VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Riadenie lieta po ceste...

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
MINO
Pretekár
Pretekár
MINO


Male
Vek : 36
Registrácia : 02.01.2009
Počet príspevkov : 599
Auto : GOLF 3 AEX
Bydlisko : Somewhere Near The Ukraine

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime15/5/2009, 12:30

Potrebujem pomoc....potom ako som havaroval-ked ma vytiahli z tej priekopy tak som autom isiel domov...ako som tak tocil s volantom - volant nerobil ziadny odpor - isiel az prilis lahucko...tocilo sa snim ako s blatom - pricom akonahle som vysiel na nejaku nerovnost volant sa mi natacal tak ako sa kolesa prisposobovali nerovnosti - prosto riadenie nic nestabilizovalo - pripisoval som to tomu zohnutemu ramenu od spolujazdcovej strany - no po vymene ramena - robi to iste - prosto volant sa sam nataca (trha s nim) akonahle vyjdem na nejaku vyvyseninu alebo do mensej jamy....ked s nim tocim - ide az velmi lahko...viete mi poradit co to moze robit?
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f7/topic-t2945.htm
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime15/5/2009, 15:57

a stabilizator nemaš utrhnuty?
Návrat hore Goto down
MINO
Pretekár
Pretekár
MINO


Male
Vek : 36
Registrácia : 02.01.2009
Počet príspevkov : 599
Auto : GOLF 3 AEX
Bydlisko : Somewhere Near The Ukraine

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime15/5/2009, 19:06

vyzera byt ok...
Návrat hore Goto down
http://www.vwgolf-club.net/forum-f7/topic-t2945.htm
spider-wifi
Vodič
Vodič
spider-wifi


Male
Vek : 38
Registrácia : 21.03.2008
Počet príspevkov : 240
Auto : Bora Variant TDI 74kw(ATD)2004..ex
Bydlisko : MT

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime15/5/2009, 19:31

zbehni na geometriu
Návrat hore Goto down
http://www.autoconnect.sk
Jojo sdi
Pretekár
Pretekár
Jojo sdi


Male
Vek : 50
Registrácia : 13.02.2009
Počet príspevkov : 490
Auto : GOLF 4 2001 1,9SDI AQM Uspávač hadov
Bydlisko : Zálesie

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime15/5/2009, 20:07

ked ti zohlo rameno,budes mat asi ohnutu aj tycku riadenia alebo otoc... treba dat pozret geometriu,tam ti to zistia urcite Smile
Návrat hore Goto down
Eduard1
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 18.09.2015
Počet príspevkov : 1

Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime18/9/2015, 01:53

Cau, viem ze je to uz niekoľko rokov ale potreboval by som poznať odpoveď v čom si mal chybu. Ja mam uplne ten isty problem(sice mam Passat b5), riadenie ide veľmi ľahko(predchadzajuca majitelka vletela na kamen) lietam po ceste , už som aj trošku utiahol ten šrob na hrebeni o 2-3 dieliky ale veľmi nepomohlo lebo volant sa už potom po zakrute nechcel vracať.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Riadenie lieta po ceste... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Riadenie lieta po ceste...   Riadenie lieta po ceste... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Riadenie lieta po ceste...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» udrzanie auta na ceste
» Problem s pneumatikami na mokrej ceste
» nepravidelny chod motora pri dlhej ceste
» Riadenie
» Riadenie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: