VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Zabezpečenie G V

Goto down 
+11
Benchy
MarekP
dedusko
peterpeto
jozef.79
sovo
golfmanik
Lechy
marceloo
remco
dodis6
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Lechy
Administrátor
Lechy


Male
Vek : 37
Registrácia : 26.06.2007
Počet príspevkov : 399
Auto : VW Golf II 1,6 GTD (JR)

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime24/2/2008, 17:28

dodis6 napísal:
nevie niekto či ZEDER montuju aj v Prešove,alebo Košiciach?

V KE ho montujú: http://www.zederlock.sk/kontakt.php
Návrat hore Goto down
dodis6
Autoškolák
Autoškolák
dodis6


Male
Vek : 43
Registrácia : 30.01.2008
Počet príspevkov : 61
Auto : WV Golf V tdi 66kw
Bydlisko : Prešov-okolie

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime24/2/2008, 17:32

Lechy napísal:
dodis6 napísal:
nevie niekto či ZEDER montuju aj v Prešove,alebo Košiciach?

V KE ho montujú: http://www.zederlock.sk/kontakt.php
dik
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime13/3/2008, 21:22

8000 sk, v KE to zmakli mne za 60 minut... a golfy tam chodia ako na beziacom pase Very Happy
Návrat hore Goto down
dodis6
Autoškolák
Autoškolák
dodis6


Male
Vek : 43
Registrácia : 30.01.2008
Počet príspevkov : 61
Auto : WV Golf V tdi 66kw
Bydlisko : Prešov-okolie

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime16/3/2008, 10:22

dodosvk napísal:
8000 sk, v KE to zmakli mne za 60 minut... a golfy tam chodia ako na beziacom pase Very Happy
a si spokojny?ja som už aj v PO.našiel montažne stredisko,tam kde som teraz daval robit novy alarm Laughing
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime16/3/2008, 10:36

som velmi spokojny a doverujem zederu. jedine odtahovka pomoze zlodejom.

myslim ze za tie peniaze sa to oplati.
Návrat hore Goto down
dodis6
Autoškolák
Autoškolák
dodis6


Male
Vek : 43
Registrácia : 30.01.2008
Počet príspevkov : 61
Auto : WV Golf V tdi 66kw
Bydlisko : Prešov-okolie

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime17/3/2008, 19:18

dodosvk napísal:
som velmi spokojny a doverujem zederu. jedine odtahovka pomoze zlodejom.

myslim ze za tie peniaze sa to oplati.
ved keby som byval v Ke.tak tiež by som si ho asi dal...o) aj ked kradne sa všade Sad
Návrat hore Goto down
sovo
Autoškolák
Autoškolák



Registrácia : 21.05.2008
Počet príspevkov : 56
Auto : ex VW GOLF V 1.6i
Bydlisko : MARTIN

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime22/5/2008, 20:06

O.K chapem že je najlepšie mat min dve zabezpečenia! Chcem sa iba spýtat aký to mam ja alarm,je to origo VW so snímaním vnutorného priestoru Cool Inak ZEDER si dat namontovat nemožem lebo VW tento výrobok nepovažuje za bezpečný a ak tak spravím padne my zaruka!Overoval som to aj u importera v BA a tý mi to potvrdili!!! Sad
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime17/6/2008, 00:59

Ak sa raz rozhodne niekto ukradnut Vase auto tak Vam nepomoze nic.. minule niekto ukradol GV zo Zederom (cz forum), tak ja hovorim ze tym iba predlžite čas ktorý potrebuje na prekonanie zlodej,

Neviem z tou bezpečnosťou ale Zeder javí sa mi ako najlepší z mech. zabezpečení v sučastnosti, Defend je podla mna na nic.. staci stlacit spojku.. a pritom to poistovanam a importerom staci, neviem ci nejde o nieco ine ako bezpečnosť..
Návrat hore Goto down
peterpeto
Začiatočník
Začiatočník
peterpeto


Male
Vek : 40
Registrácia : 25.01.2008
Počet príspevkov : 25
Auto : VW Golf V [BLACK]
Bydlisko : západné Slovensko

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2008, 15:45

sovo napísal:
O.K chapem že je najlepšie mat min dve zabezpečenia! Chcem sa iba spýtat aký to mam ja alarm,je to origo VW so snímaním vnutorného priestoru Cool Inak ZEDER si dat namontovat nemožem lebo VW tento výrobok nepovažuje za bezpečný a ak tak spravím padne my zaruka!Overoval som to aj u importera v BA a tý mi to potvrdili!!! Sad

V Trnave v Autocomodexe (predajca VW a Skoda) maju normalne zmluvu so ZEDEROM a bezne ho montuju na nove VW auta.
Aj teraz si otec chcel objednat nove auto a predajca mu odporucil montaz Zederu a to priamo u nich Wink

Takze zalezi ako kto ma zmluvu Smile

Kamarat totiz kupoval C4-ku a kedze predajca Citroen nemontoval Zeder, bol nuteny kvoli lizingu kupit ich kravinu za 8 000, pretoze tiez by stratil zaruku Wink
Po 2 rokoch ak mu ho dotial neukradnu (ved kto by taky francuzsky grc aj kradol Wink)) ) moze namontovat aj Zeder Wink
Návrat hore Goto down
dedusko
Začiatočník
Začiatočník
dedusko


Registrácia : 21.01.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : GOLF 5 1,9TDI 77kw
Bydlisko : BA

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime24/1/2009, 12:01

noo ja som dal do golfu v metu a este aj vypinac kazdy odpoji nieco ine ;-) ale aj tak to nieje zarukou ue sa im to nepodari a nenalozia ho ;-( kamos mal vsetko a golfik mu zmizol ....ale ak je vytipovaný tak nieje sanca ..skoda
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime13/2/2009, 09:28

Ja tiez planujem kupit do svojho golfa system Zeder, v pondelok mi ho idu montovat. Podla ich reklamy je to najucinnejsia ochrana, pretoze na jeho prekonanie je potrebny velmi dlhy cas, ale reklame sa neda verit, ved oni ho chcu predat, tak napisu cokolvek. Chcel by som si este namontovat nejaky skryty vypinac, ale nikde na intenete som nenasiel nijaky navod a do elektriky sa moc nechcem vrtat aby som nieco nepokazil. Nemate niekto takyto vypinac, aby ste mi poradili?Myslim si, ze najucinnejsie zabezpecenie je domacej vyroby, ak je spravne skonstruovane, lebo zlodeji pri komercnych zabezpeceniach uz vedia kde co odpojit.
Návrat hore Goto down
Benchy
Autoškolák
Autoškolák
Benchy


Male
Vek : 39
Registrácia : 30.05.2008
Počet príspevkov : 79
Auto : VW Golf VI Variant 1.6 CR TDI 03/10
Bydlisko : Presov

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime13/2/2009, 11:24

Ja mam zeder uz dobry rok a zatial sda mi zda ze je to naj zabezpecenie.Dal som si aj dvojcestny alarm magicar.Myslim si,ze ako zabeypecenie auta to staci,ale nemyslim si zeby kradli prave golfi v dnesnej dobe ked uz su auta take lacne.Zlodeji sa viac zameravaju na drahe auta.
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime13/2/2009, 12:09

Benchy napísal:
Ja mam zeder uz dobry rok a zatial sda mi zda ze je to naj zabezpecenie.Dal som si aj dvojcestny alarm magicar.Myslim si,ze ako zabeypecenie auta to staci,ale nemyslim si zeby kradli prave golfi v dnesnej dobe ked uz su auta take lacne.Zlodeji sa viac zameravaju na drahe auta.
tak to je teda omyl...zlodeji sa vzdy zameriavaju nato coho je vela, pocom je dopyt a co sa lahko rozpreda....Limuziny velmi neriskuju,pretoze nevedia "aky dobrotnik" ju ma...a najma je problem z jej rozpredanim,resp. legalizovanim, takze sa to vacsinou riesi vyvozom z EU,teda niekde na ukrajinu a podobne..no kedze je uz ukrajinska hranica ,aj hranica EU je to odost vacsi problem....
Návrat hore Goto down
emem
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 46
Registrácia : 08.01.2009
Počet príspevkov : 43
Auto : Golf V/1.4/55kW
Bydlisko : Bratislava

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime13/2/2009, 12:48

ja mam zeder.. a citim sa bezpecne... jedine co mi vadi je ta ich otrasna nalepka Wink
Návrat hore Goto down
Veduci
Autoškolák
Autoškolák
Veduci


Male
Registrácia : 02.05.2009
Počet príspevkov : 119
Auto : VW Golf IV 1.9 TDi | AHF 81kW
Bydlisko : Lipt. Mikulas

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime19/8/2010, 17:05

Tak takto kamosovi v noci vyriadili auto, vyzera to tak ze ho chceli ukradnut ale ZEDER im v tom zabranil, museli byt hodne nasraty a tak aspon kolesa ukradli. Vyzera to amatersky ale vysledok bol profesionalny, kompletne prepalena riadiaca jednotka, znicena zamka na dverach, znicena spinacia skrinka...atd

https://2img.net/r/ihimizer/img837/6489/001sh.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img205/9391/002dar.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img101/5255/003wqf.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img580/6947/004jz.jpg
Návrat hore Goto down
Dragster
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.08.2012
Počet príspevkov : 1

Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime14/8/2012, 22:11

Neviete mi niekto dať kontakt kde to montažne stredisko zederu najdem v KE ?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zabezpečenie G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zabezpečenie G V   Zabezpečenie G V - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zabezpečenie G V
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: