VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Xenony G V

Goto down 
+5
synak
jozef.79
ivco85
marceloo
dodis6
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime8/7/2008, 13:40

....a ak som to spravne pochopil tak tento pri vymene svetiel naraznik nedemontoval.. tak preto ta otazka.. http://rabbitownersclub.com/vw/showthread.php/angel-eyes-headlight-diy-5642.html ....moja Aj nieje az taka dobra ale myslim ze tam spomina ze dal dole len masku a nejaky kryt naraznika.. resp tie plast. podblatiky nad kolesami a odtial sa dostal k svetlam..
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime8/7/2008, 14:02

...tak nic.. po dokladnom precitani som zistil ze aj on dal dole naraznik.. Smile
Návrat hore Goto down
Benne
Začiatočník
Začiatočník
Benne


Registrácia : 11.08.2007
Počet príspevkov : 22
Auto : Golf V

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime22/7/2008, 12:24

synak teba som myslim videl raz v auparku, teda tvojho golfa... myslim,ze bol modry,teda ak si siel do tych svetiel nakonec Very Happy
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime23/7/2008, 15:08

...ee.. este som to nenahodil.. riesil som rozpadnute klucky ktore som si zapricinil svojou ´´sikovnostou´´ pri ich lakovani.. Smile svetla su este len v plane.. a moja kara je cierna.. Smile
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime12/8/2008, 08:46

...tak refresh...potrebujem radu od cloveka co pracuje resp. servisuje VW - Skodu...uz z viacerych stran som sa dopocul ze na GV a O2 sa stava ze pri domontovani H.i.D. sady jej elektomagneticke pole menicov odpali riadiacu jednotku..(zevraj hlavne rocniky 2004-2006) comu by som sa samozrejme rad vyhol.. pri tej cene.. Smile ..cize kde sa nachadza RJ ..? aby som to dal od nej co najdalej.. plus nejaku uzitocnu radu..cim odizolovat atd.. inac motor je 1.4 .. dik..
Návrat hore Goto down
yurik710
Začiatočník
Začiatočník
yurik710


Registrácia : 24.11.2008
Počet príspevkov : 9

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime1/12/2008, 20:30

marceloo napísal:
Nemam nikde pisane, ze je bez , ale radsej preverim priamo u vyrobcu v nemecku, takze najskor rajtra dam vediet
a co sa tyka cenovej ponuky , taaak ako clen VW Golf klubu by bola cena na cierne, alebo chromovane Angel eyes so sosovkami za 10500,- za par Smile
obrazky su tu v E-shope



Kupil som si angel eyes cierne, cena cca 10000, je v nich vsetko co potrebuje golf, motorcek , kabelaz, sosovky, nie je ziadny problem v zapojeni ani vo vymene svetiel a da sa to pekne ovladat koleckom z vnutra, potom tam dokupis HID cinu a vsetko ti funguje tak ako doteraz , akurat , ze mas pekne xenonove svetlo zo sososvkyplus imidzove osvetlenie co sa tyka parkovaciek.
Návrat hore Goto down
yurik710
Začiatočník
Začiatočník
yurik710


Registrácia : 24.11.2008
Počet príspevkov : 9

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime1/12/2008, 20:36

synak napísal:
....a ak som to spravne pochopil tak tento pri vymene svetiel naraznik nedemontoval.. tak preto ta otazka.. http://rabbitownersclub.com/vw/showthread.php/angel-eyes-headlight-diy-5642.html ....moja Aj nieje az taka dobra ale myslim ze tam spomina ze dal dole len masku a nejaky kryt naraznika.. resp tie plast. podblatiky nad kolesami a odtial sa dostal k svetlam..


pri vymene svetiel sa nedava dole narazniik ani plasty okolo kolies,vyberaju sa listy spod svetiel , ktore su v narazniku, pod nimi je dalsi srob od svetla. Klasicky to zapac niecim , napr srobovak a listicky vypadnu a ani ich neposkodiis
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime4/1/2009, 18:08

..dlho som tu nebol.. Smile ..ale tie svetla uz mam cca 2 mesiace.. rovnake ako som uvadzal v tom linku..mna stali 6500.- cela demontaz a montaz novych svetiel trvala cca hodku aj s nastavenim.. ale bez demontaze naraznika to neslo.. h.i.d sadu som mal ale tu som vyhodil.. ako som predpokladal tak golf strajkoval.. nepomohlo ani nastavenie RJ a ani xen. s odberom 55W proste to ci sa rozsvietili bola loteria.. a odfajcilo mi to asi nieco v rj lebo odvtedy mi obcas z nicoho nic preblikavaju zadne zvetla.. ako keby som brzdil.. cize h.i.d uz nikdy ..mam tam H7 od osramu so zvysenou svietivostou a teplotou svetla cca 4000k a cez tu cocku to vyzera skoro ako xenon.. jasne ze len vyzera.. intenzitu to nenahradi.. ale aspom sa mi teraz bude kludnejsie jazdit ked sa policajti zamerali na nelegalne xen. v autach.. Smile
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime4/1/2009, 18:34

neviem ci som to spravne pochopil..ale ked si mal tu HID sadu v aute,tak nehlasilo ti na palubaku niekedy vypalenu ziarovku??
stretol som s podobnym problemom..pretoze G5, O2..atd uz maju detekciu vypalenych ziaroviek..to znamena ze reaguju na pokles odberu zo standardnych 55W na nizsie hodnoty a to potom vyhodnocuju a hlasia ako vypalenu ziarovku....a HID sada ma odber 35W...cize to potom strajkuje....
takze problem dotycneho sa vyriesil ked sa na VAGu nadstavila nizsia referencna hodnota....
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime4/1/2009, 18:59

..toto vsetko viem.. ved som pisal ze som skusal aj sadu ktora imituje odber 55W a aj sme to skusali nastavovat priamo vo VW servise .. a stale nic.. raz svietilo a raz nie.. a to hlasenie vypalenej ziarovky bolo tiez sporadicke.. sam servisak na to pozeral ako pako.. Smile ..a to o tom ze sa da nastavit nejaka referencna hodnota odberu som nevedel.. a asi ani ten servisak..Smile cize to sme neskusali.. on jedine prehadzoval vo VAGu policko halogen na xenon .. a potvrdil.. ale jeden chalan mi vravel ze GV a O2 maju rozdielne RJ na svetla ak ma auto hmlovky ...proste auto bez hmloviek ma inu RJ (tusim aj od ineho vyrobcu) aku auto co ma hmlovky.. a vravel aj to ze origo xen. tam mozes mat iba ak mas hmlovky.. a to bol aj cely moj problem.. ze je hmlovky nemam a tym padom ta moja RJ ani nejde nastavit do modu xenon .. ono to sice vo VAGu ukaze ked sa napichnes na auto aj potvrdi ale RJ sa stale tvari ze o nicom nevie.. a preto to blbne.. dufam ze som to napisal zrozumitelne.. Smile
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime19/5/2009, 19:00

takže na xenóny potrebuješ riadiacu jednotku HIGH ( auta ktoré nemali hmlovky boli dodavane z RJ ktorá bola voči RJ HIGH ochudobnená o niektoré funkcie hmlovky, xenóny RJ - MEDIUM) bohužiaľ sa šetrí tam kde nemá....

ps. je úplne jedno či je to OII alebo GV elektrika je rovnaká

ps2. odporúčam origo xenony

ps3 - Vo VAGu mozes odkliknúť na čo kolvek - otazne je či to RJ spapá, a v tomto prípade ti samozrejme odmietne kodovanie
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime20/5/2009, 19:50

presne ako piše jozef.79, na xena potrebuješ mať jednotku aby kodovanie prijala, okrem toho sa natahuje od kazdeho svetla jeden kablik do BSG, neviem z hlavy do ktoreho PINu myslim ze do svorky A a D
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime5/7/2009, 14:09

zdravim vsetkych
vedel by mi niekto poradit,ci su nejake vybojky(ziarovky)ci ako sa tomu hovori aby mi to svietilo silnejsie,a hlavne mi ide o efekt aby to vyzeralo odlisne od halogenovych svetiel,ale aby to bolo legalne,kedze xenony musia mat ostrekovace a automaticke nastavovanie svetiel,ide mi hlavne o efekt,aby to vyzeralo odlisne od inych svetiel ktore maju ine auta,asi je to divna otazka ale velmi sa v tych svetlach nevyznam
dakujem za pomoc
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime5/7/2009, 16:42

Skoč do najlbližšej predajne s autopríslušenstvom a nech ti poradia., Najsilnejšie čo viem su Osram NightBreaker, ale každé plus ma aj minus,

čím je vyšší výkon, tým je nižšia žívotnosť žiaroviek, a hlavne pri terajšom dennom svietení, takze skús, ale dopočul som sa že pri intenzivnom každodennom používaní je životnosť cca 3 mesiace čo sa prejaví aj na peňaženke.

S tým dopojením kablikov od xenonov ma dream pravdu, aj s tými svorkami A a D, čísla sa mi teraz nechce hľadať.

Ak môžem odporučiť, už ked idete do xenonov, kúpte origo, je tam podstatný rozdiel kvality, čo môžu potvrdiť aj iní
Návrat hore Goto down
jan166
Začiatočník
Začiatočník
jan166


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.12.2008
Počet príspevkov : 24
Auto : vw golf 5 2.0 TDi sportline 103kw
Bydlisko : presov a okolie

Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: ake ziarovky H7 aby to vyzeralo ako xenon alebo by sa to co najvieac podobalo xenou?   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime8/10/2009, 21:47

synak napísal:
..dlho som tu nebol.. Xenony G V - Stránka 2 Icon_smile ..ale tie svetla uz mam cca 2 mesiace.. rovnake ako som uvadzal v tom linku..mna stali 6500.- cela demontaz a montaz novych svetiel trvala cca hodku aj s nastavenim.. ale bez demontaze naraznika to neslo.. h.i.d sadu som mal ale tu som vyhodil.. ako som predpokladal tak golf strajkoval.. nepomohlo ani nastavenie RJ a ani xen. s odberom 55W proste to ci sa rozsvietili bola loteria.. a odfajcilo mi to asi nieco v rj lebo odvtedy mi obcas z nicoho nic preblikavaju zadne zvetla.. ako keby som brzdil.. cize h.i.d uz nikdy ..mam tam H7 od osramu so zvysenou svietivostou a teplotou svetla cca 4000k a cez tu cocku to vyzera skoro ako xenon.. jasne ze len vyzera.. intenzitu to nenahradi.. ale aspom sa mi teraz bude kludnejsie jazdit ked sa policajti zamerali na nelegalne xen. v autach.. Xenony G V - Stránka 2 Icon_smile

Zdravim ktore ziarovky osram H7 si si kupil,alebo ktore by sa najviac podobali xenonu? pozri linky Žárovka H1,H7,H4 NightBreaker +90% sada Osram - sada 2 kusů, Žárovka H1,H7,H4 Cool Blue OSRAM 12V - sada 2 kusů
Žárovka H1,H7,H4 Light@Day sada Osram sada 2 kusů Žárovka H1,H7,H4 Silverstar +50% sada Osram - sada 2 kusů vdaka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Xenony G V - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Xenony G V   Xenony G V - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Xenony G V
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ake xenony?
» xenony na golf V na predaj

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: