VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Napojenie sobwoofera na origo radio

Goto down 
+4
dedusko
apophis
element666
Matej Belej
8 posters
AutorSpráva
Matej Belej
Začiatočník
Začiatočník
Matej Belej


Male
Vek : 32
Registrácia : 06.04.2009
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golg V
Bydlisko : Medzilaborce

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime6/4/2009, 22:13

no ahoj ja som tu novyy nemohly by ste mi nejako dat vediet ako sa do golfa V da napojit suboffer na vstavane radio je tam niekde vystup alebo nieco take,?? dikkk :g4r:
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime6/4/2009, 22:42

tak ja ti stym nepomozem.  ale kto by vedel tak by sem mohol napisat.  ? teda vyzva  da sa aj na vstavane radio subac??  Smile
Návrat hore Goto down
apophis
Pilot
Pilot
apophis


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.05.2008
Počet príspevkov : 952
Auto : Golf IV 1.8T 4motion - rachotina
Bydlisko : BA

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime7/4/2009, 08:18

dal som to do novej temy, snad to nevadi Smile

ja to tak v GIV mam. mam este povodne radio GAMMA a mam tam subac.
su 2 moznosti. bud je tam signalovy vystup a pridava sa len jedna "cokoladka" z ktorej uz mas cinche, alebo sa to da na vystupy repro napojit, ak ma zosilnovac taku moznost. ja mam audison SRx1 a ten mal oba tieto typy vstupov.
este by bolo dobre napisat ktore radio mas.
Návrat hore Goto down
dedusko
Začiatočník
Začiatočník
dedusko


Registrácia : 21.01.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : GOLF 5 1,9TDI 77kw
Bydlisko : BA

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime8/4/2009, 21:52

noo ahoj ja mam v GOLFE V na original radiu napojeny zosilovač a z toho idu kable do sobwoofera noo ale vyvody zo zadu niesu ziadne na origos radiu ,musis dokupit taku vecicku co ti bude tahat zvuk z kablou noo ale ja to mam a je to skvele hlavne nemusim vyberat panel a ta sradna stoji cca 300sk zistim ti ako sa to vola ....kamos mi to montoval ;-)) noo teraz taky co robia z hudbou a kvalitou by mi dali...a budu ti hovorit ze to nieje kvalita ale ideto heh ;-)

Návrat hore Goto down
djpetersnv
Pilot
Pilot
djpetersnv


Male
Vek : 35
Registrácia : 11.12.2007
Počet príspevkov : 806
Auto : GOLF IV 1,9TDI, Passat B5 1,8T
Bydlisko : Spišská Nová Ves

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime8/4/2009, 22:00

ano je to tak ako vravis ak na vstup zosilovaca davas vystup zo zosilovaca co je v radiu tak z toho nikdy  nebude extra kvalitny zvuk aj napriek tomu ze je zosik na to stavany, ale myslim ze pre bezneho uzivatela to nieje problem a zasa origo radio tam fasne tak ci tak najlepsie /dizajnovo/ 
Návrat hore Goto down
http://www.mpauto.phishing-site.www
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime8/4/2009, 22:08

ak tam nemas vystup na subak tak bud si kupis zosik s vysokourovnovymi vstupmi-v tom pripade potiahnes od zadnych repro kabliký do zosiku.(aktiv tuby maju zvýcajne vysokourovnovy vstup-highinput)
Inac sa da tak ze si kupis prevodnik s vysok.urov vystupov na nizko urov(cince) to mozes zapojit za radio na vystup na repra alebo tiez potiahnut od zadnych repro...

tu je ten prevodnik
http://audiostorm.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=116&category_id=35&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime8/4/2009, 23:54

teda napr ja mam radio RCD 300 plus. 4x20 W a 8 reproduktorov (vraj je to Blaupunkt).... teda ak som to spravne pochopil stacilo by potiahnut kabel  od zadnych reproduktorov...  popripade dokupit ten prevodnik...  napojit zosilovač,  a subwoofer   alebo este treba napojit zosik zo zasuvky napr:D xi? a bolo by to OK.    Vobec som sa tymto este nezaoberal. som lama:D
Návrat hore Goto down
Scarp
Vodič
Vodič
Scarp


Male
Registrácia : 29.12.2008
Počet príspevkov : 243
Auto : VW golf IV
Bydlisko : Žarnovica , prechodne BA

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime9/4/2009, 09:43

Tak dat sa to da su roze prevodniky ktore aj s reprakovich kablov spravia RCA ale neodporucam to uz ked ma radio napr 4 RCA vystupy na zosik a 1 par RCA pre subak tak je to obrovsky rozdiel ked sa napoji zosik na tie rca pre repro a na rca urcene pre subak ja by som ti odporucil kupit nove radio a ak chces siou mocou elegantne tak alpine ma nadherne 2 dinove radia za celkom dobre ceny. Kvalita a volty RCA vystupov su velmi dolezita vec povedzme mal som DVD autoradio s LCD tv tunerom a hovadinami a teraz mam alpine a to je diametralny rozdiel aj v kvalite zvuku 
Návrat hore Goto down
http://www.scarp.tym.sk
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime9/4/2009, 21:11

element666 napísal:
alebo este treba napojit zosik zo zasuvky napr:D xi? a bolo by to OK.

tak toto nikdy nerob to si zapalis auto a mas po nom Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
matuldo21
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.08.2009
Počet príspevkov : 26
Auto : wv golf V
Bydlisko : Prievidza

Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime30/8/2009, 21:01

ja som riesil tuto otazku pred asi mesiacom, a mam pre teba dobru spravu ze to ide mne to montovali v Trencine treba len jeden prevodnik z high/low a zapojis na sub,alebo do zosil ja mam aktiv.sub takze sme to zapojili tam a ideto a celkom fajn je tam ista strata ale ak si neni daky extra na hudbu tak to ani nepostrehnes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Napojenie sobwoofera na origo radio Empty
OdoslaťPredmet: Re: Napojenie sobwoofera na origo radio   Napojenie sobwoofera na origo radio Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Napojenie sobwoofera na origo radio
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» napojenie na PC
» 16x7 BBS origo
» Jak rozlepit origo xenony .

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: