VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 kolesa loziska

Goto down 
+9
Sharkygolf
mizi
Blitzkrieg
nikibad
samo_NZ
Tyouko
Jojo sdi
ivco85
ciiita
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime30/4/2009, 08:26

JOJO 7312 napísal:
presne tak,ak ho nalisoval krivo,tak to moze suchat. rozobrat a skontrolovat Shocked
Nechapem ako moze nalisovat krivo take siroke lozisko Shocked to sa aj da??
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime30/4/2009, 16:39

ake opilovane gumy nerozumiem
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: tazko vysvetlit   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime30/4/2009, 19:38

tazko to popisat,proste akprejdes rukou po gume a zacitis ze nieje rovna ale ma nerovnosti ako pilovi list tak tomu vravia opilovana.

Mne chalan po zime nahodil letne gumy spat s tym ze zadne dal do predu a predne do zadu,a pocul som tiez vrzganie hucanie. Tak mi poradili nech to dam spat ze to prestane a tak sa aj stalo. Nejaky skuseny pneuservisak ti povie ci su opilovane alebo nie
Návrat hore Goto down
mizi
Pretekár
Pretekár
mizi


Male
Vek : 39
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 489
Auto : golf IV 1,9 TDI
Bydlisko : trnava

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime30/4/2009, 23:32

ked som menil ja lozisko v kolese zdalo sa ze je to lave a bolo to prave. hucalo to jak vlak Very Happy .. ten zvuk sa prenasal. zistili sme to ked sme ho dali hore a tocili s kolesom troska sa zadieralo, suchalo
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime1/5/2009, 22:09

no skusal som menit aj pneumatiky a nepomohlo asi to bude zasa lozisko no ktovie dam vymenit aj jedno aj druhe a uvidimee
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime3/5/2009, 19:48

no ak su velmi opilovane,tak treba kupit nove. Ale daj to zistit niekomu kto ma v tom prax
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime4/5/2009, 18:44

Nooo tak ja somdnes prehodil predne so zadnymi a hucanie sa stratilo.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime5/5/2009, 22:52

hmm Blitzkrieg a Tebee to silno drelo alebo ako skusim zajtra prehodit aj jaa kolesa a uvidim
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime7/5/2009, 19:02

ja som pocul hlavne to drenie pri spomalovani a pomalej jazde na 2ke,pri rozbiehani a pri zatacani.
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime7/5/2009, 19:55

sewas takze kolesa uz vymenee boli ale stale je to take iste nic sa nezmenilo takze elekktrony su v poriadku tak som sa rozhodol ze dam vymnenit obe predne loziska a sa uvidi ze co a ako ci to pomozee
Návrat hore Goto down
Sharkygolf
Pilot
Pilot
Sharkygolf


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.06.2007
Počet príspevkov : 887
Auto : VW GOLF 3 1.8i 66 kW ADZ r.97
Bydlisko : Lúky PU

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime7/5/2009, 20:14

no a ako su natom naboje,na ktore osadzaš tie nove ložiska ?
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime9/5/2009, 15:01

ok chalani problem je vyrieseny lozisko na lavej strane je upne v prdeli takze toto bol ten problem len nechapem preco bol ten zvuk s praveho kolesa ked je rozbite lave a mechanik mi vravel ze to je normalne ze zvuk moc kolisee tak som teda rad ze sme nato prisli a aj tak Vam dakujeeem a naboje su v poriadku. Wink
Návrat hore Goto down
lubo87
Autoškolák
Autoškolák
lubo87


Male
Vek : 36
Registrácia : 01.06.2009
Počet príspevkov : 116
Auto : VW GOLF IV 1,6SR 74KW r.v98
Bydlisko : levice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime25/7/2009, 23:52

chalani mam taky problem ze ked dam prudky rozjazd,tzv. zagumujem tak auto zacne ako keby poskakovat na mieste,palubovka sa roztrasie a kym neznizim plyn tak sa auto nezobere poriadne.

potom ako sa mi to dnes stalo a pred domom som vyradil rychlost v cca 60km/h som pocul nejaky zvuk od prednych kolies,prerusovane suchanie alebo klepanie.

mozu to byt vylagrovane loziska?
Návrat hore Goto down
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime27/7/2009, 08:16

lubo87 napísal:
chalani mam taky problem ze ked dam prudky rozjazd,tzv. zagumujem tak auto zacne ako keby poskakovat na mieste,palubovka sa roztrasie a kym neznizim plyn tak sa auto nezobere poriadne.

potom ako sa mi to dnes stalo a pred domom som vyradil rychlost v cca 60km/h som pocul nejaky zvuk od prednych kolies,prerusovane suchanie alebo klepanie.

mozu to byt vylagrovane loziska?
to s tou akceleraciou a trasenim - poskakovanim auta to robi aj mne, ale neviem proc pak...
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime27/7/2009, 10:34

lubo87 napísal:
chalani mam taky problem ze ked dam prudky rozjazd,tzv. zagumujem tak auto zacne ako keby poskakovat na mieste,palubovka sa roztrasie a kym neznizim plyn tak sa auto nezobere poriadne.

potom ako sa mi to dnes stalo a pred domom som vyradil rychlost v cca 60km/h som pocul nejaky zvuk od prednych kolies,prerusovane suchanie alebo klepanie.

mozu to byt vylagrovane loziska?
moze to byt X veci..treba urobit komplet kontrolu prednej napravy....capy, silentbloky na ramenach, poloosy, homokinetaky...atd
Návrat hore Goto down
lubo87
Autoškolák
Autoškolák
lubo87


Male
Vek : 36
Registrácia : 01.06.2009
Počet príspevkov : 116
Auto : VW GOLF IV 1,6SR 74KW r.v98
Bydlisko : levice

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime1/8/2009, 20:37

no moj problem toho hucaniaje uz vyrieseny,mal som uvolnene sroby na prednom kolese.ale to poskakovanie pri prudkom rozbehu asi zostalo.tak isto ako u marshalla.

asi vymenim capy,chystam sa na geometriu,ak mi povedia ze vymenit tak tam pojdu nove.znamy mi vravel ze uz su troska opotrebovanejsie
Návrat hore Goto down
bocian010
Začiatočník
Začiatočník



Vek : 40
Registrácia : 06.07.2009
Počet príspevkov : 1
Auto : Golf4 1.8 20V
Bydlisko : kluknava

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime29/8/2009, 18:28

lubo87 napísal:
no moj problem toho hucaniaje uz vyrieseny,mal som uvolnene sroby na prednom kolese.ale to poskakovanie pri prudkom rozbehu asi zostalo.tak isto ako u marshalla.

asi vymenim capy,chystam sa na geometriu,ak mi povedia ze vymenit tak tam pojdu nove.znamy mi vravel ze uz su troska opotrebovanejsie
Návrat hore Goto down
Robino
Autoškolák
Autoškolák
Robino


Vek : 48
Registrácia : 13.06.2008
Počet príspevkov : 111
Auto : Golf IV 1,4 16V 2002

kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime31/8/2009, 17:56

Može to byť naozaj x veci ,ale skus preveriť uloženie motora a prevodovky /perinky/.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kolesa loziska - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolesa loziska   kolesa loziska - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kolesa loziska
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vymena loziska
» loziska do prednych nabojou
» Kolesa a certifikat?
» klepkanie asi kolesa

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Podvozok-
Prejdi na: