VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 ..cierne auto

Goto down 
+31
DominikVF
Blitzkrieg
vr6corrado
zuzko
01lukasss01
Michalino
mark959
MarekP
Pit-Bull
tapo
alfonso3006
Zolko
dream7000
mako
cubic214
Steniel
TheMartin
kazatel
tono55
Lucko
SPIKEBOY
remco
lupo
mato88
k0be
ivco85
nikibad
vw5sport
pepo444
element666
synak
35 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime6/5/2011, 18:51

Ale mne to pripadalo hneď neprehliadnutelné Smile máš jednu nevýhodu ,že asi si nikdy sám seba nepredbiehal... What a Face
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime8/5/2011, 22:29

nejake foto z janickov ..nove su predne svetla a dnes nahodene zadne svetla z R32

..cierne auto - Stránka 6 130m
..cierne auto - Stránka 6 131m
..cierne auto - Stránka 6 132m
..cierne auto - Stránka 6 133m
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime14/5/2011, 17:39

jedna paráda.. tie svetla ktoré máš vpredu, to su xenony?.. alebo tie od hella H7 ?? ... rozmýšľal som totiž nad novými svetlami.. natrafil som aj na tvoje čo si mal alebo máš ešte na predaj...ale asi by som skor dal takéto aké maš teraz .. vyzerá to super.. celé auto:)
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime15/5/2011, 15:57

...su to hella H7 ,ale svetlomet je totozny s tym aky sa dava vo fabrike na xenony.. ma este aj miesto na uchytenie original starterov a parkovacka nieje v parabole dialkacov ale v tej spodnej casti ako je blinker.. tak isto to maju aj origo xenony.. tie svetla su paradne.. Smile ..aj svietivost aj vyzor..
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime21/5/2011, 20:35

hmm.. tak na ne začnem šporiť.. a naklapanie svetiel funguje z vnutra vozidla?.. ci sa nastavuju na pevno?
Návrat hore Goto down
dream7000
Autoškolák
Autoškolák
dream7000


Registrácia : 30.12.2008
Počet príspevkov : 87
Auto : GOLF 5,6
Bydlisko : Námestovo

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime22/5/2011, 08:15

samozrejme naklapanie funguje na koliesko vnutri vozidla, v svetlach su dodane aj motory a žiarovky...
Návrat hore Goto down
DominikVF
Autoškolák
Autoškolák
DominikVF


Male
Vek : 37
Registrácia : 18.09.2009
Počet príspevkov : 122
Auto : golf5 1,9 TDi 77 kW (chip 140 PS 315 NM).. 2006 (model 2007)
Bydlisko : Košice - okolie

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime22/5/2011, 12:55

tak to je paráda.. už len mi dajte odkaz na stánku kde to objednam:) ďakujem

http://www.devileyes.sk/45/0/0/detail/520/Golf+5+Hella+Xenon+design.html

je to ono? alebo daju sa najsť aj za lacnejšie?..
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime22/5/2011, 16:38

..ja som ich bral z e-bay ..idu tam cca od 300-350€ bez postovneho ..mne prisli za cca 4 dni po objednani.. cize spokojnost, samozrejme nove v krabici.
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime23/10/2011, 11:44

Ahoj Synak, prosím ťa ako si dosiahol to zatmavenie predného i zadného znaku? Musel si to brúsiť a potom striekať? a ak hej tak koľko krát? a prosím ťa ako si vytiahol zadný znak? je to komplikované? možno sa pýtam úplne hovadiny, ale do takýchto vecí sa nerozumiem chcel by som sa to naučiť...
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime23/10/2011, 13:14

Pidko napísal:
Ahoj Synak, prosím ťa ako si dosiahol to zatmavenie predného i zadného znaku? Musel si to brúsiť a potom striekať? a ak hej tak koľko krát? a prosím ťa ako si vytiahol zadný znak? je to komplikované? možno sa pýtam úplne hovadiny, ale do takýchto vecí sa nerozumiem chcel by som sa to naučiť...

skus na to hodit ciernu foliu Cool
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime23/10/2011, 18:16

dr_obesenec napísal:
Pidko napísal:
Ahoj Synak, prosím ťa ako si dosiahol to zatmavenie predného i zadného znaku? Musel si to brúsiť a potom striekať? a ak hej tak koľko krát? a prosím ťa ako si vytiahol zadný znak? je to komplikované? možno sa pýtam úplne hovadiny, ale do takýchto vecí sa nerozumiem chcel by som sa to naučiť...

skus na to hodit ciernu foliu Cool


čiernu fóliu? aký druh a myslíš že to prekryje máš to odskúšané? vyzerá to dobre?
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime23/10/2011, 20:16

Pidko napísal:
dr_obesenec napísal:
Pidko napísal:
Ahoj Synak, prosím ťa ako si dosiahol to zatmavenie predného i zadného znaku? Musel si to brúsiť a potom striekať? a ak hej tak koľko krát? a prosím ťa ako si vytiahol zadný znak? je to komplikované? možno sa pýtam úplne hovadiny, ale do takýchto vecí sa nerozumiem chcel by som sa to naučiť...

skus na to hodit ciernu foliu Cool


čiernu fóliu? aký druh a myslíš že to prekryje máš to odskúšané? vyzerá to dobre?

klasika folia z ktorej sa robia reklamne panely, a ano mal som to na maske na znaku,je to trocha papracka ale ked sa auto rozhodnes predat das to dole a je po probleme , mam to aj na foto v mojej teme..........
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime23/10/2011, 20:43

a ešte by som sa ťa chcel spýtať že ako si to tam nalepil, či je tá fólia samolepiaca, alebo si použil niečo iné? a veľmi pekne ti ďakujem za radu, určite vyskúšam... Smile
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime27/10/2011, 12:38

...dlho som tu nebol.. ja som znak striekal.. treba obrusit ten ´´chrom´´ a dat aj leptajuci zaklad na plasty.. potom do drzi paradne.. prvy krat som to striekal bez toho a do pol roka zacalo opadavat.. teraz to mam uz cca 2 a pol roka a stale to drzi.. s foliou si to neviem predstavit, urobit vsetky zahyby aby to nevyzeralo vygrcane.. a zadny znak je iba zacvaknuty.. treba opatrne vylupnut.
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime27/10/2011, 12:46

diky moc, a lepšie je to robiť asi na jar že? teraz cez zimu sa to neoplatí čo? a ešte jedna vec ten poťah na kapotu, si odkiaľ kupoval? lebo na nete sú tak okolo 80 - 100 €. Jej montáž je jednoduchá? treba to asi poriadne vyhladiť že? a ako sa to prosím ťa prichytáva na kapotu? a tiež je to lepšie asi dávať po zime či?
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime27/10/2011, 16:29

Pidko napísal:
diky moc, a lepšie je to robiť asi na jar že? teraz cez zimu sa to neoplatí čo? a ešte jedna vec ten poťah na kapotu, si odkiaľ kupoval? lebo na nete sú tak okolo 80 - 100 €. Jej montáž je jednoduchá? treba to asi poriadne vyhladiť že? a ako sa to prosím ťa prichytáva na kapotu? a tiež je to lepšie asi dávať po zime či?

kozka na kapotu sa pripina zospodu popruhmi, mas po kupe k nej navod. jedno kedy si ju das len pozor aby ti ju niekto nedorezal (ako mne), ked ju das v zme ochranis kapotu od kamienkou, ale pozor zadrzuje vlhkost a tym padom moze spsobyt korodovanie..............ma to + aj -, je tu zopar ludi co to tieto veci predava , prebehni inzerciu (aj starsiu) a najdes, vies nechcem robyt reklamu.

a este k tej folii, ja som nestriekal, zmenis nazor a budes zhanat novy, pouzil som kalsicku osem rocnu foliu na auto, poriadne natiahol a jemne orezal origo chirurg. skalpelom, a nieje to nijak obhryzene ani nic podobne ( ale podarilo sa mi to až na 2x)
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime27/10/2011, 19:41

na to stým korodovaním som nemslel, synak, ako to je u teba?
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime27/10/2011, 20:08

Pidko napísal:
na to stým korodovaním som nemslel, synak, ako to je u teba?

samozrejem by si musel mat poskodenu kapotu, no to ze to drzi vodu je fakt, no nemyslim ze by to zhrdzavelo za rok ci dva.
Návrat hore Goto down
Pidko
Autoškolák
Autoškolák
Pidko


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.04.2010
Počet príspevkov : 55
Auto : Golf V 1,9 TDI
Bydlisko : BA - Petržalka

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime28/10/2011, 12:35

no tak na to sa asi vykašlem radšej počkám keď bude viacej obitá a pak možno, fakt neviem čo teraz, musíte mi poradiť a povedať aké máte stým skúsenosti lebo ja fakt neviem Smile
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime28/10/2011, 19:30

no len tá koža je práve na to aby si tú kapotu nemal obitú, a dať ju hore a dolu je záležitosť 5min., ja ju mám asi štvrť roku a za ten čas nebola na aute možno 2 týždne, akurát možno v zime ju treba sem tam dať dolu a preprať a vysušiť.....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





..cierne auto - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ..cierne auto   ..cierne auto - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
..cierne auto
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cierne sadze z vyfuku
» Moje auto :-)
» poistka na auto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Môj Golf-
Prejdi na: