by ju ponukol az za 3r. lebo v minulosti vsetky menovane auta sa generacne menili v ramci jedneho roku.. a odpovede ako ja by som dal na G VI aj 20´´ a rozdiel medzi G4 a G5 ja ako G5 a G6 mi pripada ako odpoved skolkara..
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 14:37

synak: no coment

badboy23: kazde auto je krasne pre svojho majitela ak je urobene na mieru svojho majitela,urcite medzi zakladne upravy patri vymena kolies za nejake elektrony a podvozok v neposlednom rade,ak nechces stretnut podobne upravene auto niekde u vas,je lepsie si popozerat ake kolesa obuvaju auta v tvojom okoli,ci vobec tie auta maju znizeny podvozok,niekedy aj tie iste kolesa ukazu na znizenom aute uplne inak ako na tom neznizenom,ja osobne som zastanca co najvacsich kolies na dane auto,a co najvacsie znizenie,strasne sa mi paci ked na aute nenajdes ani najmensiu skaru medzi blatnikom a kolesom a ked koleso vyplna co najviac priestoru pod blatnikom,vyzera to dost honosne a pekne,ale na druhej strane su aj take disky,ktore nie su pekne moc velke,hlavne tie 2 ci 3-dielne,vacsinou maju dost siroky limec,ako na obrazku tej modrej g5 od synaka,ale tieto disky su radovo kvalitou a cenou uplne niekde inde,a ak si ochotny dat za jeden neobuty elektron okolo tisicky,tak klobuk dole,nie kazdy na to ma,ale aj tu pri tychto diskoch by som volil minimalne 18" na g6
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Badboy23
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 13.10.2009
Počet príspevkov : 20
Auto : MK5 1.9 TDI 77kw
Bydlisko : Senica

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 14:41

a kde sa daju zohnat pekne a lacne disky ked vravis ze tamtie su drahe?
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 14:51

tak dotz hanzo nie su drahe,ale podla mna to je na uz kazdom tretom aute,je tolko druhov diskov ze by sme sa tu z toho aj zblaznili,treba ist vylucovacou metodou,limec,alebo bez limca a hlavne v akej cene,ci uz obute,alebo len cisto elektrony,vacsinou ked beries obute disky,tak cena tych pneu ked si to prepocitas je skoro smiesna,ako keby si to mal kupovat zvlast a vacsinou je uz v cene obutie,vyvazenie,a napriklad kovovy ventil
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime14/10/2009, 14:59

u lacnych by som si daval pozor,vacsina je vyrobena v turecku,ale aj niektore drahsie sa uz vyrabaju v turecku,tie lacne by som ti odporucil nejake PLW,Anzio,CMS,potom su dobre znacky ATS,Borbet,drahsie O.Z.,BBS,Schmidt,ABT,treba vyberat take disky ktore maju aspon TUV na presne to auto na ktore to pojde,daju sa kupit aj chromove sprepacenim sracky made in china za 50 eur za kus,ale asi si vies predstavit co to je a zistit pri 130km/h ze ta predbieha niektore koleso je dost realna pri takychto diskoch,alebo ked prudko zabrzdis tak sa zlomi na dve casti,mal som moznost taky disk vidiet elektrony na GOLF VI Icon_biggrin
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





elektrony na GOLF VI Empty
OdoslaťPredmet: Re: elektrony na GOLF VI   elektrony na GOLF VI Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
elektrony na GOLF VI
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Elektrony na golf 4
» Elektrony
» TP elektrony
» Elektrony
» Elektrony TUV, VIA, ISO, JWL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: