VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Pokovanie skiel & folie

Goto down 
+15
tdk
adostar
flipro1
ivco85
boraTDI
Jecad
Sharkygolf
mattaxis
gandalf15
sped
golfmanik
seven72
mato88
zuzko
fofko
19 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime25/5/2008, 20:36

za becku piva mi to aj vybavis hm? Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime25/5/2008, 20:39

na UA to je ine kazdy si lepi folie ako len chce a u na??? no zakony su zakony:O
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime25/5/2008, 21:36

no presne je to onicom tu asi emigrujem hehe
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime26/5/2008, 08:50

musime emigrovat a bude po starostiach Laughing a budu sa davat folie aj na predne okna...
Návrat hore Goto down
flipro1
Začiatočník
Začiatočník
flipro1


Male
Registrácia : 11.09.2008
Počet príspevkov : 17
Auto : Golf IV 1.8T GTI
Bydlisko : Nove Mesto n/V

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime3/10/2008, 02:10

neviem ako iny ale ja mam pisane v technicaku ine zaznamy: tonovane skla a neni urcene do akej miery a ktore ci predne,bocne,alebo zadne. tak ked dam jemne pokovit predne skla tak aby tam nebolo ani oznacenie ze bolo pokovene a nazadok folie s certifikatom a je po probleme Very Happy a policajti si mozu piskat.
Návrat hore Goto down
golfmanik
Profík
Profík
golfmanik


Male
Vek : 40
Registrácia : 27.11.2007
Počet príspevkov : 1081
Auto : VW GOLF IV ASZ TDI
Bydlisko : KE

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime3/10/2008, 06:57

flipro1 napísal:
neviem ako iny ale ja mam pisane v technicaku ine zaznamy: tonovane skla a neni urcene do akej miery a ktore ci predne,bocne,alebo zadne. tak ked dam jemne pokovit predne skla tak aby tam nebolo ani oznacenie ze bolo pokovene a nazadok folie s certifikatom a je po probleme Very Happy a policajti si mozu piskat.

no tak to chcem vidiet... sprav to tak a potom napis zazitky s fizlami Very Happy
Návrat hore Goto down
adostar
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 48
Registrácia : 15.11.2008
Počet príspevkov : 17
Auto : VW GOLF IV 1,9 GT TDI AHF
Bydlisko : LE

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime20/11/2008, 18:21

CAO.Ja montujem folie 3M.Lepil som par chalanom aj do predu.No vacsinou pokuta a odobratie tech.preukazu.Davam tam najslabsiu zrkadlovku ktoru ani nevidiet.Zachyti hlavne teplo a UV ziarenie.A ta sa osvedcila.Zatial bez problemov. Razz
Návrat hore Goto down
tdk
Pretekár
Pretekár
tdk


Male
Vek : 41
Registrácia : 01.06.2008
Počet príspevkov : 506
Auto : G4 1.9TDI ALH
Bydlisko : KE

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime23/11/2008, 18:03

ja som tiez mal v predu .....take easy, sice nie zrkadlovky ale tmave.....taki mladi chlpati si ma vychutnali casom:).....ale co uz....kazda sranda daco stoji ne Wink strhol som ich a s mierne zvysenym tlakom som pokracoval Smile
Návrat hore Goto down
zelo
Vodič
Vodič
zelo


Male
Vek : 38
Registrácia : 20.10.2008
Počet príspevkov : 217
Auto : golf 3 1.8 90ps ABS
Bydlisko : Nitra

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime23/11/2008, 18:05

adostar napísal:
CAO.Ja montujem folie 3M.Lepil som par chalanom aj do predu.No vacsinou pokuta a odobratie tech.preukazu.Davam tam najslabsiu zrkadlovku ktoru ani nevidiet.Zachyti hlavne teplo a UV ziarenie.A ta sa osvedcila.Zatial bez problemov. Razz
za kolko robis folie?
Návrat hore Goto down
adostar
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 48
Registrácia : 15.11.2008
Počet príspevkov : 17
Auto : VW GOLF IV 1,9 GT TDI AHF
Bydlisko : LE

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime24/11/2008, 18:10

CAO som z Levoce. Robim len folie 3M.Cena na Golf IV kratky 3500.- da sa nieco dohodnut.Predok do 2000.- podla folie.
Návrat hore Goto down
ma86jo
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 26.01.2010
Počet príspevkov : 36
Auto : vw golf 4
Bydlisko : trencin

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime6/2/2010, 19:42

mato88 napísal:
legalne to je v cechach,v madarsku

ja som volal do jednej ceskej firmy,ktora k tomu dava certifikat,ktory MUSI byt akceptovani v eu.mozu byt aj predne okna pokovane,ale len do najslabsieho tmavsieho odtienu,to je dovolene pouzivat v statoch eu.cena na golf 4 je 120 euro,predne bocne skla.
Návrat hore Goto down
Speedy18
Autoškolák
Autoškolák
Speedy18


Male
Vek : 34
Registrácia : 12.09.2009
Počet príspevkov : 91
Auto : VW Touran 2.0TDI BKD-JPK 103kW 16V DSG6 TREND / Golf III 1.9 TDI 66kW
Bydlisko : Zvolen a okolie

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime7/2/2010, 11:40

My sme v robote raz montovali folie jednemu chlapikovi a ten šiel potom za prácou do nemecka a tam si chcel aj auto prehlásiť na nemecké značky ale neprešiel cez prvú STK. povedali mu, že náš certifikát na folie neplatí v nemecku. - chlap ich musel strhať dolu. vyzvedali sme priamo vo firme kde vyrabaju folie a tam nam povedali to iste.
Inač tiež mám folie od LLumar a max. spokojnosť Smile na firemnych autach mame tie folie 13rokov a stále nevyblednú.
Návrat hore Goto down
wrappfol
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 15.10.2010
Počet príspevkov : 6
Bydlisko : Šaľa

Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime15/10/2010, 22:16

špeciálne fólie na karosérie! www.wrapp-fol.sk , vzorkovník na stiahnutie tu: http://www.wrapp-fol.sk/images/VZORKOVNIK.xls
Návrat hore Goto down
http://www.wrapp-fol.sk
Sponsored content





Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokovanie skiel & folie   Pokovanie skiel & folie - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pokovanie skiel & folie
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Folie OFF
» tesnenia skiel dveri
» carbon folie
» Autofolie BA alebo TN

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: